CityHost.UA
Допомога і підтримка

Блог компанії CityHost

blog 468 ТОП-10 порад із SEO та лінкбілдингу на 2023 рік

У грудні ми побували на SEO-конференції від Collaborator, дізналися багато цікавого. Яким буде просування сайтів у 2023 році: поради від лекторів

blog 464 Кращі IT-курси для дітей в онлайн-форматі
 4717

Більшість батьків намагаються обмежувати час дитини за комп’ютером. Можливо, краще підтримати її захоплення і віддати на курси програмування?

blog 461 Топ-10 українських YouTube-каналів про IT

Чи багато на YouTube україномовних каналів про IT-технології? Ми зробили для вас огляд ТОП-10 найцікавіших блогів, присвячених галузі.

blog 459 ТОП-12 найвідоміших українських кібератак на російські сайти

Українська IT-армія майстерно псує нерви окупантам в інтернет-просторі. Ми зібрали для вас дайджест із найвідоміших кібератак на російські сайти.

blog 466 Основні метрики швидкості завантаження сайту: TTFB, FCP, LCP та інші

Під час аналізу швидкості сайту сервіси показують цілу низку параметрів завантаження. Розберемося, що вони означають та як їх покращити.

blog 463 Wayback Machine: що таке веб-архів і для чого він потрібен

Завдяки веб-архіву будь-який користувач мережі може побачити версії сайтів у різні роки їхнього існування. Як працює Wayback Machine?

blog 460 Віртуальний планетарій Stellarium 1.0 — цифрова версія Всесвіту

Віртуальний планетарій — унікальний проект, який розроблявся 20 років. Він допоможе користувачам вивчати зоряне небо, не виходячи з дому.

blog 127 Як створити бізнес-сторінку в Facebook

Бізнес-сторінка у Фейсбуці — як її зареєструвати та налаштувати. Інструкція, яка допоможе правильно оформити ефективний бізнес-акаунт.

blog 465 Навіщо потрібен Cloudflare і як підключити до нього сайт

Cloudflare — платформа, яка захищає сайти за допомогою проксі-перенаправлень і фільтрації трафіка, кешує статичний контент і відбиває DDoS-атаки.

blog 462 Як дата-центри працюють «без світла» та в умовах постійних обстрілів енергетичної системи України

Стабільна робота наших послуг залежить від електроживлення устаткування в дата-центрах. Ми дізналися, як ДЦ вирішують проблему вимкнення світла.

blog 430 Безкоштовне онлайн-навчання для українців під час війни

Бажаючи допомогти українцям, які втратили роботу, багато навчальних онлайн-платформ зробили свої курси та вебінари безкоштовними.

blog 458 Як малювати в Midjourney: нейромережа генерує зображення за текстовими запитами

Штучний інтелект Midjourney створює зображення за текстовими запитами користувачів. Розказуємо, як зареєструватися і почати ним користуватися.