CityHost.UA
Допомога і підтримка

Сервіси та служби

blog 496 ChatGPT-4 доступний у Bing — як безкоштовно використовувати штучний інтелект для бізнесу

Як використовувати ChatGPT-4 безкоштовно для бізнесу? За допомогою пошукової системи Bing, адже вона працює на базі цієї нейромережі.

blog 492 VDS для ведення бухгалтерського обліку

VPS — ефективний інструмент для роботи з бухгалтерським обліком. Розповідаємо, як вибрати сервер для ведення бухгалтерії та на що звернути увагу.

blog 487 Корисні додатки Play Market для роботи і саморозвитку

Ми зібрали перелік додатків, які допоможуть планувати задачі, вивчати мови, працювати прямо з мобільного телефону та розважатися з користю.

blog 470 Як вибрати та встановити віджет для коментарів на сайті

Зробіть свій сайт більш інтерактивним за допомогою вбудованого віджета для коментарів: Facebook, Disqus, Commentо або можливостей WordPress.

blog 495 Як додати компанію на Google Maps у 2023 році

Карти Google знову відкривають доступ до позначення об’єктів в Україні. Якщо ви досі не додали свій бізнес на карту — саме час це зробити.

blog 491 Як запустити систему відеоспостереження на сервері

Виділений сервер можна використовувати для багатьох цілей, і серед них — організація відеоспостереження на підприємстві чи в магазині.

blog 480 Що таке хостинг картинок і чим він відрізняється від фотостока

Хостинг зображень — це послуга, якою користуються мільйони людей по всьому світу. Для чого вона потрібна та як вибрати фотохостинг?

blog 466 Основні метрики швидкості завантаження сайту: TTFB, FCP, LCP та інші

Під час аналізу швидкості сайту сервіси показують цілу низку параметрів завантаження. Розберемося, що вони означають та як їх покращити.

blog 493 ТОП-11 цікавих українських сайтів та блогів про IT-галузь

Якщо ви навчаєтеся чи працюєте у галузі IT — блоги та сайти, присвячені технологіям стануть найкращим джерелом професійної інформації.

blog 490 Як дізнатися CMS сайту: огляд методів аналізу

Трапляється, що потрібно дізнатися CMS сайту, але немає можливості спитати у власника. Про методи визначення движка дізнавайтеся зі статті.

blog 474 Маркетплейси в Україні – як продавати товари, не маючи власного інтернет-магазину

Тільки плануєте створити свій інтернет-магазин, але вже хочеться запускати продажі? Тоді пора придивитися до популярних українських маркетплейсів

blog 465 Навіщо потрібен Cloudflare і як підключити до нього сайт

Cloudflare — платформа, яка захищає сайти за допомогою проксі-перенаправлень і фільтрації трафіка, кешує статичний контент і відбиває DDoS-атаки.