CityHost.UA
Допомога і підтримка

Сервіси та служби

blog 518 Що таке IVR-система та які основні задачі вона виконує

Які задачі вирішує голосове меню IVR та як його налаштувати, щоб не викликати роздратування у клієнтів — розповідаємо у статті.

blog 510 Неочевидні функції в Google Docs: інструкція з використання

Google Docs мають широкий інструментарій, але більшість юзерів не використовують навіть половину опцій. Розглянемо цікаві та неочевидні функції.

blog 493 ТОП-11 цікавих українських сайтів та блогів про IT-галузь

Якщо ви навчаєтеся чи працюєте у галузі IT — блоги та сайти, присвячені технологіям стануть найкращим джерелом професійної інформації.

blog 490 Як дізнатися CMS сайту: огляд методів аналізу

Трапляється, що потрібно дізнатися CMS сайту, але немає можливості спитати у власника. Про методи визначення движка дізнавайтеся зі статті.

blog 516 Українські біржі фрілансу — огляд сервісів, переваги та недоліки роботи на біржі

Українських бірж фрілансу небагато, але вони є — у цій статті ми розглянемо наші сервіси та розкажемо про особливості роботи з біржами.

blog 496 ChatGPT-4 доступний у Bing — як безкоштовно використовувати штучний інтелект для бізнесу

Як використовувати ChatGPT-4 безкоштовно для бізнесу? За допомогою пошукової системи Bing, адже вона працює на базі цієї нейромережі.

blog 492 VDS для ведення бухгалтерського обліку

VPS — ефективний інструмент для роботи з бухгалтерським обліком. Розповідаємо, як вибрати сервер для ведення бухгалтерії та на що звернути увагу.

blog 487 Корисні додатки Play Market для роботи і саморозвитку

Ми зібрали перелік додатків, які допоможуть планувати задачі, вивчати мови, працювати прямо з мобільного телефону та розважатися з користю.

blog 511 Мультипосилання: що це таке і як їх створювати за допомогою сервісів

Як зібрати в одному місці посилання на всі свої соцмережі та сайт? Мультипосилання — міні-лендинг, який допоможе організувати всі лінки в один.

blog 495 Як додати компанію на Google Maps у 2023 році

Карти Google знову відкривають доступ до позначення об’єктів в Україні. Якщо ви досі не додали свій бізнес на карту — саме час це зробити.

blog 491 Як запустити систему відеоспостереження на сервері

Виділений сервер можна використовувати для багатьох цілей, і серед них — організація відеоспостереження на підприємстві чи в магазині.

blog 480 Що таке хостинг картинок і чим він відрізняється від фотостока

Хостинг зображень — це послуга, якою користуються мільйони людей по всьому світу. Для чого вона потрібна та як вибрати фотохостинг?