CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Реєстрація доменів

Зареєструвати домен в Cityhost: швидка перевірка і реєстрація доменних імен в Україні

Компанія Cityhost - офіційний реєстратор доменів в Україні. На вибір пропонується більше 250 доменних зон, тому ви можете зареєструвати домен в потрібному розширенні. Доменні імена, які ми пропонуємо мають різну географію і рівні. Також доступні нові тематичні доменні зони.

Домен і хостинг оформлюється на ваше ім'я. В панелі управління можна створити профіль, вказавши своє ПІБ. Якщо покупку домена оформлює розробник сайту, можна вказати дані реального власника. Це позбавляє від проблем, які неминуче виникають після звільнення розробника сайту і прийому на роботу нового фахівця.

У Cityhost ви можете купити домен дешево. Акції та знижки поперемінно діють на найпопулярніші зони. Крім цього, ми пропонуємо до реєстрації дешеві домени в менш популярних зонах. А при перенесенні домену від іншого реєстратора, вартість буде ще нижче.

Реєстрація домену за 5 хвилин. Щоб зареєструвати і купити доменне ім'я в Cityhost, виконайте три прості кроки: переконайтеся, що ім'я вільне перевіривши домен, вкажіть контакти і внесіть оплату. Все, покупка домену завершена. Далі ви отримуєте доступ до панелі управління і можете приступати до роботи над сайтом.

Перевірка і реєстрація доменів

Вибір доменного імені. Гарне ім'я сайту:

 • легко запам'ятовується, вимовляється і сприймається на слух;
 • має мінімальну кількість символів;
 • складається максимум з 2 слів;
 • не містить цифр і дефісів (це зайва інформація, яку доведеться запам'ятовувати користувачам для введення доменного імені).

Реєстрація доменів вимагає усвідомленості. Враховуйте асортимент товарів, що продаються або спектр послуг, що надаються, найменування фірми або бренду. При можливості зареєструвати домен з ключовим словом - зробіть це. Тоді ім'я сайту ще й опише напрямок вашої діяльності. Крім цього, зверніть увагу на вартість домену, ми пропонуємо багато зон з різною вартістю імен.

Перевірка домену.. Перш ніж купити домен, необхідно обов'язково перевірити його на зайнятість. Перевірка доменних імен займає всього кілька хвилин. Щоб перевірити доменне ім'я, виконайте наступні дії:

 1. Вкажіть бажану назву сайту;
 2. Виберіть відповідну категорію доменних зон (національні, регіональні, тематичні);
 3. Натисніть кнопку «Перевірити домен».

Система дозволяє одночасно перевірити домени в багатьох зонах, що дуже зручно при пошуку вільних імен. Після закінчення перевірки, ви побачите, чи вільне доменне ім'я. Якщо зайнято - наша система запропонує альтернативні варіанти в інших доменних зонах із зазначенням ціни для кожного варіанта. Перевірка домену на зайнятість - обов'язкова процедура, без якої не перейти до його реєстрації.

Реєстрація домену. Після того як перевірка доменів завершена, і ви остаточного визначилися, необхідно приступати до оформлення замовлення. Щоб зареєструвати домен, необхідно вказати контактні дані власника. Вкажіть ПІБ або найменування фірми (для юр.осіб), номер телефону та e-mail. Вводити потрібно достовірні дані - інакше при виникненні спірних ситуацій ви не зможете підтвердити право власності на доменне ім'я. Зверніть увагу, що ви можете купити домени в багатьох зонах відразу. Просто відзначте обрані і переходите до наступного кроку.

Оплата. Оплатити домени можна будь-яким зручним способом: банківською картою, через систему Privat24, платіжні термінали та ін. Сама процедура реєстрації займає всього кілька хвилин і проходить в автоматичному режимі. У разі реєстрації доменів в декількох зонах процедура може вимагатися більше часу.

Купівля та управління доменами - це легко!

Миттєва реєстрація

Миттєва реєстрація

В 1 клік налаштування HTTP - переадресаціі

В 1 клік налаштування HTTP - переадресаціі

Повна автоматизація в управлінні доменами

Повна автоматизація в управлінні доменами

Система нагадувань про необхідність продовження послуг

Система нагадувань про необхідність продовження послуг по sms та e-mail

Технічна підтримка та консультація

Технічна підтримка та консультація

Можливість зміни власника домену

Можливість зміни власника домену

Чому варто реєструвати домен з CityHost

Офіційний реєстратор

З 2004 року CityHost є реєстратором доменних зон

Реєструємо домени на ваше ім'я

Ви є повноправним власником доменного імені і розпоряджаєтесь ним на свій розсуд

Свобода вибору хостингу

Панель управління дає вам повний контроль над управлінням домену, ви можете направити його на будь-який хостинг

Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами, ви отримуєте накопичувальну знижку від 2 до 15%

Дізнатися більше

Зареєструвавши домен в Cityhost ви отримаєте

 • Керуйте доменом з комфортом.
  Фахівці Cityhost розробили зручну панель управління з широким функціоналом. Вона має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що робить процес управління доменом максимально простим і зручним. З нами ви з легкістю зможете не тільки купити доменне ім'я, а й просто керувати ним. Розібратися, що до чого зможе навіть початківець користувач!

   
 • Подовжуйте домен в автоматичному режимі.
  Вам не потрібно постійно пам'ятати про терміни продовження домена. Просто включіть функцію «автоподовження» в панелі управління - і можете зосередитися на роботі з сайтом. Тільки не забутьте поповнити рахунок в особистому кабінеті на необхідну суму.

   
 • Налаштуйте оповіщення про оплату.
  Кожен день простою сайту - це величезні збитки для бізнесу. Щоб уникнути цього ми заздалегідь попереджаємо клієнтів про необхідність продовження доменних імен сайту, відправляючи SMS-повідомлення і лист на e-mail. Крім цього доступна функція швидкого продовження доменних імен. Щоб їй скористатися не потрібен доступ в особистий кабінет.

   
 • Отримайте сертифікат на домен.
  За окрему плату ви можете замовити сертифікат, в якому вказані дані власника, дата і термін реєстрації. Цей документ буде символічно нагадувати про реєстрацію домену та запуску нового проекту. Якщо ж ви розробляєте веб-сайти для клієнтів, то такий сертифікат можна вручати їм в якості подарунка.
Перевірити домен
Що таке домен

Домен - найменування веб-ресурсу, яка вказується в адресному рядку після протоколу https: //. Наприклад, cityhost.ua - наш домен.

Він може складатися з декількох рівнів:

 • Домен верхнього рівня. Є незмінним і підбирається з існуючих варіантів. Вказує приналежність сайту до держави (.ua - український сайт, .ru - російський), типу компанії (.com - комерційний веб-ресурс, .org - некомерційний) або тематики (.travel - туристичний сайт, .education - освітній портал).
 • Домен 2-го рівня. Була вигадана вами. Зазвичай складається з 1-2 слів, які описують напрямок діяльності фірми. Наприклад: CityHost, Tehno-Shop, UkrZoloto.
 • Домен 3-го рівня (піддомен). Використовується для створення окремих категорій сайту з унікальною адресою - блогу, форуму та ін. Наприклад, blog.cityhost.ua або forum.cityhost.ua. Також доменом третього рівня може бути ім'я в зоні kiev.ua, наприклад.
Як працюють домени

В інтернеті працює понад 1 млрд. сайтів, і для їх ідентифікації використовують спеціальний набір цифр, званий IP-адресою. Наприклад, 55.130.88.38. Простим користувачам складно запам'ятовувати таку інформацію, тому замість числових комбінацій стали використовувати адреси сайтів і DNS-систему, яка пов'язує їх з IP.

Принцип роботи домену такий:

 1. Користувач прописує в браузері URL-адресу сайту.
 2. DNS-система починає перевіряти домен по базі і після отримання потрібної інформації відправляє запит серверу, де лежать файли веб-ресурсу.
 3. Сервер обробляє запит і відображає користувачеві запитану сторінку.

Реєстрація доменів - важлива процедура, без якої сайт просто не буде доступний інтернет-користувачам. Не меншу роль відіграє і сервер, оскільки на ньому зберігаються файли веб-ресурсу. Щоб керувати сайтом з єдиної панелі управління, найкраще купити доменне ім'я і хостинг у одного провайдера. Це і зручно (економить час при роботі з файлами), і вигідно (комплексне замовлення виходить дешевше).

Навіщо реєструвати домен

Без домену сайт доступний тільки на локальному сервері, тобто працює в оффлайн-режимі. Якщо ж хочете, щоб на нього могли заходити інтернет-користувачі - потрібно зареєструвати доменне ім'я (адреса площадки) і придбати хостинг (де будуть зберігатися дані). З цього починається створення будь-якого сайту. Після реєстрації та оплати він стане доступним в мережі, і на нього зможуть заходити інші користувачі.

Рекомендується використовувати дану процедуру з максимальною вигодою. Збираючись купити домен, придумайте оригінальну назву, яка приверне увагу користувачів і, можливо, в майбутньому стане відомим брендом. При реєстрації обов'язково вказуйте достовірні персональні дані, щоб ви могли довести, що є власником конкретного домену.

Які бувають домени

Розрізняють 4 види доменів і кожен використовується для конкретної групи сайтів:

 • Національні. Купуються для фірм, які здійснюють діяльність в межах однієї країни. Наприклад, домен .ua реєструють українські компанії. Але для його покупки необхідна реєстрація власної торгової марки.
 • Регіональні. Вибираються для сайтів, що працюють в певному регіоні. Наприклад, домен kh.ua підходить для інтернет-магазинів, блогів, новинних порталів і інших площадок, які орієнтовані лише на користувачів з Харкова.
 • Загальні. Раніше такі домени визначали тип бізнесу. Наприклад, .com - комерційна компанія, .org - некомерційна. Зараз прив'язки більше немає і зареєструвати домен такого типу може будь-хто.
 • Тематичні. Використовуються для ідентифікації веб-ресурсів конкретної тематики. Наприклад, .estate - сайти, які працюють в сфері нерухомості.

Важливо відзначити, що з технічного боку немає різниці в доменній зоні і ви можете вибрати ім'я виходячи зі своїх особистих переваг.

Чи можна змінити зареєстрований раніше домен

Якщо попередній домен не влаштовує - завжди можна зареєструвати новий, а старий заредіректити. Тільки спочатку перевірте, чи вільна нова назва. Якщо немає - підбирайте іншу, якщо так - замовляйте її. Потім потрібно перенести сайт на нову адресу, грамотно налаштувавши перенаправлення зі старого URL. Це виконується для того, щоб оповістити пошукові системи про зміну доменного імені.

Важливо! Перед покупкою нового домену обов'язково перевіряйте його історію. Можливо, під цією адресою раніше працював сайт, який отримав погану репутацію в Google/Яндекс. Від такого домену краще відмовитися, оскільки в майбутньому це ускладнить просування площадки в пошукових системах.

На який термін можна купувати домен

Мінімальний термін, на який можна зареєструвати доменне ім'я - 1 рік, максимальний - 10 років.

Якщо запускаєте перший проект - візьміть недорогий домен на 12 місяців. Надалі можна буде скористатися функцією автоподовження, вказавши, на який термін продовжувати доменне ім'я. Ця опція корисна для всіх, хто націлений на тривалу роботу з сайтом і не хоче втратити важливі дані, випадково забувши про продовження послуги.

Що робити, якщо бажаний домен зайнятий

Якщо потрібна адреса зайнята - є три способи вирішення питання:

 • Вартість за домовленістю. Якщо домен зайнятий, але веб-ресурс за даною адресою недоступний - швидше за все, власникові він вже не потрібен. Можете спробувати зв'язатися з ним, скориставшись інформацією з бази W hois, і попросити продати домен вам за договірною ціною. Якщо сайт працює - це ускладнює завдання. Але і тут можна запропонувати власнику домену продати його за певну суму, яка влаштує обидві сторони.
 • Вибрати домен в іншій зоні. Якщо бажане ім'я зайнято, наша система запропонує схожі варіанти в інших зонах. Поруч буде вказана ціна домена, що допоможе швидко зорієнтуватися і зробити правильний вибір.
 • Трохи змінити назву. Якщо домен mysite.ua зайнятий, можна написати його через дефіс - my-site.ua. Або додати ключове слово, яке підходить для вашого бізнесу. Наприклад, якщо продаєте товари елітної категорії, то, як варіант, можна використовувати назву mysite-elite.ua.
Трансфер домена

Трансфер домена

Перенесіть домен до нас безкоштовно і отримайте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Реєстрація ТМ

Реєстрація ТМ

Захистіть ім'я свого бізнесу

Реєструвати ТМ