CityHost.UA
Допомога і підтримка

Реєстрація доменів

Реєстрація домену в Україні - просто, швидко, недорого

Хостинг-провайдер CityHost є офіційним реєстратором доменів, у нас ви можете купити доменне ім'я в більш, ніж 280 зонах.

Реєструємо домен на ваше ім'я. В нашій панелі управління ви створюєте профіль власника доменного імені, який дозволяє довести право власності на ім'я вашого сайту. Наприклад, навіть якщо домен для вас купує і адмініструє веб майстер - офіційним власником залишаєтеся тільки ви. Це дозволяє уникнути непорозумінь, пов'язаних зі зміною адміністраторів сайту.

Не накручуємо ціни. Якщо ви вирішили зареєструвати доменне ім'я у нас - ви однозначно економите, адже наші домени одні з найдешевших. Ми робимо максимально доступними для вас також імена в найпопулярніших доменних зонах, а якщо ви хочете перенести до нас домен від іншого реєстратора - то вартість стає ще нижче. Акції та знижки на покупку доменних імен у нас не закінчуються ніколи.

Спрощуємо процедуру реєстрації. Купівля доменного імені у нас максимально проста і прозора. Щоб стати власником домену - перевірте чи доступний він, вкажіть свої контактні дані і виконайте оплату. Домен буде доступний для використання вже через 5 хвилин. В нашій панелі управління ви можете пов'язати свій домен з хостингом CityHost або ж вказати DNS сервера будь-якого іншого хостинг провайдера.

Як вибрати і купити домен

Вибір домену. При виборі доменного імені ви можете враховувати найменування вашого товару або послуги, назву компанії чи бренду, або цілу ключову фразу, підібрану seo-спеціалістом щоб сайт було простіше просувати в пошуковій системі. Який варіант назви ви б не вибрали, ваше ідеальне доменне ім'я повинне:
- легко запам'ятовуватися, вимовлятися і сприйматися на слух;
- не бути занадто довгим - намагайтесь вмістити максимум два слова;
- не містити цифр і дефісів - це додаткова інформація, яку змушені будуть запам'ятовувати користувачі;
- не викликати різночитань у випадку спірної транслітерації російських і українських назв (наприклад ts або z, kh або h, k або ck, і т.д.)

Перевірка домену. Якщо ви вже придумали ім'я - необхідно перевірити домен на доступність. Для цього в формі пошуку вгорі цієї сторінки введіть ім'я сайту і виберіть потрібну категорію доменних зон - популярні, українські, міжнародні, тематичні.
Наша система зробить перевірку і підбір домену в обраних зонах. В результаті ви побачите список доступних для реєстрації доменних імен, а також вже зайняті доменні зони.

Реєстрація домену. Підбір домену завершено і можна оформляти замовлення. Для цього в формі реєстрації необхідно вказати ПІБ або назву компанії (для юридичних осіб), номер телефону та email. Вводьте тільки достовірну інформацію - це буде запорукою того, що ви завжди зможете підтвердити володіння доменним ім'ям.

Зверніть увагу! Якщо реальний власник домену не збігається з особою, що проводить реєстрацію (наприклад, веб-майстер реєструє домен для замовника) - на наступному кроці реєстрації зніміть галочку "Реєструвати домен на дані, зазначені при реєстрації" і після входу в панель управління створіть новий профіль власника.

Оплата. Здійсніть оплату обраного доменного імені зручним для вас способом і домен стане доступний для використання через кілька хвилин.

 

Купівля та управління доменами - це легко!

Миттєва реєстрація

Миттєва реєстрація

В 1 клік налаштування HTTP - переадресаціі

В 1 клік налаштування HTTP - переадресаціі

Повна автоматизація в управлінні доменами

Повна автоматизація в управлінні доменами

Система нагадувань про необхідність продовження послуг

Система нагадувань про необхідність продовження послуг по sms та e-mail

Технічна підтримка та консультація

Технічна підтримка та консультація

Можливість зміни власника домену

Можливість зміни власника домену

Чому варто реєструвати домен з CityHost

Офіційний реєстратор

З 2004 року CityHost є реєстратором доменних зон

Реєструємо домени на ваше ім'я

Ви є повноправним власником доменного імені і розпоряджаєтесь ним на свій розсуд

Свобода вибору хостингу

Панель управління дає вам повний контроль над управлінням домену, ви можете направити його на будь-який хостинг

Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами, ви отримуєте накопичувальну знижку від 2 до 15%

Дізнатися більше

Що ви отримуєте, купивши домен в CityHost

 • Просте управління послугами.
  Панель управління - наша власна розробка. В ній ми передбачили широкий спектр функціональних можливостей для управління доменом. Інтерфейс максимально простий, зручний і інтуїтивно зрозумілий. Управляти послугами CityHost з легкістю зможе і досвідчений, і початківець веб-майстер, який вибирає домен вперше. Панель постійно вдосконалюється, полегшуючи роботу в ній для наших клієнтів.

   
 • Автоматизація оплати.
  За пошуком нових клієнтів, прискоренням сайту і створенням якісного контенту можна зовсім забути про те, що час оплатити домен. І через таку помилку можна втратити не тільки дохід, який вам приносить сайт, але і нових клієнтів. Щоб цього не сталося, активуйте автоподовження в панелі управління, зазначивши чекбокс з буквою А біля домену. Ну і, звичайно, переконайтеся, що на внутрішньому рахунку достатньо коштів.

   
 • Повідомлення про необхідність оплати.
  З нами ви не забудете про продовження домену і хостингу. Ми розуміємо наскільки важливий кожен день роботи сайту і тому заздалегідь попереджаємо про необхідність оплати наступного періоду послуги. Ви отримаєте смс-повідомлення, а також лист на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації на нашому сайті.

   
 • Можливість замовлення сертифікату на домен.
  У такому документі вказуються дані власника доменного імені, дата і термін реєстрації. Сертифікат видається від імені реєстратора доменів CityHost. Для чого він потрібен? Наприклад, якщо ви створюєте сайти для своїх клієнтів, вручіть такий документ замовнику, в якості подарунка. Коштує він недорого, а для власника нового сайту буде символічно свідчити про старт бізнесу і покаже вас професіоналом, який в роботі приділяє увагу деталям.
Перевірити домен
Що таке домен

Домен - це буквенно-символьно-цифровий ідентифікатор сайту. Подивіться на адресний рядок браузера - між протоколом передачі даних https: // і наступною косою рисою (слешем) і зазначена веб-адреса. Наприклад, cityhost.ua. Складається доменне ім'я з декількох рівнів - домен верхнього рівня, другого рівня, третього рівня.

 • Верхній рівень TLD. Єдиний рівень, який неможливо змінити. Він може вказувати на приналежність сайту до держави (.ua - Україна, .ru - Росія), типу організації (.com - комерційна, .org - некомерційна) або його тематиці (.dating - вебсайт знайомств, .game - портал ігровий тематики) .
 • Другий рівень SLD. Цю частину ви придумуєте самостійно і вказуєте при реєстрації. Найчастіше SLD ідентичний назві бізнесу - це робиться, щоб полегшити користувачам його пошук в Мережі.
 • Третій рівень. Також він називається піддоменом (субдоменом). Використовується в ситуаціях, коли одній з категорій сайту необхідно привласнити унікальну адресу. Наприклад, це може бути блог сайту, форум, сторінка сервісної підтримки і т.п.
Як працюють домени

Інтернет - мережа, що складається з понад мільярд сайтів. Для ідентифікації кожного з них використовується набір з чотирьох блоків цифр, який називається IP-адресою. Наприклад, 77.120.99.39. Але запам'ятати таку цифрову комбінацію складно. Щоб вирішити цю проблему і були придумані адреси вебсайтів, а також DNS-система, що зв'язує їх з IP .

Якщо збираєтеся зареєструвати домен, напевно буде цікаво дізнатися принцип його роботи:

 1. Користувач вводить в адресний рядок браузера адресу, повідомляючи DNS-серверу хостера, що хоче отримати до нього доступ.
 2. DNS-сервер запускає команду «перевірити домен в базі». Якщо його там немає - він передає естафету іншому серверу і той виконує ту ж процедуру - пошук веб адреси в базі даних.
 3. Після того, як інформація знайдена, DNS-сервер відправляє запит серверу, на якому лежать файли сайту.
 4. Сервер обробляє отриману інформацію і відображає в браузері запитану сторінку.

Реєстрація домену - важливий етап створення сайту, без якого онлайн-ресурс не стане доступний користувачам. Але не менш важливий сервер, на якому будуть зберігатися файли web-сайту - паралельно із замовленням адреси для нього, орендуйте хостинг. Після цього залишиться зв'язати їх воєдино, прописавши в DNS-зоні A-записи хостингу. Для спрощення цієї процедури рекомендуємо купити домен та хостинг в однієї компанії - так всі дії будуть виконуватися в єдиній панелі управління, що помітно заощадить час.

Навіщо реєструвати домен

Основна причина в тому, що без нього не вийде зробити веб сайт доступним для перегляду користувачам. Якщо ви тільки вчитеся створювати сайти, то покупка доменного імені може бути не обов'язковою - свій ресурс ви можете розмістити на локальному сервері. Але коли ви захочете, щоб створений веб проект був онлайн і інші користувачі могли його відвідувати, тоді його адресу (доменне ім'я) і хостинг (розміщення файлів сайту на сервері хостинг-провайдера) - це перше, у що потрібно вкласти гроші.

Використовуйте реєстрацію домену з максимальною вигодою для себе - створюйте ім'я сайту схоже на назву вашого бренду, товару або послуги. Можливо, оригінально придумане ім'я сайту і стане в подальшому вашим брендом, який буде привертати увагу і сприяти зростанню впізнаваності.

Зверніть увагу: при реєстрації вам необхідно коректно вказати свою персональну інформацію. Ця процедура дуже важлива, оскільки внесена інформація - прямий доказ того, що ви - власник.

Які бувають домени

Існує три види імен першого рівня і кожний з них краще використовувати для певної групи вебсайтів.

 • Національні (ccTLD). Можуть використовуватися для імен вебсайтів компаній, які ведуть діяльність на території тієї чи іншої країни. Наприклад, .ua - для компаній, зареєстрованих в Україні. Важливо: купити домен у вказаній зоні можна тільки попередньо зареєструвавши торгову марку.
 • Регіональні. Використовуються для блогів, розважальних та інформаційних порталів, інтернет-магазинів, тематика яких відноситься до певного регіону. Наприклад, .kiev.ua - для веб-сайтів компаній, що продають товари або надають послуги в Києві.
 • Загальні (gTLD). Раніше ця зона застосовувалася для визначення онлайн-ресурсів конкретного типу бізнесу - .com - вебсайти комерційних підприємств, .org - онлайн-ресурси некомерційних організацій. Зараз такої прив'язки немає - купити домен gTLD можна незалежно від типу сайту.
 • Тематичні. Ця зона ідентифікує веб сайти конкретної тематики. Наприклад, .coffee - інформаційні або комерційні онлайн-ресурси компаній, пов'язаних з кавою. Перевірити домен в цій зоні на доступність і придбати його можна за допомогою форми у верхній частині цієї сторінки, попередньо зазначивши чекбокс «Тематичні».
Якщо домен зареєстрований, чи можна його змінити в подальшому

Якщо раніше куплене ім'я веб сайту з якоїсь причини вам більше не підходить - спочатку перевірте чи вільне нове ім'я, яке вас цікавить, і замовте його. Потім виконайте перенесення сайту на нову веб-адресу, перенаправте на нього URL зі старої адреси. Останній крок безболісного перенесення на нову адресу - оповіщення пошукових систем. Це робиться в панелі вебмастеру Google, Bing і Yandex.
Зверніть увагу: радимо перед покупкою перевірити історію домену - можливо, раніше він належав іншому власнику і вже має певний рівень репутації для пошукових систем.

На який мінімальний термін можна зареєструвати домен

Мінімальний період реєстрації - один рік. При цьому, максимальний термін, згідно з приписами міжнародної корпорації ICANN, становить 10 років. Якщо збираєтеся зробити замовлення в CityHost -  в нашій панелі управління доступна функція подовження, ви зможете вибрати необхідний вам період. Крім того, є можливість включити автоподовження - така опція убезпечить від того, що ви забудете оплатити послугу і ваш інтернет-магазин, блог або новинний портал стане недоступний для відвідування.
Важливо: на думку багатьох SEO-спеціалістів краще зареєструвати домен як мінімум на 5 років - так ви засвідчите пошуковим системам свої серйозні наміри і довгострокові плани з розвитку сайту.

Що робити, якщо хотіли замовити домен, а він зайнятий?
Якщо після перевірки домену на доступність з'ясувалося, що він уже зайнятий - пропонуємо вам три варіанти виходу з цієї ситуації.
 • Спробувати домовитися з власником. Перевірте чи працює сайт за цією адресою. Якщо ні - є велика ймовірність того, що він не потрібен власнику і він зможе просто передати його вам без будь-яких складнощів. Якщо сайт все ж працює і є до того ж комерційним - швидше за все доведеться поторгуватися, але все ж цей варіант залишається реальним. Власника домену ви можете дізнатися за допомогою бази Whois. При перевірці домену на нашому сайті, навпроти зайнятого домену ви побачите кнопку переходу в дану базу.
 • Замовити ім'я в іншій зоні. Наприклад, якщо планували зареєструвати вже кимось зайнятий mysite.info, перевірте, чи вільний mysite.net.
 • Доповнити ім'я ключовим словом. Уявімо ситуацію: ви володієте фірмою Example, продаєте смартфони, планшетні комп'ютери, ноутбуки і вирішили зробити покупку відповідного імені example.com, але воно виявилося зайняте. В такому випадку розгляньте варіант examplegadget.com або deviceexample.shop.
Трансфер домена

Трансфер домена

Перенесіть домен до нас безкоштовно і отримайте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Реєстрація ТМ

Реєстрація ТМ

Захистіть ім'я свого бізнесу

Реєструвати ТМ