CityHost.UA
Допомога і підтримка

Про компанію

Cityhost - це український хостинг-провайдер і офіційний реєстратор доменних імен. З 2005 року ми допомагаємо клієнтам заробляти більше і розширювати географію присутності, розміщуючи сайти і реєструючи імена для них. Основні переваги роботи з Cityhost - простота, стабільність і доступність.

У Cityhost ми розробили власну унікальну панель управління послугами. Робота з нею інтуїтивно зрозуміла і зручна. Ми намагалися врахувати всі побажання клієнтів і впровадили в панель максимум функціоналу. Тепер, навіть найскладніші операції можна виконати за кілька хвилин в панелі. В усіх тарифах хостингу є можливість автоматичної установки популярних CMS, базовий захист від DDoS і безкоштовний конструктор сайтів. Завдяки великій лінійці тарифів, кожен зможе підібрати вигідний пакет під свої потреби.

Високу стабільність в роботі ми досягаємо шляхом використання професійного обладнання. Розміщуючи його в дата-центрах рівня Tier 3 і вище, ми гарантуємо клієнтам безперебійну роботу веб-сайтів та інших онлайн проектів. У роботі ми використовуємо обладнання таких компаній: Dell, Supermicro, Cisco, HP і інших світових лідерів в сфері високих технологій. Всі сервери компанії, на яких надається хостинг, обладнані виключно швидкими SSD дисками, що дозволяє в рази пришвидшити роботу сайтів. Обладнання під'єднано до систем моніторингу та безпеки.

Ще однією з переваг Cityhost є технічна підтримка, яка реально допомагає. Співробітники проходять постійне навчання і підвищення кваліфікації. Ми працюємо не тільки над технічними знаннями, а й розвиваємо співробітників в комунікаціях. Вважаємо, що навіть найскладніші технічні питання можна пояснити зрозумілою простому користувачеві мовою. І ми робимо це 24/7 по телефону, через онлайн чат або по електронній пошті. 

Автоматична система нагадувань не дозволить вам забути про необхідність продовження послуг. Ми нагадаємо про домен який закінчується, сервер або хостинг відправивши лист по електронній пошті і продублюємо смс-повідомленням.

Твій рідний хостинг - Cityhost.

 

Зверніть увагу:

Документи: