CityHost.UA
Допомога і підтримка

Блог компанії CityHost

blog 49 Основні відмінності редиректів 301 і 302

Різниця між 301-м і 302-м перенаправленням. Що таке 301 редирект і чим він відрізняється від 302-го.

blog 48 Скільки може бути посилань на сторінці сайту

Оптимальна кількість посилань на сторінці сайту, яке воно? Яка максимальна кількість зовнішніх посилань може бути на одній сторінці

blog 47 Як дизайн сайту впливає на його просування

Чи впливає дизайн сайту на його просування в ТОП видачі? На які чинники впливає дизайн сайту і чому слід дбати не тільки про юзабіліті.

blog 45 Що таке юзабіліті сайту

Що таке юзабіліті сайту. Хостинг-провайдет CityHost пропонує дізнатися, як юзабіліті впливає на ранжування і користувачів сайту компанії, чому слід дбати про юзабіліті.

blog 44 Про адаптивність сайту і її вплив

Почему адаптивность сайта так важна для продвижение. CityHost предлагает узнать, что такое адаптивность сайта, как адаптивность сайта влияет на позиции сайта

blog 43 Перевірка валідності сайту

Що таке валідація сайту. Перейдіть в блог CityHost і дізнайтеся, як перевірити валідність сайту, чому валідація важлива для просування сайту.

blog 42 Вплив швидкості сайту

Перевірка швидкості сайту за допомогою Google інструментів. Як швидкість сайту впливає на ранжування, які способи прискорити сайт існують.

blog 41 Вплив циклічних посилань

Ніколи не чули про циклічні посилання? Перейдіть по посиланню і дізнайтеся, що таке циклічні посилання, як видалити циклічні посилання.

blog 40 Навіщо на сайті хлібні крихти

Навіщо потрібен навігаційний ланцюжок на сайті. Що таке хлібні крихти і як їх використовувати в оптимізації ресурсу. Детальніше в блозі CityHost в статті про хлібні крихти

blog 39 Що таке вихідні посилання сайту

Перевірка вихідних посилань на сайті - як здійснити пошук зовнішніх посилань. Пропонуємо дізнатися, як шукати вихідні посилання.