CityHost.UA
Допомога і підтримка

Файлове сховище

Більше тарифів
Тариф ST1 ST5 ST10 ST20
Місце на диску 1 ТБ 5 ТБ 10 ТБ 20 ТБ
Країни, які доступні для розміщення файлового сховища
Розташування
Фінляндія
Фінляндія
Німеччина
Німеччина
Фінляндія
Фінляндія
Німеччина
Німеччина
Фінляндія
Фінляндія
Німеччина
Німеччина
Фінляндія
Фінляндія
Німеччина
Німеччина
Ліміт трафіку
Трафік
Максимальна кількість користувачів яких можна створити для доступу до сховища
Користувачі
100100100100
Максимальна кількість точок відновлення які можна створити
Точки відновлення
10203040
210.00 грн / міс. 630.00 грн / міс. 1200.00 грн / міс. 2070.00 грн / міс.
Купити Купити Купити Купити
Можливість керувати файлами в сховищі за допомогою протоколу FTP/FTPS, для підключення можна використовувати будь-які FTP клієнти, як от FileZilla, Total Commander, провідник Windows тощо. Для підключення використовується 21-й порт.
FTP/FTPS
Можливість передавати файли з шифруванням та аутентифікацією через безпечний протокол SSH, як і у випадку з FTP/FTPS можна використовувати будь-які FTP клієнти з підтримкою SFTP на вибір. Для підключення використовується 22-й порт.
SFTP
Підключення до терміналу сховища через захищений протокол SSH для керування файлами. Для використання доступні базові Unix-команди, як от ls, cd, rm, mv тощо, а повний список команд доступний за викликом команди help. Для підключення використовується 23-й порт.
SSH
Утиліта rsync використовується для швидкого та безпеченого копіювання або синхронізації файлів між двома серверами через захищений протокол SSH. Зазвичай rsync використовується в терміналі Unix-подібних операційних систем. Для підключення використовується 23-й порт.
RSYNC
Утиліта scp, як і rsync використовує протокол SSH для передачі файлів, про те пропонує дещо менше зручних можливостей керування файлами (як от синхронізація файлів) на відміну від rsync.
SCP
Можливість працювати з файловою системою сховища через протоколи, які є типовими для операційних систем на базі Windows.
Samba/CIFS
Дані утиліти є надійним інструментом для створення і ефективного зберігання резервних копій файлів та директорій, вони забезпечують надійне шифрування та швидке створення резервних копій тільки змінених даних, зменшуючи час та обсяг інформації, що передається. Для BorgBackup використовується 23-й порт.
BorgBackup/Restic
Утиліта rclone забезпечує передавання даних між хмарними пристроями та онлайн сервісами, як от Google Drive, Dropbox, Amazon S3, Microsoft OneDrive тощо, а також підтримує FTP та SFTP.
RCLONE
Можливість отримати доступ до папки з файлами по безпечному протоколу HTTPS для завантаження файлів зі сховища безпосередньо в веб-браузері. Підключення відбувається в в браузері по логіну та паролю користувача, якого можна створити вище на цій сторінці. Створений користувач бачитиме ті файли і папки, які обмежено налаштуваннями його кореневої директорії.
HTTPS
Широко використовуваний протокол для спільної роботи з файлами та папками, зокрема в середовищі веб-додатків та хмарних сховищ, оскільки дозволяє інтегрувати сховище в систему так, ніби користувач працює з файлами на своєму ж комп'ютері.
WebDAV
Можливість підключення сховища як мережевого диску, нариклад в операційних системах сімейства Windows, й не тільки.
Мережевий диск
210.00 грн / міс. 630.00 грн / міс. 1200.00 грн / міс. 2070.00 грн / міс.
Купити Купити Купити Купити

Потрібно більше місця для зберігання файлів, зображень або баз даних? Пропонуємо орендувати окремий дисковий простір місткістю від одного терабайта, який можна використовувати як онлайн сховище файлів для даних будь-якого типу.

Це як хостинг, але не для сайту, а для збереження інформації. Тепер ви можете завантажувати свої файли в інтернет сховище, переглядати або скачувати їх з будь-якого місця, де є мережа. 

Сервер, на якому зберігатимуться ваші дані, фізично розміщений у Німеччині або Фінляндії — ви можете вибрати країну. Сховище можна використовувати як мережевий диск, файлообмінник, фотохостинг з прямим посиланням та в інші способи, які знадобляться для ваших цілей.

Більше ніж Google Photo і довше ніж Fex. Важливо, що на відміну від багатьох інших файлообмінників, тут немає терміну зберігання файлів або терміну дії посилання — вони існують, доки ви користуєтеся послугою. У той час, коли популярні фотохостинги пропонують 15-50 ГБ простору з обмеженими умовами використання, наше онлайн-сховище надає одразу від 1 ТБ за дуже помірною ціною і без додаткових умов.

Кому потрібне файлове сховище

Оренда сховища — це не лише безпечне та надійне розміщення файлів, а й комфортний спосіб транспортувати їх. Уявімо собі, що ви фотограф, який мандрує світом та робить багато яскравих знімків. Вам більше не доведеться возити за собою рюкзаки із жорсткими дисками — знайдіть пристрій з доступом до інтернету, завантажте знімки у сховище і будьте спокійні за їхню долю. 

Сховище файлів в інтернеті потрібне не тільки фахівцям для роботи — воно знадобиться всім, хто дбає про безпеку своїх сімейних фото і відео, спогадів з весілля або народження дитини. Використовуйте орендоване місце для резервного копіювання, і у вас більше не виникатиме розпачливих ситуацій через крадіжку телефону або поломку ноутбука. Нехай важливі моменти життя завжди будуть в безпеці. 

Завдяки широкому спектру протоколів з’єднання ви можете не лише зберігати файли та отримувати до них доступ з будь-якого браузера, пристрою чи програмного забезпечення, а й інтегрувати їх у додаток чи програму.

Послуга дозволяє здійснювати 10 одночасних підключень та створювати до 100 суб-акаунтів для інших користувачів, які побачать файли тільки в каталогах, призначених саме для них. Це значно підвищує конфіденційність інформації, якщо ви працюєте з різними клієнтами та даєте їм доступ до перегляду файлів.  

Особливості послуги

Краще ніж файлообмінник


Послуга Сховище пропонує величезний обсяг дискового простору для зберігання даних — фото та відеофайлів, програм, образів дисків, source-файлів проектів. Вони можуть займати чимало місця, а при спробі поширити файли виникає питання: як це зробити безпечно, не ризикуючи даними та з хорошою швидкістю передачі. Дані у сховищі належать лише вам з можливість додати їх чи вилучили в будь-який момент.

Доступ звідусіль 24/7


Використовуйте велике різноманіття протоколів доступу, таких як FTP, SFTP, SCP, RSYNC та інших, щоб легко, швидко та безпечно отримувати доступ до файлів всередині сховища з будь-якого пристрою та програмного забезпечення. За потреби ви можете інтегрувати Сховище у власну файлову систему чи додаток за допомогою Webdav або Samba.

Максимальна безпека


Ваші дані у Сховищі захищено raid-конфігурацією, яка забезпечує високу відмовостійкість, а шанс втрати даних мізерно малий в порівнянні з будь-якими іншими методами зберігання інформації. Крім того, для виявлення та виправлення бітових помилок використовуються контрольні суми для окремих блоків даних.

Поширені запитання та відповіді

Навіщо мені сховище файлів

Для власного використання зберігайте будь-які цінні файли, фото, відео, документи, архіви чи програми та отримуйте до них доступ звідусіль, де є Інтернет.

Для власників великих проєктів це можливість зберігати резервні копії чи бази даних проектів за будь-які періоди часу з можливість завжди отримувати доступ до актуальних версій.

Для фотографів та відеографів це можливість ділитись величезним об'ємом даних з вашими клієнтами без потреби їх стискати та змінювати якість з метою зменшити кінцевий розмір файлу. Ваш клієнт матиме змогу отримати файл у вигляді першоджерела, а час існування посилання на завантаження не обмежений файлообмінником — ви самі обираєте, коли видалити файли зі сховища.

Для розробників це можливість зберігати у сховищі користувацькі файли без потреби орендувати окремий сервер, оскільки сховище підтримує велизний перелік протоколів взаємодії, які дозволяють інтегрувати його в будь-який проєкт, зокрема Webdav та Samba.

Чи можна змінювати розмір замовленого сховища?

Сховище дозволяє використовувати його відповідно до ваших потреб: збільшуйте чи зменшуйте тарифний план (обсяг сховища) без призупинення роботи чи втрати даних, використовуючи зміну тарифного плану на льоту.

Як отримати доступ до файлів у сховищі

Сховище файлів підтримує величезний набір протоколів для взаємодії: FTP/FTPS, SFTP, SSH, RSYNC, SCP, Samba/CIFS, BorgBackup/Restic, RCLONE, HTTPS, WebDAV, Мережевий диск, ви самі обираєте зручний вам спосіб — а можете використовувати всі одночасно. Якщо потрібно поділитись файлами з іншими людьми, ви можете створити папку. Доступ до неї матиме лише той, кому ви його надасте у вигляді логіну та паролю, а файли можна завантажити безпосередньо в браузері за прямим посиланням та з хорошою швидкістю.

Чи можна кастомізувати розмір сховища?

Ні, параметри сховища обмежені тарифним планом. Якщо максимальний тарифний план сховища не пропонує необхідний вам дисковий простір — можна замовити декілька сховищ, які можна використовувати паралельно. Кількість доступних для замовлення сховищ не обмежена.