CityHost.UA
Допомога і підтримка

Оренда віртуальних серверів VPS/VDS

Віртуальний сервер - відмінне рішення для великих інтернет-проектів, яким тісно в стандартних ресурсах віртуального хостингу

Перевага VDS в можливості установки будь-якого специфічного ПО і додаткових сервісів, які на звичайному хостингу не надаються.

З VDS ви отримуєте повну автономність. Встановлюйте будь-які доступні ОС - Ubuntu, CentOS, Fedora, Debian, Elastix, будь-які програми, пакети, бібліотеки і налаштовуйте їх необхідним вам чином.

Віртуалізація:

Розміщення:

KVM-1

160.65 / міс.

 • 25 Gb на SSD
 • 1 ядро CPU
 • 1 Gb RAM
 • 1 виділений IP

Строк cплати

Всього:

189.00

KVM-2

204 / міс.

 • 35 Gb на SSD
 • 1 ядро CPU
 • 2 Gb RAM
 • 1 виділений IP

Строк cплати

Всього:

240.00

KVM-3

421.6 / міс.

 • 50 Gb на SSD
 • 2 ядра CPU
 • 4 Gb RAM
 • 1 виділений IP

Строк cплати

Всього:

496.00

KVM-4

668.1 / міс.

 • 70 Gb на SSD
 • 4 ядра CPU
 • 6 Gb RAM
 • 1 виділений IP

Строк cплати

Всього:

786.00

Всі тарифи включають:

 • Повний root доступ
 • Швидкість порту 100 Мб\сек
 • Необмежений трафік
 • Необмежена кількість поштових скриньок
 • Необмежена кількість доменів
 • Інтерфейс для керування DNS записами

Доступні операційні системи:

Панелі керування:

Панель управління безпосередньо через веб-інтерфейс передбачає платну ліцензію. При установці ISPManager будуть також встановлені: інтерпретатор PHP, MySQL сервер для роботи з базами даних, BIND дозволить вам використовувати свої DNS-сервера, веб-сервер Apache, Postfix для роботи з SMTP, інтерфейси для роботи з базами даних і поштою і багато іншого необхідне ПО.

Безкоштовна панель управління відрізняється простим і зрозумілим інтерфейсом. Розробники подбали про те, щоб ви робили якомога менше дій для управління сервером. Повною мірою відразу після інсталяції підтримуються: apache + nginx в якості веб-сервера, DNS-сервер, поштовий сервер, Стабільність версія PHP, система управління базами даних MySQL, вбудовані функції роботи з резервними копіями, планувальник завдань (cron), моніторинг навантаження сервера.

VDS garant

50 Гб для backup

Для всіх клієнтів віртуального серверу - додатково 50 Гб дискового простору на окремому сервері для резервного копіювання. Це дозволяє оптимально використовувати місце на вашому сервері і не хвилюватися через те, що оновлення ПЗ або зміна налаштувань може вплинути на бекапи.

vds root

Повний ROOT доступ

Ви отримуєте повний root доступ до замовленого VDS сервера без обмежень, що означає повну свободу дій на вашому віртуальному сервері. Root доступ залишається у CityHost лише в тому випадку, якщо ви замовили повну технічну підтримку свого VPS-сервера.

vds speed

100% SSD диски

Ми використовуємо професійне обладнання на чистих SSD дисках. Швидкість передачі даних в 4-5 разів вище в порівнянні з HDD, і в 2-3 рази вище, ніж SAS диски з кешуванням на SSD. Це дозволяє домогтися високої швидкості проектів наших клієнтів на VPS.

vds tp

Повна автоматизація в управлінні VDS

Ми подбали про те, щоб управління сервером було максимально простим і зручним. Налаштування firewall, перевстановлення ОС, перезавантаження та відключення, зміна тарифу - все це доступно в нашій панелі управління.

Додаткові послуги:

 • За необхідності ви можете замовити платне адміністрування VDS \ VPS для вирішення разових і екстрених завдань. Вартість погодинного адміністрування - 360 грн. за годину. Мінімальна сума оплати - 180 грн. за 30 хвилин.
 • Послуга розширеного адміністрування VDS \ VPS серверу Managed server - 800 грн. / міс.
 • Випуск SSL сертифікату.

VPS З ВИРТУАЛИЗАЦІЄЮ OPENVZ АБО KVM: ЯКИЙ ВИБРАТИ

OpenVZ і KVM - дві технології віртуалізації, перша з яких виконується на рівні ОС, а друга - на апаратному рівні. На VDS, реалізованому на OpenVZ, ресурси сервера виділяються по мірі необхідності. Купити VPS сервер з цією технологією віртуалізації слід, якщо на вашому сайті немає різких стрибків відвідувань.
VPS на KVM відразу резервує всі ресурси, зазначені в обраному тарифному плані. Навіть якщо на вашому сайті буде розміщена одна веб-сторінка з парою рядків коду, «сусіди» по фізичному серверу не зможуть скористатися жодним байтом вашої оперативної пам'яті і жодним кілогерцем процесора. Вибрати недорогий VPS хостинг в Україні з KVM-виртуализацією ми рекомендуємо власникам сайтів, навантаження на які може різко змінитися в будь-який момент і її неможливо спрогнозувати.

VPS СЕРВЕР WINDOWS

Шукаєте сервер, на якому зможете створювати проекти на платформі .NET Framework? Чи плануєте використовувати програмні рішення 1С? Чи збираєтеся розгорнути систему Microsoft SQL Server для адміністрування баз даних? Замовте у нас оренду VDS серверів в Києві з KVM-виртуализацією, встановіть на нього ліцензійну ОС Windows і насолоджуйтеся продуктивністю і безперебійної роботи сервера.
Операційна система від Microsoft, згідно з ліцензійною угодою SPLA, може бути встановлена ​​для двох ядер і для двох адміністраторів. Додати додаткові облікові записи користувача можна з ліцензією Remote Desktop Services.

10 причин замовити VDS в CityHost

 
 1. Кожен тарифний план включає планувальник завдань за розкладом Cron. Використовуючи цю програму, ви зможете автоматизувати безліч процесів на сайті. Наприклад, автоматично додавати або оновлювати товари з CSV-файлу.
 2. Встановити ОС, включити фаєрвол, задати частоту перезавантаження сервера за розкладом і виконати інші настройки VDS ви зможете в зручній панелі управління, яку ми розробили з нуля. Вона інтуїтивно зрозуміла, швидка і нескладна для розуміння навіть початківцям веб-майстрам.
 3. Наші серверні розміщені в Україні та Німеччині - тільки вам вибирати, в якій країні будуть зберігатися файли сайту. До речі, ціни ВПС серверу не залежать від його фізичного розташування.
 4. Високу швидкість завантаження веб-сторінок і цілодобову доступність сайту 7 днів на тиждень забезпечує потужне брендове серверне залізо Intel, Supermicro, Dell, HP і CISCO.
 5. Це перша оренда віртуального сервера в вашому житті і ви турбуєтеся, що не зможете правильно його налаштувати? Відкиньте страхи - наші фахівці виконають встановлення ОС і початкову настройку безкоштовно.
 6. Файли вашого сайту будуть лежати на SSD-дисках. У порівнянні з HDD і SATA, вони швидші (в 2-2.5 рази) і стійкі до механічних навантажень, відрізняються мінімальної чутливістю до зовнішніх електромагнітних полей.
 7. Навіть якщо наші серверні знесе торнадо, файли і БД вашого сайту не постраждають - при оренді VPS ви отримуєте додаткові 50 ГБ місця під бекапи на окремому якісному сервері.
 8. Ви не забудете оплатити VDS - за 20, 3 і 1 день до дня X ми відправимо SMS-нагадування.
 9. Ціни на VPS сервер СітіХост не вище, ніж у інших хостерів з Києва. А ось ставлення до клієнтів і якість послуг - перевершує очікування навіть скептично налаштованих клієнтів. Якщо ви хочете переконатися в цьому, замовте 10 днів безкоштовного тестування будь-якого тарифу VDS на Linux.
 10. У тарифах нашого надійного VDS root-доступ включений за замовчуванням. Це означає, що ви зможете взяти повний контроль над сервером в свої руки, самостійно налаштовувати його, включати доповнення і робити все, чого душа забажає.