CityHost.UA
Допомога і підтримка

Блог компанії CityHost

blog 486 Сучасний дизайн сайту, який точно запам’ятається: 6 найкращих трендів на 2023 рік

Створюйте сайти з урахуванням сучасних тенденцій у веб-дизайні, щоб користувачі частіше поверталися на його сторінки та рекомендували друзям.

blog 480 Що таке хостинг картинок і чим він відрізняється від фотостока

Хостинг зображень — це послуга, якою користуються мільйони людей по всьому світу. Для чого вона потрібна та як вибрати фотохостинг?

blog 473 Як самостійно створити семантичне ядро

Семантичне ядро — перший крок у створенні сайту. Грамотно зібрана семантика допоможе створити структуру сайту з високими шансами потрапити у ТОП.

blog 470 Як вибрати та встановити віджет для коментарів на сайті

Зробіть свій сайт більш інтерактивним за допомогою вбудованого віджета для коментарів: Facebook, Disqus, Commentо або можливостей WordPress.

blog 483 Моніторинг стану сервера, резервне копіювання та безпека даних — що потрібно знати клієнтам хостинг-провайдерів

Про що потрібно знати, якщо ви орендуєте сервер? Читайте поради від нашої техпідтримки щодо правильної експлуатації серверів.

blog 479 Типи DNS-записів домена: NS, A, AAAA, CNAME, TXT, ALIAS, SRV

У роботі з доменами іноді доводиться взаємодіяти з таким поняттям як DNS-записи. Розповідаємо, для чого вони потрібні та як їх створювати.

blog 472 Що таке LSI-текст і як його писати

Під час наповнення сайту текстами потрібно враховувати не тільки SEO-стратегії створення контенту, а і приховане семантичне індексування — LSI.

blog 469 Яким був 2022 для Cityhost: підсумки та досягнення
 3185

В очікуванні Нового року ми традиційно підбиваємо підсумки та розповідаємо нашим користувачам, що встигли здійснити за рік, який минає.

blog 481 Як створити свій сайт на шаблоні html та вивести його в інтернет — інструкція для початківців

Спробуйте створити власний сайт на HTML, використовуючи тільки готовий шаблон і блокнот. Це простіше, ніж здається на перший погляд.

blog 474 Маркетплейси в Україні – як продавати товари, не маючи власного інтернет-магазину

Тільки плануєте створити свій інтернет-магазин, але вже хочеться запускати продажі? Тоді пора придивитися до популярних українських маркетплейсів

blog 471 Погані боти: чим вони шкодять сайту і як їх заблокувати
 4715

Погані боти не тільки створюють додаткове навантаження, але й можуть завдати серйозної шкоди сайту. Як виявити ботів на сайті та заблокувати їх?

blog 468 ТОП-10 порад із SEO та лінкбілдингу на 2023 рік

У грудні ми побували на SEO-конференції від Collaborator, дізналися багато цікавого. Яким буде просування сайтів у 2023 році: поради від лекторів