CityHost.UA
Допомога і підтримка

Блог компанії CityHost

blog 452 Розміщуємо сайт в Інтернеті — які послуги купувати і скільки вони коштують
 4756

Ви плануєте розмістити свій перший сайт в інтернеті? Тримайте повний підрахунок вартості послуг, які для цього потрібні — хостинг, домен, SSL.

blog 38 Як знайти биті посилання і що таке биті посилання сайту

Що таке биті посилання і який їхній вплив на сайт? Докладніше про те, за допомогою яких сервісів шукати биті посилання і чому вони такі шкідливі.

blog 137 Як оптимізувати статтю сайту

Що ж таке оптимізація статті? Давайте розберемося.

blog 445 Облік бізнесу у хмарі: варто чи ні

Сучасний бізнес неможливий без систем автоматизації, управління та обліку. Хмарні сервіси — простий та гнучкий спосіб використання таких систем.

blog 451 Цікаві факти про національні домени країн світу

А ви знали, що домени .tv та .bar насправді належать країні Тувалу та місту Бар? Несподівані факти про національні зони — у цій статті.

blog 449 Фактори, які впливають на вартість хостингу та реєстрації доменів
 3737

Українські провайдери підвищують ціни на послуги. З яких складових формується собівартість і як вона пов’язана з курсами валют — читайте у статті

blog 447 Як правильно зареєструвати торговельну марку, щоб отримати домен UA
 3840

Читайте у статті, як отримати домен UA, як правильно реєструвати торговельний знак і чи можна забронювати домен UA, якщо ТМ у процесі оформлення.

blog 443 Як отримати домен безкоштовно
 10131

Як отримати домен безкоштовно? Ми розкажемо кілька цікавих способів реєстрації доменів та про підводне каміння, яке може чатувати на користувача.

blog 450 Історія розвитку цифрових носіїв інформації — від перфокарти до хмарних сховищ

Носії інформації пройшли довгий шлях розвитку від перфокарти до сучасних твердотільних накопичувачів та хмарних сховищ. Дізнайтеся їхню історію.

blog 448 ТОП-11 переваг реєстратора доменів та хостинг-провайдера Cityhost

У цій статті ми зібрали для вас всі наші переваги — від технічних тонкощів роботи з платформою до клієнтської підтримки та соціальної складової.

blog 446 Винаходи українців в IT-галузі

Українці долучилися до створення багатьох технологій, без яких IT-галузь була б немислима. І навіть засади роботи Інтернету розробив українець.

blog 442 Як самоорганізуватися на дистанційній роботі
 4023

Ефективність на віддаленій роботі залежить від багатьох факторів. Ділимося секретами організації дня, робочого простору та своїх думок.