CityHost.UA
Допомога і підтримка

Сервіси та служби

blog 430 Безкоштовне онлайн-навчання для українців під час війни

Бажаючи допомогти українцям, які втратили роботу, багато навчальних онлайн-платформ зробили свої курси та вебінари безкоштовними.

blog 427 Свобода цінніша за гроші — які українські IT-компанії відмовляються від співпраці з росіянами

Українські IT-компанії масово відмовляються від співпраці з росіянами, незважаючи на збитки. Ми підготували для вас перелік таких сервісів.

blog 422 Прайс-агрегатори – як збільшити продажі за рахунок інших

У вас є інтернет-магазин і ви хочете збільшити потік клієнтів? Читайте у статті, як це можна зробити за допомогою прайс-агрегаторів.

blog 417 Як хостинг впливає на ранжування та просування сайту

Чи впливає хостинг на просування сайту? Ми знаємо відповідь! А ще підготували огляд сервісів для визначення швидкості завантаження сайту.

blog 429 Клієнти з Upwork — шлях від 0 до 50K

Мрієте почати працювати на Upwork і швидко вийти на достойний рівень оплати? Ми підготували для вас статтю на основі вебінару від Collaborator.

blog 426 Огляд закордонних бірж фрілансу: Upwork, Freelancer, Fiverr

Якщо ви фрілансер та шукаєте нові можливості для роботи за кордоном, ми підготували для вас огляд трьох найпопулярніших західних фріланс-бірж.

blog 421 Скільки ми ще будемо годувати російську IT-галузь?

Чи задумувалися ви, як багато російських сервісів використовує український бізнес? Пропонуємо обговорити проблему і пошукати шляхи вирішення.

blog 416 ТОП-5 таск-менеджерів для організації командної роботи

Ефективне планування – вже половина виконаної роботи. Таск-менеджери допомагають відстежувати процеси та чітко ставити завдання співробітникам.

blog 428 ТОП-4 онлайн-чата для сайту: LiveChat, HelpCrunch, Tawk.to, KwizBot

Онлайн-чат — важливий інструмент для залучення нових клієнтів до продуктів бізнесу. Розказуємо про сервіси для України, які мають живий чат.

blog 424 Відмовляємося від російського напрямку: як переорієнтувати бізнес на захід

Після початку вторгнення розпочався вихід українського бізнесу із російського ринку. Які потрібні кроки для переорієнтації на захід?

blog 419 CRM-системи — що це таке, навіщо потрібні та яку вибрати

CRM-системи полегшують процес роботи з клієнтами. Якщо ви шукаєте способи оптимізувати управління бізнесом, читайте наш огляд кращих CRM.

blog 391 Чому для розсилки краще використовувати спеціальний сервіс

Чому потрібно використовувати сервіси для email-розсилок, в чому їх переваги і на які популярні сервіси варто звернути увагу.