CityHost.UA
Допомога і підтримка

Трансфер домена

Офіційний реєстратор доменних імен і український хостинг-провайдер CityHost.ua приймає на обслуговування доменні імена від інших реєстраторів або хостинг-провайдерів.

У процесі трансферу вашого доменного імені інформаційно-консультаційний відділ компанії цілковито сприятиме перенесенню домену на обслуговування до CityHost.ua.

Після трансферу домену до нас ви матимете змогу насолоджуватися усіма перевагами роботи з компанією «СітіХост».

  • Офіційний реєстратор .UA
  • Повна автоматизація управління послугами
  • Безкоштовні NS-сервери на Google Cloud
  • Privacy Protection
  • Можна направити домен на будь-який хостинг
  • Гнучка система знижок на всі послуги!

При оформленні перенесення (трансферу) доменного імені не забудьте попередити свого поточного реєстратора. Для цього запишіть інформацію про нас, її може вимагати реєстратор.

Також вам необхідно переконатися, що відомості, зазначені в WHOIS (інформація про власника), відкриті і там вказані актуальні дані (ПІБ, e-mail, телефон тощо).

У разі якщо вашому реєстратору знадобиться додаткова інформація про нашу компанію, зверніться до нас, і ми із задоволенням вам її надамо.

Дані реєстратора CityHost
Ідентифікатор реєстратора ua.cityhost-llc
UANIC CHT-UANIC
Юридична особа ТОВ “СІТІХОСТ”
Домен cityhost.ua

Вартість трансферу доменів

Перенесення домену здійснюється безкоштовно. Грошові кошти стягуються за продовження домену терміном на 1 рік при передачі доменного імені від поточного реєстратора до нашої компанії. У разі якщо ціна за трансфер становить 0, домен переноситься, але не продовжується.

Показувати вартість домену в

Популярні

Українські

Міжнародні доменні зони

Тематичні домени

Акційні домени

Усі домени