CityHost.UA
Допомога і підтримка

Блог компанії CityHost

blog 434 Як перейти на електронний документообіг в Україні

Електронний документообіг — це швидкий та надійний спосіб підписувати ділові документи. Ділимося з вами оглядом кращих сервісів ЕДО в Україні.

blog 431 Як захистити свій акаунт в Cityhost в часи інформаційної нестабільності
 4846

Зараз по всій Україні відбуваються потужні хакерські атаки на сервіси та сайти. Як захистити свій хостинг-акаунт від проникнення зловмисників?

blog 427 Свобода цінніша за гроші — які українські IT-компанії відмовляються від співпраці з росіянами

Українські IT-компанії масово відмовляються від співпраці з росіянами, незважаючи на збитки. Ми підготували для вас перелік таких сервісів.

blog 424 Відмовляємося від російського напрямку: як переорієнтувати бізнес на захід

Після початку вторгнення розпочався вихід українського бізнесу із російського ринку. Які потрібні кроки для переорієнтації на захід?

blog 433 Топ-6 кращих конструкторів сайтів у 2022 році

Вже давно не потрібно бути програмістом, щоб запустити власний сайт. Пропонуємо розглянути найпопулярніші конструктори сайтів у 2022 році.

blog 429 Клієнти з Upwork — шлях від 0 до 50K

Мрієте почати працювати на Upwork і швидко вийти на достойний рівень оплати? Ми підготували для вас статтю на основі вебінару від Collaborator.

blog 426 Огляд закордонних бірж фрілансу: Upwork, Freelancer, Fiverr

Якщо ви фрілансер та шукаєте нові можливості для роботи за кордоном, ми підготували для вас огляд трьох найпопулярніших західних фріланс-бірж.

blog 423 СПАМ: чому там опиняються листи і як цього уникнути
 9088

Як правильно писати і надсилати листи, щоб вони опинилися у «Вхідних», а не були помічені як СПАМ? Розбираємо тонкощі роботи спам-фільтрів.

blog 432 Як підвищити авторитет домена: перевірка та покращення показника DA

Що таке авторитет домену і як він впливає на SEO. Наші друзі з Collaborator.pro діляться дієвими порадами, як перевірити та підвищити DA.

blog 428 ТОП-5 онлайн-чатів для сайту: Gerabot, LiveChat, HelpCrunch, Tawk.to, KwizBot

Онлайн-чат — важливий інструмент для залучення нових клієнтів до продуктів бізнесу. Розказуємо про сервіси для України, які мають живий чат.

blog 425 Врятувати український бізнес: програми підтримки підприємців у воєнний час

У часи війни працювати важко, а іноді й неможливо. Держава робить все, щоб підтримати український бізнес та вистояти на економічному фронті.

blog 422 Прайс-агрегатори – як збільшити продажі за рахунок інших

У вас є інтернет-магазин і ви хочете збільшити потік клієнтів? Читайте у статті, як це можна зробити за допомогою прайс-агрегаторів.