Хочете швидко знайти важливу дату з IT-галузі? Наша команда створила зручний календар айтівця з ключовими подіями в історії.
Айпішка, аптайм, кряк, ребутнути, кулхацкер – це не просто набір слів, а поширені IT-терміни. І усі вони, разом з прикладами, є в статті.
Підбірка цікавих подкастів про IT, які допоможуть вчитися, розвиватися і отримати нову професію. Слухайте та опановуйте нові знання.
Як зібрати в одному місці посилання на всі свої соцмережі та сайт? Мультипосилання — міні-лендинг, який допоможе організувати всі лінки в один.
Хочете безпечно керувати електронними листами компанії? Для цього потрібно лише запустити поштовий сервер на VPS, слідуючи нашій інструкції.
Українських бірж фрілансу небагато, але вони є — у цій статті ми розглянемо наші сервіси та розкажемо про особливості роботи з біржами.
Заголовки та підзаголовки — важлива частина структури статті. Як їх складати, щоб покращити SEO-показники та зробити статтю цікавою для читача?
Google Docs мають широкий інструментарій, але більшість юзерів не використовують навіть половину опцій. Розглянемо цікаві та неочевидні функції.
Які задачі вирішує голосове меню IVR та як його налаштувати, щоб не викликати роздратування у клієнтів — розповідаємо у статті.
Навколо хостингу та роботи серверів існують міфи, які збивають з пантелику користувачів та ускладнюють їхнє життя. Нумо розвінчувати їх!
Ця стаття допоможе розібратися в SEO-оптимізації зображень для сайту, основних методах оптимізації та поширених помилках.
З цієї статті ви дізнаєтеся про найбільші досягнення і помилки штучного інтелекту, а також про його правове регулювання у різних країнах.