CityHost.UA
Допомога і підтримка

WHOIS-сервіс

Для того, щоб дізнатися інформацію про домен - введіть повної ім'я домену в рядок перевірки і натисніть "Перевірити".

Інформація керує світом, тому успішний бізнес повинен мати доступ до всіх ключових даних, наприклад таким як доменне ім'я. Пропонуємо скористатися Whois для отримання відомостей про дату реєстрації домену та його віку, а також контактних даних власника. Ці дані можуть бути важливі для організації ваших внутрішніх бізнес-процесів.

Що таке Whois?

Даний мережевий протокол широко використовується для швидкого з'ясування базової інформації чи вільний домен. Якщо пошукач не знаходить задане ім'я, значить воно не зайняте і може бути використано. Онлайн Whois сервіс вельми популярний не скільки через доступну можливість безкоштовно перевірити доступність доменного імені, скільки через інших функцій. Найбільша його перевага полягає в можливості отримати важливу контактну інформацію про власника і тривалість життєвого циклу домену. Це може бути важливо для прийняття рішення про пропозицію співпраці.

Використовуючи сервіс Whois, користувач страхує себе від неприємних сюрпризів. Нечисті на руку умільці часто створюють фейковий сторінки, наповнюючи їх цікавими пропозиціями. Недосвідчений покупець може потрапити на гачок і втратити гроші. Тому важливо при укладанні угоди перевірити історію доменного імені. Дата створення зберігатися в розділі "created". Якщо сайту всього пара днів або тижнів, а на ньому вже розігрують цінні подарунки або пропонують великі знижки на товар, це можливо шахраї.

Сервіс Whois онлайн дозволяє отримати ім'я та телефон власника. Так зацікавлена ​​особа при бажанні зв'яжеться безпосередньо з продавцем або перевірить його по базі. Однак приватні дані не завжди доступні в мережі. Вони можуть бути приховані згідно з правилами реестра. Деякі власники сайту вказують неправдиву або неповну інформацію. Якщо особисті дані недоступні, можна скористатися функцією зворотного зв'язку, яку надає Whois сервіс онлайн.

Для отримання даних і використання послуги вам не потрібно реєструватися або платити гроші. Все необхідне ви можете отримати на хостингу. Потрібен безкоштовний Whois сервіс? Скористайтеся сервісом хостинг-провайдера CityHost.