CityHost.UA
Допомога і підтримка

Cайтобудування

blog 557 Як покращити SEO свого сайту за допомогою Yoast SEO

Детальний огляд зі скриншотами плагіну Yoast SEO на WordPress: від встановлення та базових налаштувань до оптимізації постів та сторінок.

blog 552 Google Analytics 4 для початківців: що таке GA4 та як ним користуватися

Посібник з налаштування Google Analytics 4: від огляду особливостей та інтерфейсу до інструкції по переходу з Universal Analytics.

blog 548 Що таке сайт-агрегатор: типи агрегаторів, розрахунок заробітку та покрокова інструкція створення

Стаття для охочих створити сайт-агрегатор з автоматизованим наповненням без навичок програмування та з мінімальними інвестиціями.

blog 541 31 березня — день резервного копіювання. Чому важливо не забувати про бекапи та як зробити резервну копію свого сайту (інструкція)

Напередодні Дня резервного копіювання розповідаємо про особливості бекапів, стратегії та кращі способи створення резервних копій сайту.

blog 556 Як використовувати Google Adsense для монетизації сайту

Як заробляти на Google Adsense: від реєстрації до розміщення реклами на сайті та виведенні коштів — детальний матеріал зі скриншотами.

blog 551 ТОП-8 найкращих тем WordPress для блогу, актуальних у 2024 році

Вибрати тему для блогу серед тисяч тем WordPress — задача непроста. Але ми допоможемо вам розібратися та розгляднемо 8 кращих актуальних тем.

blog 546 Що таке DNS та як працює система доменних імен

Що таке DNS та DNS-сервер, де та як прописати NS сервери, що таке DNS-записи і як їх редагувати — відповідаємо на поширені питання користувачів.

blog 540 Як самостійно створити сайт з онлайн-курсами за допомогою CMS

Детально про вибір CMS та LMS для освітньої платформи, а також покрокова інструкція зі створення сайту для продажу онлайн-курсів.

blog 555 Як адаптувати свій сайт для мобільних пристроїв

Сучасний сайт неможливий без адаптації під екрани різних гаджетів. Читайте у статті про різні способи створення адаптивного сайту.

blog 549 Показник відмов на сайті — як його аналізувати та зменшити

Читачі заходять на сайт, не взаємодіють з ним і відразу виходять? Так виглядає відмова — важливий показник, про який ми розкажемо у цій статті.

blog 543 Сторінка вдячності на сайті: як та для чого її оформлювати

Продавайте більше, формуйте лояльне ком’юніті та показуйте свою любов до клієнтів за допомогою сторінки вдячності.

blog 538 Історії наших користувачів: як Олександр Гречаний з родиною створюють SEO-казки та вигадують сюжети за допомогою мозкових штурмів

Серед кількох сайтів сім’ї Гречаних несподівано найбільш успішним став проєкт з казками, який зробили на прохання маленької доньки.

В епоху інформаційних технологій сайтобудування доступне всім. Щоб створювати власні проекти, зовсім не обов'язково вчитися 5 років на програміста. І навіть відвідувати 2-місячні курси по сайтобудування. Сьогодні вся інформація є в мережі, у відкритому доступі. У тому числі і в блозі про сайтобудування хостинг-компанії CityHost.

Чи складно створювати сайти і вивчати тонкощі сайтобудування?

Це раніше створення сайту було чимось за гранню фантастики. Тепер же ця задача під силу будь-якому – потрібно лише захотіти. Причому на сьогодні існує 2 способи навчитися створювати сайти самостійно. І кожен може вибрати підходящий для себе варіант.

Перший спосіб – це вивчення мов веб-програмування і верстки. У мережі достатньо книг, курсів, онлайн-семінарів по цій темі. Причому у відкритому доступі, тобто вся інформація повністю безкоштовна. Деякі джерела – платні, але вартість цілком прийнятна.

Так, на навчання сайтобудування знадобиться багато часу і зусиль. Потрібно буде розібратися в теорії, потім застосовувати отримані знання на практиці, напрацьовувати досвід. Але в подальшому перед вами відкриється чудова перспектива займатися сайтобудуванням на професійному рівні. Іншими словами, заробляти на створенні сайтів для клієнтів.

Другий спосіб простіше. Він полягає в ознайомленні з основами створення сайту на конкретній CMS. Наприклад, на популярному нині Wordpress. В даному випадку достатньо розібратися в простих речах:

Тут теж достатньо інформації по темі – наприклад, в мережі легко знайти уроки по сайтобудуванню, присвячені роботі з конкретною CMS. Причому в будь-якому форматі: текстовому або у вигляді відеороликів.

Такий варіант більше підходить тим, хто хоче створити сайт для себе. За часом це набагато швидше, ніж потрібно на вивчення мов програмування. Та й зусиль знадобиться менше. Розібравшись в цьому, можна зробити блог або невеликий інтернет-магазин, а потім отримувати певний прибуток з реклами чи продажу товарів.

Головне – бажання!

Створити сайт самостійно дуже просто. Так, крім цього доведеться ще розбиратися в інших нюансах. Наприклад, як вибрати надійний хостинг сайтів, як робити бекапи, як захистити сайт від вірусів. Але всю цю інформацію ви можете знайти в нашому блозі CityHost, вивчаючи корисні статті по сайтобудуванню.