CityHost.UA
Допомога і підтримка

Блог компанії CityHost

blog 43 Перевірка валідності сайту

Що таке валідація сайту. Перейдіть в блог CityHost і дізнайтеся, як перевірити валідність сайту, чому валідація важлива для просування сайту.

blog 40 Навіщо на сайті хлібні крихти

Навіщо потрібен навігаційний ланцюжок на сайті. Що таке хлібні крихти і як їх використовувати в оптимізації ресурсу. Детальніше в блозі CityHost в статті про хлібні крихти

blog 36 Що таке xml карта сайту

Що таке карта сайту і як вона впливає на сайт. Яке призначення xml карти сайту. Детальніше в бога хостинг-провайдера CityHost. Перейдіть і дізнайтеся, якою має бути xml карта

blog 33 Що таке перелiнковка сайту

Як зробити грамотну перелінковку сайту. Перейдіть за посиланням і дізнайтеся, що таке внутрішня перелінковка сайту, як вона впливає на ранжування і навіщо її робити.

blog 42 Вплив швидкості сайту

Перевірка швидкості сайту за допомогою Google інструментів. Як швидкість сайту впливає на ранжування, які способи прискорити сайт існують.

blog 39 Що таке вихідні посилання сайту

Перевірка вихідних посилань на сайті - як здійснити пошук зовнішніх посилань. Пропонуємо дізнатися, як шукати вихідні посилання.

blog 37 Що таке фавікон сайту і як його встановити

Чи потрібен фавікон сайту? Хостинг-провайдерCityHost пропонує дізнатися, що таке фавікон, яким повинен бути правильний favicon сайту і обов'я

blog 34 Що таке дублі сторінок сайту

Що таке дублі сторінок сайту і їх вплив на просування сайту. Є свій сайт? Хочете бачити його в ТОПі? Дізнайтеся, що таке дублі сторінок і чому їх слід побоюватися.

blog 41 Вплив циклічних посилань

Ніколи не чули про циклічні посилання? Перейдіть по посиланню і дізнайтеся, що таке циклічні посилання, як видалити циклічні посилання.

blog 38 Як знайти биті посилання і що таке биті посилання сайту

Що таке биті посилання і який їхній вплив на сайт? Детальніше на сайті хостинг-провайдера CityHost ви дізнаєтеся, що таке бита посилання.

blog 35 Як прибрати дублі сторінок сайту

Видалити дублі сторінок на сайті без магії просто, якщо слідувати рекомендаціям CityHost. Дізнайтеся, як знайти дублі сторінок, що робити з дублями і як і як від них позбавитися.

blog 32 Як створити структуру сайта

Правильна структура сайту - запорука успіху проекту. Як виглядає правильна структура сайту, що слід враховувати при формуванні структури. Детальніше в блозі CityHost