CityHost.UA
Допомога і підтримка

Блог компанії CityHost

blog 447 Як правильно зареєструвати торговельну марку, щоб отримати домен UA
 3207

Читайте у статті, як отримати домен UA, як правильно реєструвати торговельний знак і чи можна забронювати домен UA, якщо ТМ у процесі оформлення.

blog 443 Як отримати домен безкоштовно
 5934

Як отримати домен безкоштовно? Ми розкажемо кілька цікавих способів реєстрації доменів та про підводне каміння, яке може чатувати на користувача.

blog 440 З’явився український аналог Pikabu — Картопелька. Які проблеми розважальних сайтів існують в Україні?

Вже можете не читати російський Pikabu, адже для українців створено новий аналог. Це початок витіснення росіян із ніші розважальних сайтів.

blog 437 ТОП-11 художніх фільмів про цифрові технології та програмування

У цій добірці ми зібрали 11 дуже різних фільмів, присвячених цифровим технологіям і програмуванню — інтернету, хакінгу та штучному інтелекту.

blog 446 Винаходи українців в IT-галузі

Українці долучилися до створення багатьох технологій, без яких IT-галузь була б немислима. І навіть засади роботи Інтернету розробив українець.

blog 442 Як самоорганізуватися на дистанційній роботі
 3455

Ефективність на віддаленій роботі залежить від багатьох факторів. Ділимося секретами організації дня, робочого простору та своїх думок.

blog 439 Українською, будь ласка — вступає в дію закон, який зобов'язує перекласти сайти та програми державною мовою
 4487

З 16 липня всі сайти, програми та інтерфейс обладнання мають бути українською мовою. За недотримання закону порушникам загрожують штрафи.

blog 436 Фейки та дезінформація: вчимося розпізнавати неправдиві дані в мережі
 4346

Сьогодні говоримо не лише про базові правила інформаційної безпеки в мережі, а і про секрети доменів, які можуть багато розказати про сайти.

blog 445 Облік бізнесу у хмарі: варто чи ні

Сучасний бізнес неможливий без систем автоматизації, управління та обліку. Хмарні сервіси — простий та гнучкий спосіб використання таких систем.

blog 441 Чек-лист: як відкрити інтернет-магазин на 1000 товарів

Бажаєте відкрити свій перший інтернет-магазин, але не маєте знань та капіталу — читайте, як це зробити за допомогою конструктора сайтів Weblium.

blog 438 Як інтернет змінив світ: ТОП-10 звичних речей та явищ, яких могло не бути

Чи замислювалися ви, як сильно інтернет змінив наше життя і як багато речей навколо нас існують саме завдяки йому? Давайте згадаємо про них.

blog 435 Як прибрати російські сайти з пошуку Google

Набридли російські сайти, які переважають у пошуковій видачі? Розказуємо, як змінити алгоритми Google, щоб він став українським.