CityHost.UA
Допомога і підтримка

Безпека

blog 507 Як верифікувати користувача на сайті: дзвінки, SMS, електронна пошта
 861

Якщо на вашому сайті є особисті кабінети для користувачів, важливо знайти надійний спосіб верифікації, щоб зберегти в безпеці їхні дані.

blog 491 Як запустити систему відеоспостереження на сервері

Виділений сервер можна використовувати для багатьох цілей, і серед них — організація відеоспостереження на підприємстві чи в магазині.

blog 448 ТОП-11 переваг реєстратора доменів та хостинг-провайдера Cityhost

У цій статті ми зібрали для вас всі наші переваги — від технічних тонкощів роботи з платформою до клієнтської підтримки та соціальної складової.

blog 403 Що таке DDoS-атака та як захистити свій сайт/сервер
 12604

DDoS-атаки: як боротися з армією зомбі та чому хакери нападають на сайти.

blog 503 Технічна підтримка Cityhost.ua — як це працює

Техпідтримка — це обличчя бізнесу, адже саме після комунікації з її фахівцями клієнти отримують враження про роботу сервісу.

blog 483 Моніторинг стану сервера, резервне копіювання та безпека даних — що потрібно знати клієнтам хостинг-провайдерів

Про що потрібно знати, якщо ви орендуєте сервер? Читайте поради від нашої техпідтримки щодо правильної експлуатації серверів.

blog 436 Фейки та дезінформація: вчимося розпізнавати неправдиві дані в мережі
 4715

Сьогодні говоримо не лише про базові правила інформаційної безпеки в мережі, а і про секрети доменів, які можуть багато розказати про сайти.

blog 402 Що таке SSL-сертифікат, навіщо він потрібен і як вибрати
 8707

SSL-сертифікат гарантує безпеку даних користувачів сайту. Як працює сертифікат безпеки, де його взяти та скільки він коштує?

blog 497 Як захистити сайт на WordPress і не стати жертвою вразливостей відкритого коду
 1573

Безпека сайту Wordpress може опинитися під загрозою через вразливості у темах і плагінах. Як захистити WordPress від злому — читайте у статті.

blog 471 Погані боти: чим вони шкодять сайту і як їх заблокувати
 2906

Погані боти не тільки створюють додаткове навантаження, але й можуть завдати серйозної шкоди сайту. Як виявити ботів на сайті та заблокувати їх?

blog 431 Як захистити свій акаунт в Cityhost в часи інформаційної нестабільності
 4277

Зараз по всій Україні відбуваються потужні хакерські атаки на сервіси та сайти. Як захистити свій хостинг-акаунт від проникнення зловмисників?

blog 396 Віруси на сайті — як їх знайти та захиститися від зараження
 7247

Для чого вигадали віруси, які вони бувають і як захистити свій сайт від шкідливого ПЗ. Поради щодо боротьби з вірусами на веб-ресурсах.