CityHost.UA
Допомога і підтримка

Оренда віртуальних серверів VPS/VDS

Розміщення:

Відображати вартість у

KVM-35

293.00 / міс. при оплаті за рік

 • 35 Gb на SSD
 • 2 ядра CPU
 • 2 Gb RAM
 • 1 виділений IP

Строк cплати

Всього:
344.70
383

KVM-75

513.32 / міс. при оплаті за рік

 • 75 Gb на SSD
 • 3 ядра CPU
 • 4 Gb RAM
 • 1 виділений IP

Строк cплати

Всього:
603.90
671

KVM-100

659.43 / міс. при оплаті за рік

 • 100 Gb на SSD
 • 4 ядра CPU
 • 6 Gb RAM
 • 1 виділений IP

Строк cплати

Всього:
775.80
862

KVM-250

989.15 / міс. при оплаті за рік

 • 250 Gb на SSD
 • 6 ядер CPU
 • 8 Gb RAM
 • 1 виділений IP

Строк cплати

Всього:
1163.70
1293

KVM-400

1611.86 / міс. при оплаті за рік

 • 400 Gb на SSD
 • 8 ядер CPU
 • 16 Gb RAM
 • 1 виділений IP

Строк cплати

Всього:
1896.30
2107

Віртуальний сервер (VDS та VPS) — чудове рішення для інтернет-проектів, які потребують більше ресурсів, ніж віртуальний хостинг. VPS сервер також підійде для проектів, яким потрібне специфічне програмне забезпечення або тонке налаштування сервера.

Взявши в оренду VDS сервер, ви зможете встановити на ньому будь-яке програмне забезпечення та додаткові сервіси, які недоступні на звичайному хостингу.

З віртуальним виділеним сервером ви отримуєте повну автономність як у ресурсах, так і в управлінні. Встановлюйте будь-які доступні ОС — Windows, Ubuntu, CentOS, Fedora, Debian, AlmaLinux, будь-які програми, пакети, бібліотеки та налаштовуйте їх необхідним чином.

Всі тарифи включають:

 • Повний root доступ
 • Швидкість порту 100 Мб\сек
 • Необмежений трафік
 • Необмежена кількість поштових скриньок
 • Необмежена кількість доменів
 • Інтерфейс для керування DNS записами

Доступні операційні системи:

Панелі управління VDS

FASTPANEL – зручна, функціональна та сучасна панель керування яка підійде як новачкам, так і досвідченим адміністраторам, оскільки пропонує доволі широкі можливості кастомізацію та налаштування веб-сервера безпосередньо в веб-оболонці без необхідності використання консолі сервера. Панель керування пропонує можливості які переважно відсутні в інших панелях керування, як от встановлення додаткових розширень та модулів php або гнучка кастомізація параметрів веб-середовища. Рекомендуємо обрати дану панель, якщо у вас немає конкретних вподобань.

Hestia CP — безкоштовна панель керування, розроблена на базі Vesta CP. Є її молодшою версією та багато в чому схожа за інтерфейсом та функціоналом. Безсумнівна перевага перед попереднім дистрибутивом — наявність файлового менеджера та можливість керувати версіями PHP. Ще один важливий момент полягає в тому, що Hestia CP підтримується спільнотою розробників, у той час як оновлення для Vesta CP вже не випускаються. При виборі однієї з цих панелей адміністратори здебільшого керуються сумісністю з операційною системою, встановленою на сервері.

Панель керування встановлюється на віртуальний сервер та використовується абсолютно безкоштовно. Вона має лаконічний і логічний інтерфейс, який дозволяє керувати сервером, не роблячи зайвих рухів. У базовій комплектації вже є можливість створювати поштові сервери та DNS, керувати версіями PHP, працювати з базами даних через MySQL, планувати автоматичні завдання за допомогою Cron, здійснювати резервне копіювання. Клієнтам доступні веб-сервери APACHE+NGINX, моніторинг навантаження та багато інших функцій для комфортної роботи.

VDS garant

50 Гб для backup

Для всіх клієнтів віртуального сервера ми надаємо додатково 50 Гб дискового простору на окремому сервері для резервного копіювання. Це дозволяє оптимально використовувати місце на вашому сервері і не хвилюватися через те, що оновлення ПЗ або зміна налаштувань може вплинути на бекапи.

vds root

Повний ROOT доступ до VPS

Ви отримуєте повний root доступ до замовленого VDS сервера без обмежень, що означає повну свободу дій на вашому віртуальному сервері. Root доступ залишається у CityHost лише в тому випадку, якщо ви замовили повну технічну підтримку свого VPS-сервера.

vds speed

100% SSD диски

Ми використовуємо професійне обладнання на чистих SSD дисках. Швидкість передачі даних в 4-5 разів вище в порівнянні з HDD, і в 2-3 рази вище, ніж SAS диски з кешуванням на SSD. Це дозволяє домогтися високої швидкості проектів наших клієнтів на VPS.

vds tp

Повна автоматизація в управлінні VDS

Ми подбали про те, щоб управління сервером було максимально простим і зручним. Налаштування firewall, перевстановлення ОС, перезавантаження та відключення, зміна тарифу - все це доступно в нашій панелі управління.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ ДО VPS:

 • Адміністрування VDS – 560 грн/год за умови надання послуги у робочий час та 730 грн/год у неробочий час.
 • Розширене адміністрування віртуального сервера – 750 грн./міс.

 • Преміум адміністрування VPS – розрахунок вартості здійснюється для кожного конкретного проекту.

 • Моніторинг віртуального сервера – 200 грн./міс.

WINDOWS VPS СЕРВЕР

Cityhost є офіційним партнером Microsoft SPLA, завдяки чому ми можемо постачати клієнтам сервери з вже встановленою ліцензійною системою Windows Server. Windows VPS хостинг підійде підприємцям, які використовують програмне забезпечення, створене на .NET Framework та розробникам, що працюють із цією платформою. Купити VPS сервер з ОС Windows варто і в тому випадку, якщо ви віддаєте перевагу Microsoft SQL Server для адміністрування баз даних.

Оренда VPS із Windows також підходить для розміщення найпоширеніших бухгалтерських програм. Більшість такого програмного забезпечення вимагають для своєї роботи саме операційну систему Windows.

Сервер VPS Windows має схожий інтерфейс із операційною системою для домашніх комп'ютерів, тому його легко адмініструвати.

10 ПРИЧИН ОРЕНДУВАТИ VDS-СЕРВЕР У CITYHOST

 1. Техпідтримка. Фахівці відділу підтримки мотивовані та професійні, налаштовані працювати з клієнтом до повного вирішення його питання. Встановлення та базове налаштування віртуального сервера надається клієнту безкоштовно. Якщо користувач не справляється самостійно і потребує професійної допомоги, він може замовити послугу адміністрування ВПС сервера.

 2. Комфортна та проста панель управління розроблена програмістами Cityhost з нуля. Ми прагнули створити логічний і зрозумілий інтерфейс, в якому зміг би розібратися навіть початківець. Постійно вдосконалюємо програмну частину і додаємо нові інструменти, завдяки чому людина, яка ніколи не стикалася з адмініструванням VPS сервера, зможе його швидко освоїти.

 3. Лише брендові компоненти від перевірених постачальників. Ми використовуємо у своїх серверах лише продукцію надійних компаній, що зарекомендували себе на ринку — Intel, Samsung, Supermicro, Dell, HP та CISCO. Обладнання може ефективно працювати тільки у тому випадку, якщо воно створене з якісних складових. ВПС сервер зібраний з професійних компонентів — запорука безперебійної та правильної роботи ваших проектів.

 4. 50 Гігабайт під бекапи на зарубіжних та українських серверах для орендарів VDS хостингу. Ви можете зберігати резервні копії даних та у будь-який момент відновити сайт у разі системних збоїв або інших несподіванок.

 5. SSD і NVMe-накопичувачі нового покоління, які працюють значно швидше за HDD. Вони працюють за рахунок транзисторів, що не мають рухомих частин, тому більш стійкі до відмови, а передача даних на ВДС сервер або з нього відбувається зі швидкістю електронного імпульсу.

 6. Надійні дата-центри рівня не нижчі за Tier-3, в яких розміщені наші сервери. Це українські та закордонні майданчики, які існують на ринку багато років та користуються довірою клієнтів. Українські дата-центри мають генератори та надають безперебійні послуги незалежно від вимкнення електроенергії. Тому, в будь-якому випадку, наші клієнти можуть бути впевнені, що сервери VPS будуть працювати стабільно в будь-яких умовах.

 7. Оренда сервера VDS передбачає можливість вибрати країну, в якій знаходиться обладнання. Вирішуйте самі, де базуватимуться ваші дані – в Україні чи Нідерландах. Обидва варіанти надійні та недорогі, але через поточну ситуацію в Україні багато клієнтів обирають європейські сервери.

 8. Системні сповіщення. Щоб клієнт не забув здійснити оплату оренди VDS серверів або за важливих змін ми надсилаємо на електронну пошту листи з попередженнями та рекомендаціями. Також ви можете підписатися на чат-бота, який надсилатиме важливі повідомлення у Телеграмі.

 9. Відмінне співвідношення ціни та якості. Ми постійно працюємо над покращенням якості наших послуг та створюємо зручні рішення для клієнтів. При цьому наші ціни є демократичними та гнучкими — ви завжди можете заощадити, орендуючи сервер VPS на довгий термін або долучившись до акції. Для VDS існує можливість протестувати сервер за невелику суму, щоб зрозуміти, чи підійде ця послуга.

 10. Доступ до даних має лише клієнт. Всі наші віртуальні сервери мають повний root-доступ, яким володіє тільки орендар. Навіть системні адміністратори не мають стільки контролю над VPS. Root-права для працівників надаються лише при покупці послуги адміністрування.

Для чого потрібно купити VDS

Віртуальні сервери потрібні для обслуговування сайтів, що потребують більше серверних ресурсів, ніж може надати звичайний хостинг — це інтернет-магазини, сайти новин або розважальні сайти з високим трафіком. Також оренда VPS необхідна для встановлення специфічного програмного забезпечення, розгортання середовища для розробки або використання ліцензійної Windows для декількох користувачів. Оскільки компанія зобов'язана встановлювати лише ліцензійне програмне забезпечення, можна орендувати VPS Windows і надати кільком працівникам віддалений доступ до нього. Це буде значно дешевше, ніж купувати окрему ліцензію на кожен робочий комп'ютер.

Скільки коштує орендувати VPS-сервер

На ціну впливає обрана конфігурація, країна розміщення, встановлена операційна система та період замовлення. Всі тарифи можна переглянути на нашому сайті в розділі VPS/VDS. Найдешевший VPS у нашій лінійці – тариф KVM-35, який має 2GB оперативної пам'яті, два ядра та 35 GB дискового простору. Більш потужний VPS обійдеться дорожче, адже ціна залежить від ресурсів, що виділяються користувачеві. Орендувати VPS хостинг можна на період від одного до 12 місяців. Чим довше період оплати, тим дешевша його вартість. Якщо ви хочете купити ВВС дешево – просто виберіть довший період оплати послуги.

Де знаходяться наші віртуальні сервери

VPS-сервери Cityhost розташовані в Нідерландах та Україні, у надійних та перевірених дата-центрах рівня не нижче Tier 3. Ціна трохи відрізняється в залежності від країни. При оформленні замовлення слід зазначити чекбокс навпроти країни розміщення та вибрати один із запропонованих варіантів.

Тестування VDS сервера: чи є пробний період

Cityhost має пробний період для сервера VPS, який становить 5 днів. За цей період слід сплатити символічну суму, яка вказується в тарифах до віртуальних серверів. Тестовий період також доступний для VPS із Windows. Ви можете протестувати роботу перед тим, як купити віртуальний сервер на довгий період.

Які операційні системи встановлені на віртуальних серверах

Оренда VPS передбачає два види ОС: ліцензійна Windows Server (платна) та Linux (безкоштовна). Для Linux є кілька дистрибутивів: CentOS, Fedora, Ubuntu, Debian.