CityHost.UA
Допомога і підтримка

Маркетинг

blog 455 Дроп-домени: як купити домен з хорошою історією і для чого він потрібен
 346

А ви знали, що на домені з історією легше просувати сайт? Перевіряємо та купуємо дроп-домен — покрокова інструкція та огляд корисних сервісів.

blog 447 Як правильно зареєструвати торговельну марку, щоб отримати домен UA
 2821

Читайте у статті, як отримати домен UA, як правильно реєструвати торговельний знак і чи можна забронювати домен UA, якщо ТМ у процесі оформлення.

blog 429 Клієнти з Upwork — шлях від 0 до 50K

Мрієте почати працювати на Upwork і швидко вийти на достойний рівень оплати? Ми підготували для вас статтю на основі вебінару від Collaborator.

blog 423 СПАМ: чому там опиняються листи і як цього уникнути
 4033

Як правильно писати і надсилати листи, щоб вони опинилися у «Вхідних», а не були помічені як СПАМ? Розбираємо тонкощі роботи спам-фільтрів.

blog 452 Розміщуємо сайт в Інтернеті — які послуги купувати і скільки вони коштують
 1312

Ви плануєте розмістити свій перший сайт в інтернеті? Тримайте повний підрахунок вартості послуг, які для цього потрібні — хостинг, домен, SSL.

blog 443 Як отримати домен безкоштовно
 3402

Як отримати домен безкоштовно? Ми розкажемо кілька цікавих способів реєстрації доменів та про підводне каміння, яке може чатувати на користувача.

blog 425 Врятувати український бізнес: програми підтримки підприємців у воєнний час

У часи війни працювати важко, а іноді й неможливо. Держава робить все, щоб підтримати український бізнес та вистояти на економічному фронті.

blog 407 ТОП-5 українських доменів для сайту
 5670

Домени в національній зоні .UA: для тих, хто планує бізнес в Україні чи створює інформаційний веб-ресурс для українських читачів.

blog 448 ТОП-11 переваг реєстратора доменів та хостинг-провайдера Cityhost

У цій статті ми зібрали для вас всі наші переваги — від технічних тонкощів роботи з платформою до клієнтської підтримки та соціальної складової.

blog 441 Чек-лист: як відкрити інтернет-магазин на 1000 товарів

Бажаєте відкрити свій перший інтернет-магазин, але не маєте знань та капіталу — читайте, як це зробити за допомогою конструктора сайтів Weblium.

blog 424 Відмовляємося від російського напрямку: як переорієнтувати бізнес на захід

Після початку вторгнення розпочався вихід українського бізнесу із російського ринку. Які потрібні кроки для переорієнтації на захід?

blog 388 Що таке преміум-домени
 2830

Що таке преміум-домени, скільки вони коштують і для чого потрібні? Як замовити преміум-домен на Cityhost?