CityHost.UA
Допомога і підтримка
 Домен + Хостинг
Домен + Хостинг

Пропозиція для нових клієнтів *

При купівлі домену 3 місяці хостингу в подарунок!

Вибирайте будь-який домен та 1 з 6 тарифних планів хостингу.

Реєстрація доменів

Показувати вартість домену в

Домен - ваш простір в Мережі

Домен або доменне ім'я - це обов'язкова складова будь-якого сайту, його точна адреса. У більшості випадків доменне ім'я збігається з ім'ям вашого бізнесу. Тому до купівлі і вибору доменного імені, а також доменної зони потрібно бути заздалегідь підготовленим. Доменна зона - сукупність доменів будь-якого рівня. При виборі доменної зони необхідно звертати більше уваги на зв'язок з тематикою сайту і географічне охоплення вашого бізнесу. Залежно від цих критеріїв доменні зони поділяються на міжнародні (.сom, .net, .biz, .org), національні (.ua, .ru, .co.il) і регіональні (.dp.ua, msk.ru) і їх різновиди. Щороку з'являються нові доменні зони, які орієнтовані більше на тематику бізнесу і є чудовою альтернативою класичним регіонально-тематичним доменам, вибір доменних імен серед яких вже не настільки великий і різноманітний.

Перевірка домену | Все починається з імені сайту

Сучасні інструменти більшості хостинг-провайдерів дозволяють вибрати ідеальне для вас доменне ім'я після перевірки домену: яка проводиться за лічені хвилини. Іншими словами це називається "перевірка домену на зайнятість". Почати варто пошук домену з найбільш популярних доменних зон, таких як: com.ua,. ua,. net,. org, net.ua, co.ua та ін. Досить ввести ім'я в рядок пошуку, і пошукова машина по відомим алгоритмам просканує вибране вами ім'я в популярних доменних зонах. Якщо ім'я буде зайняте, вам доведеться повторити процедуру перевірки домену, змінивши попередньо вибір доменної зони. І так до тих пір, поки алгоритм не видасть вільний варіант домену, який ви зможете купити і зареєструвати в компанії-реєстратора.

Купівля та реєстрація домену

Після процедури перевірки і вибору домену система запропонує вам провести його реєстрацію і покупку. Процес реєстрації домену у національного реєстратора доменних імен Cityhost займає всього кілька хвилин. Купівля домена складається власне в самій реєстрації та оплаті виставленого рахунку за обраний домен. При реєстрації домену вказуйте, будь ласка, коректні і правдиві дані, щоб ми змогли швидко зареєструвати ваш домен в системі. Час, необхідний для реєстрації домену, зазвичай залежить від обраної доменної зони, і варіюється від 1 хвилини до 7 діб. Так, найдовше реєструється національний домен. ua, при реєстрації якого діють особливі обмеження у вигляді наявності сертифіката на торговельну марку. При вказівці недостовірних даних реєстрація і покупка домену можуть бути анульовані. Будь ласка, зверніть увагу, що мінімальний період реєстрації будь-якого домену - 1 рік. При цьому продовжуватися домени можуть більш ніж на 1 рік і це залежить від умов реєстрації певної доменної зони.

Акції та знижки на домени

Щоб ваш сайт з'явився в Мережі Інтернет, крім реєстрації доменного імені, потрібно придбати послуги хостингу. Іншими словами, купити надання потужностей сервера хостинг-провайдера, який постійно знаходиться в Мережі Інтернет, для фізичного розміщення інформації вашого сайту. Не обов'язково фізично розміщувати домен і хостинг у одного і того ж провайдера, щоб ваш сайт працював належним чином. Тому хостинг-провайдери стимулюють власників сайтів за допомогою акційних пропозицій. Так, практично всі хостинг-провайдери на постійній основі пропонують безкоштовну реєстрацію або перенесення домену при покупці послуг хостингу. Таким чином користувач може зареєструвати домен абсолютно безкоштовно. Також часто зустрічаються акційні пропозиції і знижки на доменні зони, які можна купити з розпродажу. Вартість домена, в такому випадку, може бути дешевше на сонті гривень від початкової вартості. Як правило, акційні пропозиції діють не більше 1 року. Подальше продовження домена можливо буде за звичайною ціною. Якщо ціна домена - важливий критерій оцінки при пошуку домену, при виборі та купівлі акційної доменної зони звертайте увагу на її звичайну вартість, яку вам доведеться заплатити вже з другого року життя вашого сайту при продовженні домену.

Як можна ще використовувати домен?

Після реєстрації доменного імені, його власник має можливість використовувати поштові ящики, в назві яких міститься зареєстрований домен. Щоб налаштувати пошту, за допомогою якої буде здійснюватися управління Вашої поштовою кореспонденцією, вам треба вказати параметри сервера вхідної та вихідної пошти. Такі параметри вам підкаже ваш хостинг-провайдер.

Зареєструйте домен в CityHost і отримайте:

3 місяці швидкого хостингу на SSD Безкоштовно!

3 місяці швидкого хостингу на SSD Безкоштовно!

Вибирайте будь-який з 6 тарифних планів! В 10 разів швидше завантаження та швидкість роботи сайтів, ніж на HDD.. Uptime 99.9% - сайт завжди буде доступний відвідувачам і пошуковим системам!

Конструктор сайтів Безстроково!

Конструктор сайтів Безстроково!

Більше 20 тематик, близько 200 шаблонів сайтів і лендінгів від SitePro дозволяють створити свій сайт за 15 хвилин самостійно!

SSL - сертифікати Назавжди!

SSL - сертифікати Назавжди!

Протокол для створення більш безпечного з'єднання між сервером і користувачем від центру сертифікації Let's Encrypt. Обов'язковий атрибут для комерційних сайтів. Для вас безкоштовно!

* Пропозиція дійсна при реєстрації нового доменного імені і поширюється на нових клієнтів CityHost і клієнтів, які на момент участі в даній пропозиції користувалися послугами CityHost більше 60 днів тому.

Купівля та управління доменами - це легко!

Миттєва реєстрація

Миттєва реєстрація

В 1 клік налаштування HTTP - переадресаціі

В 1 клік налаштування HTTP - переадресаціі

Повна автоматизація в управлінні доменами

Повна автоматизація в управлінні доменами

Система нагадувань про необхідність продовження послуг

Система нагадувань про необхідність продовження послуг по sms та e-mail

Технічна підтримка та консультація

Технічна підтримка та консультація

Можливість зміни власника домену

Можливість зміни власника домену

Що ще ви можете з нашими доменами?

  • Замовити Сертифікат про реєстрацію домену
  • Приховати персональні дані про власника домену від системи WHOIS для захисту своїх бізнес-інтересів
  • Встановити автоподовження послуги, щоб не пропустити жодного дня роботи вашого бізнесу в онлайні
  • Встановити заборону операцій з доменом і захистити свій домен від дій третіх осіб і шкідливого ПЗ
  • Обрати доменне ім'я з символами національних алфавітів (IDN)
Отримати домен + хостинг
Трансфер домена

Трансфер домена

Перенесіть домен до нас безкоштовно і отримайте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Реєстрація ТМ

Реєстрація ТМ

Захистить ім'я свого бізнесу

Реєструвати ТМ

Чому варто реєструвати домен з CityHost

Офіційний реєстратор

З 2004 року CityHost є реєстратором доменних зон

Реєструємо домени на ваше ім'я

Ви є повноправним власником доменного імені і розпоряджаєтесь ним на свій розсуд

Свобода вибору хостингу

Панель управління дає вам повний контроль над управлінням домену, ви можете направити його на будь-який хостинг

Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами, ви отримуєте накопичувальну знижку від 2 до 15%

Дізнатися більше