CityHost.UA
Допомога і підтримка

Оренда віртуальних серверів VPS/VDS

Віртуальний сервер - відмінне рішення для великих інтернет-проектів, яким тісно в стандартних ресурсах віртуального хостингу

Перевага VDS в можливості установки будь-якого специфічного ПО і додаткових сервісів, які на звичайному хостингу не надаються.

З VDS ви отримуєте повну автономність. Встановлюйте будь-які доступні ОС - Ubuntu, CentOS, Fedora, Debian, Elastix, будь-які програми, пакети, бібліотеки і налаштовуйте їх необхідним вам чином.

Тарифи VDS

Розміщення:

KVM-25

141.95 / міс. при оплаті за рік

 • 25 Gb на SSD
 • 1 ядро CPU
 • 2 Gb RAM
 • 1 виділений IP

Строк cплати

Всього:

167.00

KVM-50

282.2 / міс. при оплаті за рік

 • 50 Gb на SSD
 • 2 ядра CPU
 • 4 Gb RAM
 • 1 виділений IP

Строк cплати

Всього:

332.00

KVM-80

423.3 / міс. при оплаті за рік

 • 80 Gb на SSD
 • 3 ядра CPU
 • 6 Gb RAM
 • 1 виділений IP

Строк cплати

Всього:

498.00

KVM-100

565.25 / міс. при оплаті за рік

 • 100 Gb на SSD
 • 4 ядра CPU
 • 8 Gb RAM
 • 1 виділений IP

Строк cплати

Всього:

665.00

Всі тарифи включають:

 • Повний root доступ
 • Швидкість порту 100 Мб\сек
 • Необмежений трафік
 • Необмежена кількість поштових скриньок
 • Необмежена кількість доменів
 • Інтерфейс для керування DNS записами

Доступні операційні системи:

Панелі управління

Панель управління безпосередньо через веб-інтерфейс передбачає платну ліцензію. При установці ISPManager будуть також встановлені: інтерпретатор PHP, MySQL сервер для роботи з базами даних, BIND для використання своїх DNS-серверів, веб-сервер Apache, Postfix для роботи з SMTP, інтерфейси для роботи з базами даних і поштою і багато іншого необхідного ПО.

Безкоштовна панель управління відрізняється простим і зрозумілим інтерфейсом. Розробники подбали про те, щоб ви робили якомога менше дій для управління сервером. Повною мірою відразу після інсталяції підтримуються: apache + nginx в якості веб-сервера, DNS-сервер, поштовий сервер, стабільна версія PHP, система управління базами даних MySQL, вбудовані функції роботи з резервними копіями, планувальник завдань Cron, моніторинг навантаження сервера.

VDS garant

50 Гб для backup

Для всіх клієнтів віртуального сервера ми надаємо додатково 50 Гб дискового простору на окремому сервері для резервного копіювання. Це дозволяє оптимально використовувати місце на вашому сервері і не хвилюватися через те, що оновлення ПЗ або зміна налаштувань може вплинути на бекапи.

vds root

Повний ROOT доступ

Ви отримуєте повний root доступ до замовленого VDS сервера без обмежень, що означає повну свободу дій на вашому віртуальному сервері. Root доступ залишається у CityHost лише в тому випадку, якщо ви замовили повну технічну підтримку свого VPS-сервера.

vds speed

100% SSD диски

Ми використовуємо професійне обладнання на чистих SSD дисках. Швидкість передачі даних в 4-5 разів вище в порівнянні з HDD, і в 2-3 рази вище, ніж SAS диски з кешуванням на SSD. Це дозволяє домогтися високої швидкості проектів наших клієнтів на VPS.

vds tp

Повна автоматизація в управлінні VDS

Ми подбали про те, щоб управління сервером було максимально простим і зручним. Налаштування firewall, перевстановлення ОС, перезавантаження та відключення, зміна тарифу - все це доступно в нашій панелі управління.

Додаткові послуги:

 • За необхідності ви можете замовити платне адміністрування VDS \ VPS для вирішення разових і екстрених завдань. Вартість погодинного адміністрування - 360 грн. за годину. Мінімальна сума оплати - 180 грн. за 30 хвилин.
 • Послуга розширеного адміністрування VDS \ VPS серверу Managed server - 800 грн. / міс.
 • Випуск SSL сертифікату.

ТИПИ ВІРТУАЛІЗАЦІЇ: OPENVZ І KVM

OpenVZ і KVM - дві технології віртуалізації, перша з яких виконується на рівні ОС, а друга - на апаратному рівні.

На VDS з OpenVZ ресурси сервера виділяються по мірі необхідності. Купити VPS сервер з цією технологією віртуалізації слід, якщо на вашому сайті немає різких стрибків відвідувань.

VPS на KVM відразу резервує всі ресурси, зазначені в обраному тарифному плані. Навіть якщо на вашому сайті буде розміщена одна веб-сторінка з парою рядків коду, «сусіди» по фізичному серверу не зможуть скористатися жодним байтом вашої оперативної пам'яті і жодним кілогерцем процесора. Вибрати VPS з KVM-віртуалізацією ми рекомендуємо власникам сайтів, навантаження на які може різко змінитися в будь-який момент і її неможливо спрогнозувати.

VPS СЕРВЕР WINDOWS

Якщо ви плануєте створювати проекти на платформі .NET Framework, використовувати програмні рішення 1С або розгорнути систему Microsoft SQL Server для адміністрування баз даних - вам ідеально підходить ОС Windows. Використовуйте звичний інтерфейс і насолоджуйтеся продуктивністю і швидкісними SSD дисками наших віртуальних серверів. Під встановлення даної ОС ми пропонуємо VDS сервери з KVM-віртуалізацією, яка гарантовано забезпечує фіксовані ресурси на сервері. Для використання ОС Windows підходить оренда VDS в тарифах KVM-2, KVM-3 і KVM-4.

Операційна система від Microsoft, згідно з ліцензійною угодою SPLA, може бути встановлена ​​для двох ядер і для двох адміністраторів. Отримати додаткові  облікові записи користувачів можна з ліцензією Remote Desktop Services.

10 причин замовити VDS в CityHost

 
 1. Кожен тарифний план включає планувальник завдань за розкладом Cron. Використовуючи цю програму, ви зможете автоматизувати безліч процесів на сайті. Наприклад, автоматично додавати або оновлювати товари з CSV-файлу.
   
 2. Встановити ОС, включити фаєрвол, задати частоту перезавантаження сервера за розкладом і виконати інші настройки VDS ви зможете в зручній панелі управління, яку ми розробили з нуля. Вона інтуїтивно зрозуміла, швидка і нескладна для розуміння навіть початківцям веб-майстрам.
   
 3. У нас ви можете орендувати недорогий VPS сервер в Україні чи Німеччині - в якій країні будуть зберігатися файли сайту вирішувати тільки вам. Ціни віртуального серверу не залежать від його фізичного розташування.
   
 4. Можете бути впевнені в надійності наших VDS - високу швидкість завантаження веб-сторінок і цілодобову доступність сайту 7 днів на тиждень забезпечує потужне брендове серверне залізо Intel, Supermicro, Dell, HP і CISCO.
   
 5. Для вас це перша оренда віртуального сервера і ви не впевнені, що зможете правильно його налаштувати? Вам немає про що турбуватися - наші фахівці виконають встановлення ОС і базове налаштування безкоштовно.
   
 6. Файли вашого сайту будуть лежати на 100% SSD-дисках. У порівнянні з HDD і SATA, вони швидші (в 2-2.5 рази) і стійкі до механічних навантажень,  а також відрізняються мінімальною чутливістю до зовнішніх електромагнітних полей.
   
 7. Будь-які внесені вами зміни в ПО або настройки не зможуть негативно вплинути на файли і бази даних вашого сайту - при оренді VPS сервера ви отримуєте додаткові 50 ГБ місця під бекапи на окремому сервері.
   
 8. Ви не забудете продовжити оренду свого VDS - ми заздалегідь відправляємо SMS-нагадування, а також повідомлення на адресу електронної пошти.
   
 9. Ціни на VPS сервер у CityHost одні з найдемократичніших, враховуючи якісне обладнання та широкий функціонал, розроблений нами для зручності управління віртуальним сервером. Перевірити це ви можете замовивши 10 днів безкоштовного тестування будь-якого тарифу VDS на Linux.
   
 10. У тарифах нашого VDS root-доступ включений за замовчуванням. Це означає, що ви зможете взяти повний контроль над сервером в свої руки, самостійно налаштовувати його, включати доповнення і робити все, що необхідно саме вашому проекту.