CityHost.UA
Допомога і підтримка

IT новини

blog 464 Кращі IT-курси для дітей в онлайн-форматі
 1300

Більшість батьків намагаються обмежувати час дитини за комп’ютером. Можливо, краще підтримати її захоплення і віддати на курси програмування?

blog 430 Безкоштовне онлайн-навчання для українців під час війни

Бажаючи допомогти українцям, які втратили роботу, багато навчальних онлайн-платформ зробили свої курси та вебінари безкоштовними.

blog 449 Фактори, які впливають на вартість хостингу та реєстрації доменів
 3076

Українські провайдери підвищують ціни на послуги. З яких складових формується собівартість і як вона пов’язана з курсами валют — читайте у статті

blog 439 Українською, будь ласка — вступає в дію закон, який зобов'язує перекласти сайти та програми державною мовою
 4180

З 16 липня всі сайти, програми та інтерфейс обладнання мають бути українською мовою. За недотримання закону порушникам загрожують штрафи.

blog 462 Як дата-центри працюють «без світла» та в умовах постійних обстрілів енергетичної системи України

Стабільна робота наших послуг залежить від електроживлення устаткування в дата-центрах. Ми дізналися, як ДЦ вирішують проблему вимкнення світла.

blog 459 ТОП-12 найвідоміших українських кібератак на російські сайти
 2558

Українська IT-армія майстерно псує нерви окупантам в інтернет-просторі. Ми зібрали для вас дайджест із найвідоміших кібератак на російські сайти.

blog 442 Як самоорганізуватися на дистанційній роботі
 3225

Ефективність на віддаленій роботі залежить від багатьох факторів. Ділимося секретами організації дня, робочого простору та своїх думок.

blog 438 Як інтернет змінив світ: ТОП-10 звичних речей та явищ, яких могло не бути
 4117

Чи замислювалися ви, як сильно інтернет змінив наше життя і як багато речей навколо нас існують саме завдяки йому? Давайте згадаємо про них.

blog 460 Віртуальний планетарій Stellarium 1.0 — цифрова версія Всесвіту

Віртуальний планетарій — унікальний проект, який розроблявся 20 років. Він допоможе користувачам вивчати зоряне небо, не виходячи з дому.

blog 451 Цікаві факти про національні домени країн світу
 3075

А ви знали, що домени .tv та .bar насправді належать країні Тувалу та місту Бар? Несподівані факти про національні зони — у цій статті.

blog 440 З’явився український аналог Pikabu — Картопелька. Які проблеми розважальних сайтів існують в Україні?

Вже можете не читати російський Pikabu, адже для українців створено новий аналог. Це початок витіснення росіян із ніші розважальних сайтів.

blog 409 РРО: що це таке і кому потрібен, огляд сервісів програмного РРО

З 1 січня 2022 року підприємці країни зобов’язані зареєструвати РРО для подальшої законної роботи. Що таке програмний РРО і який сервіс обрати?