Чи можна розміщувати на хостингу будь-який контент, чи існують обмеження на тематику сайтів? Дізнайтеся, які матеріали заборонені для публікації.
Домени в національній зоні .UA: для тих, хто планує бізнес в Україні чи створює інформаційний веб-ресурс для українських читачів.
Вирішили створити інтернет-магазин самостійно за допомогою CMS? Давайте розберемося, які плюси та мінуси є у найпопулярніших движків.
Навіщо потрібні сервіси для роботи з блогерами та який вибрати? Розглядаємо особливості функціоналу trendHERO, GetBlogger та LiveDune.
З 1 січня 2022 року підприємці країни зобов’язані зареєструвати РРО для подальшої законної роботи. Що таке програмний РРО і який сервіс обрати?
Хто швидше знайде роботу — самоучка чи випускник курсів розробки? Давайте поговоримо про популярні міфи щодо навчання в IT-школах.
DDoS-атаки: як боротися з армією зомбі та чому хакери нападають на сайти.
Найпростіший спосіб реалізувати блог – CMS. Найкраще для цієї мети підходять WordPress, Joomla та Drupal, про які ми розповімо у статті.
У переддень Нового року ми зібралися і підрахували свої досягнення. Ділимося з вами напрацюваннями за 2021 рік!
Статус підприємця може дати фрілансеру багато переваг. Навіщо реєструвати ФОП, як обрати групу та КВЕДи?
SSL-сертифікат гарантує безпеку даних користувачів сайту. Як працює сертифікат безпеки, де його взяти та скільки він коштує?
Що робити, якщо кіберсквотери захопили домен з назвою вашого бренду? Альтернативою класичного суду може стати процедура UA-DRP.