CityHost.UA
Допомога і підтримка

Оренда серверів

Виділений сервер — оптимальне рішення для високонавантажених інтернет-проектів з особливими вимогами до продуктивності і безпеки

Головна перевага оренди виділеного сервера — можливість самостійно вибрати конфігурацію і програмне середовище, в якій буде розвиватися сайт.

Купуючи сервер, будьте впевнені в тому, що зможете використовувати 100% його ресурсів - ніяких «сусідів» по серверного обладнання у вас не буде.

 

Розміщення

Відображати вартість у

Всього серверів: 1004

CPU
RAM, Gb
Диски
Кількість дисків
Ціна,
Дод. обладнання
Пошук обладнання

Сервери

Процесор Пам’ять Диски Вартість
32 GB 2x SSD SATA 480 GB Datacenter
2498.00
32 GB 2x SSD SATA 512 GB
2498.00
64 GB 2x SSD SATA 256 GB
2498.00
64 GB 2x SSD SATA 250 GB
2498.00
64 GB 2x SSD SATA 480 GB Datacenter
2498.00
64 GB 2x SSD SATA 256 GB
2498.00
64 GB 2x SSD SATA 250 GB
2498.00
32 GB 2x SSD SATA 512 GB
2498.00
32 GB 2x SSD SATA 500 GB
2498.00
64 GB 2x SSD M.2 NVMe 512 GB
2498.00

В усіх тарифах:

Україна Німеччина
Установка сервера
Установка сервера
Україна
Німеччина
FREE FREE
Український і зарубіжний трафік
Український і зарубіжний трафік
Україна
Німеччина
Місце під резервне копіювання
Місце під резервне копіювання
Україна
Німеччина
50 ГБ 50 ГБ
IP-KVM
IP-KVM
Україна
Німеччина
Кількість IP
Кількість IP
Україна
Німеччина
1 1
Підмережа IPv6
Підмережа IPv6
Україна
Німеччина
/64 /64
Український і зарубіжний трафік
Український і зарубіжний трафік
Україна
Німеччина
100 Мбіт 1 Гбіт
Додаткові IPv4
Україна
Німеччина
Додаткові IPv4 (за 1 шт.)
 • Вартість в місяць: 75
 • Вартість встановлення: 100
 • Максимальна к-сть: 2
 • Вартість в місяць: 128
 • Вартість встановлення: 371
 • Максимальна к-сть: 6
FastPanel CP
FastPanel CP
Україна
Німеччина
0 0
Hestia CP
Hestia CP
Україна
Німеччина
0 0
Vesta CP
Vesta CP
Україна
Німеччина
0 0
Підмережа /24
 • Вартість в місяць: 11934
 • Вартість встановлення: 32378
Підмережа /25
 • Вартість в місяць: 5995
 • Вартість встановлення: 18502
Підмережа /26
 • Вартість в місяць: 2998
 • Вартість встановлення: 10176
Підмережа /27
 • Вартість в місяць: 1499
 • Вартість встановлення: 5782
Підмережа /28
 • Вартість в місяць: 1636
 • Вартість встановлення: 3238
Підмережа /29
 • Вартість в місяць: 755
 • Вартість встановлення: 1851
Windows Server Standart (TRIAL)
Windows Server Standart (TRIAL)
Україна
Німеччина
FREE FREE
Flexibility

Гнучкість

Якщо вам потрібна конфігурація, якої немає серед запропонованих - зверніться в наш консультаційний відділ. Ми підготуємо для вас індивідуальне рішення.

IP-KVM

IP-KVM

За запитом ви можете отримати IP-KVM для віддаленого доступу. Це дозволить змінювати налаштування BIOS і програмного забезпечення так, ніби ви працюєте безпосередньо за консоллю.

Backup

Безкоштовне місце під бекапи

Для всіх клієнтів dedicated надається додатково 50 Гб дискового простору для резервного копіювання на окремому сервері. Це забезпечить вашим файлам збереження у разі, якщо ви проводите технічні роботи або змінюєте настройки.

Support

Базова підтримка — БЕЗКОШТОВНО!

Ми допоможемо вам у первинній установці програмного забезпечення, а також сприятимемо при перенесенні сайтів і налаштуванні специфічних функцій. Є і розширена платна підтримка — вирішення нестандартних завдань або повне адміністрування замість вас.

Що таке виділений сервер і які його переваги

Якщо у вас — високонавантажений проект з високим рівнем вимог до питань безпеки і показниками продуктивності, і ви замислюєтеся про оренду сервера, то виділений сервер буде найоптимальнішим рішенням по ряду показників. Найголовніша перевага, яку клієнт отримує від оренди виділеного сервера в тому, що він сам вибирає і конфігурує середу, в якій буде працювати, під свої потреби. 

При покупці виділеного сервера всі його ресурси будуть використані для підтримки вашого сайту - ніяких «сусідів» по обладнанню, які б відтягували на себе частину потужностей, не буде. Не знайшли потрібну конфігурацію в списку запропонованих? Зв'яжіться з нами, і досвідчені фахівці підготують для вас варіанти, з яких можна вибрати саме той, який ідеально підійде під ваші потреби.

IP-KVM для віддаленого доступу за запитом клієнта. Завдяки цьому ви можете змінювати налаштування BIOS і іншого ПО так, як робили б це, працюючи безпосередньо з консоллю.

Всі клієнти dedicated серверів отримують 50 Гб додаткового місця для резервного копіювання на окремому сервері.

Ми здійснюємо підтримку проектів наших клієнтів. Починаючи від первинної установки ПО, закінчуючи перенесенням сайтів і функцій. Також доступна платна підтримка проектів, що включає рішення нетривіальних завдань і навіть повне адміністрування.

 • Дата-центр рівня Tier III
 • Брендове обладнання Intel, Supermicro, Dell, HP, CISCO та ін.
 • Додаткове місце під бекапи
 • Повний ROOT-доступ
 • Безлімітний трафік
 • Інтелектуальна система захисту DDoS
 • Моніторинг доступності
 • Розміщення в Україні або Німеччині
 • Доступна ціна оренди сервера
 • Безкоштовне встановлення
 • Безкоштовне первинне налаштування 
 • Безкоштовна базова техпідтримка
 • Платне адміністрування за бажанням

Виділені сервера: чим вони відрізняються і чому так популярні

Оренда виділеного сервера - це, по суті, оренда потужностей окремо взятої машини з набором прав адміністратора. Це дозволяє віддалено встановлювати необхідне програмне забезпечення і вибирати, яку ОС встановити. На цьому пункті докладніше зупинимося далі.

Відмінність виділеного сервера в першу чергу полягає в тому, що ви не ділите потужність сервера з іншими користувачами. Це справедливо навіть у випадках, коли клієнт використовує тільки частину серверних потужностей. Завдяки цьому показники продуктивності сайтів не падають під час пікових навантажень, а швидкість завантаження сторінок залишається високою навіть коли ресурс одночасно переглядає багато людей.

Оренда виділеного сервера у CityHost, має на увазі безлімітний трафік, причому не тільки український, але і зарубіжний. Хороша новина в тому, що це ніяк не залежить від тарифу і доступно всім клієнтам. Також немає ніяких обмежень на кількість сайтів, коли ми говоримо про dedicated-серверах. Саме тому великі агентства і компанії найчастіше вибирають саме цей варіант. Більш того, якщо провести детальну калькуляцію, то виявиться, що ціна оренди серверів в Україні та Німеччині буде нижче, ніж вартість організації власної серверної.

Але навіть це - не найголовніше. Крім істотної економії грошей, ви збережете інший важливий ресурс - час. Ми здійснюємо безкоштовну підтримку проектів клієнтів, встановлюючи базове ПО і цілодобово консультуючи по будь-яких виникаючих питань.

Виходячи з характеристик і особливостей функціонування, оренда виділеного сервера в Україні найкраще підходить для сайтів з високою відвідуваністю, а також там, де простежуються пікові проміжки часу і необхідно зберегти високу швидкість завантаження сторінок з різними скриптами незалежно від кількості відвідувачів. Цей варіант, в цілому, набагато краще для інтернет-магазинів і веб порталів.

Dedicated server — це окремий комп'ютер, потужності якого використовуєте тільки ви як клієнт. У випадку з хостингом ресурси сервера розподіляються між людьми, які в даний момент користуються послугами хостера.

Яку операційну систему вибрати, який пакет ПО встановити — вирішує клієнт, а у випадку з shared-хостингом — хостер.

Якщо ви серйозно ставитеся до питань безпеки і проект передбачає зберігання, обробку і використання персональних даних, вибирайте виділений сервер.

Практично всі віртуальні хостинги мають прописане обмеження на кількість сайтів, баз даних і поштових скриньок, які можна створити в рамках того чи іншого пакета. Але особливість виділеного сервера в тому і полягає, що подібних обмежень немає. І розташування сервера як такого ролі не грає абсолютно.

ДЛЯ ЯКИХ САЙТІВ НАЙКРАЩЕ ПІДІЙДЕ ОРЕНДА СЕРВЕРА

 • Інтернет-магазини. Завершене недавно дослідження довело важливість швидкості завантаження сайтів. У дослідженні говориться, що, якщо сайт почне завантажуватися повільніше, компанія втратить частину свого доходу. Навіть якщо зараз у вас не так багато клієнтів, питання швидкості завантаження сторінок завжди актуальний.
 • Власники новинних сайтів найчастіше купують для них сервера в оренду. Вже давно швидкість завантаження сайтів в мобільному пошуку - один з чинників ранжирування. Google анонсували це ще три роки тому в зв'язку зі збільшенням частки переглядів сайтів з мобільних пристроїв. З кожним роком відсоток користувачів, які сидять в соціальних мережах, дивляться відео або читають новини зі смартфонів зростає. Якщо у вас - новинний портал, блог або інший контентний сайт з високою відвідуваністю, для швидкого завантаження і зниження процентної частки відмов краще вибрати оренду сервера.
 • Солідні компанії. Ще одна перевага оренди сервера для великого бізнесу - безпека. Ваш проект не ділить ресурси сервера з іншими користувачами, що робить виділені сервера найнадійнішим способом зберігання інформації. Також це мінімізує ризик того, що ваші дані будуть отримані зловмисниками. Тому більшість компаній роблять вибір саме на користь оренди сервера в Україні, використовуючи його для корпоративних потреб. Там можуть зберігатися дані клієнтів, деталі угод і інша значуща інформація.
 • Веб-студії, а також проекти в сфері digital. Для клієнтів, які ведуть бізнес в сфері digital, виділений сервер - найкраще рішення. На ньому немає обмеження за кількістю створених сайтів, що, погодьтеся, зручно для digital-агентств повного циклу. Також можна створити git-сервер, встановити одну з баг-трекінгові систем, якщо в компанії планується проводити тестування створених продуктів, а також додаткове ПО для поліпшення комунікації з власними клієнтами.
Види виділених серверів (Windows, Linux)

Хочете самостійно вирішувати, з якою ОС працювати і що буде для вас комфортніше? Тоді виділений сервер – це те, що вам потрібно, тому що дозволяє використовувати для роботи не тільки Windows, але і одвічного конкурента - Linux. Обидві ці ОС мають свої переваги.

 • Безпека даних. Великі компанії масово переходять на Linux саме з міркувань безпеки - незважаючи на відкритий вихідний код, серверних дистрибутивів написано набагато менше вірусів, ніж для Windows.
 • Комфорт і зручність для користувача. Розробники Microsoft завжди говорили про те, що намагаються зробити свій продукт якомога простіше для кінцевого користувача. Тут і наочна реалізація функціональності, і user-friendly інтерфейс. Навпаки, необхідність працювати з командним рядком в Linux лякає новачків навіть незважаючи на те, що на вивчення основних команд йде порівняно небагато часу.
 • Вартість. Працювати з Windows Server без ліцензії не можна, причому вартість варіюється і залежить від того набору функцій і характеристик, який необхідний. Чим більше процесорів і ядер, тим дорожче ліцензія. Linux, навпаки, можна використовувати абсолютно безкоштовно.
Перевага оренди виділеного сервера над хостингом сайтів

Оренда виділеного сервера – відмінний варіант для високовідвідуваних сайтів з великим числом одночасно виконуваних процесів. Від віртуального хостингу такий тип розміщення інтернет-магазинів і веб-порталів відрізняється рядом переваг:

 • Dedicated server – окрема машина, яку використовуєте тільки ви. У звичайному віртуальному хостингу ресурси серверу розподіляються між усіма "орендарями".
 • Яка операційна система і ПО будуть встановлені на серверному залізі – вирішувати вам. У shared-хостингу рішення про попередньо встановлену ОС і програмное забезпечення приймає хостер.
 • Якщо безпека сайту для вас в пріоритеті - замовляйте виділений сервер. Оскільки «сусідів» у вас не буде, ризики зараження вірусами або злому знижуються.
 • Більшість тарифів віртуального хостингу мають обмеження на кількість розміщуваних сайтів, створених поштових скриньок і баз даних. Незалежно від того, в якій країні розміщений ваш виділений сервер (Україна, Німеччина) або яке ПЗ встановлено, подібних обмежень на ньому немає.
Перевага оренди виділеного сервера над орендою віртуального сервера

Dedicated server, він же — виділений сервер, має ряд переваг, які роблять його хорошою альтернативою VDS-серверів.

 • Незалежно від розміру файлів, які будуть зберігатися і завантажуватися на виділеному сервері, показники продуктивності та швидкість завантаження сторінок не знизиться. У подібних ситуаціях віртуальний сервер стикається зі зниженням продуктивності, так як потужність сервера ділиться між усіма «орендарями».
 • Внутрішні додатки, а також виконання великовагових скриптів, не вплинуть на швидкість роботи сайту, в той час як при розміщенні проекту на VPS розробниками доведеться думати над кожним рядком коду.
 • Як ми згадували вище, швидкість завантаження сторінок сайтів, який використовує виділений сервер, не залежить від кількості відвідувачів. Тобто, навіть пара-друга сотень відвідувачів в пікові моменти не перервуть стабільну роботу ресурсу.
 • Якщо жодна із запропонованих на сайті конфігурацій не підходить під потреби бізнесу, ви завжди можете написати нам безпосередньо і фахівці консультаційного відділу запропонують вам індивідуальні варіанти. Зверніть увагу, що це діє тільки якщо ви, вибираєте виділений сервер. Відповідно, для VDS подібна опція не передбачена.

Ціна оренди виділеного сервера

Вартість сервера: від чого вона залежить і чи варто економити

 • ТЧ процесора і кількість ядер. Тут все гранично просто. Чим вище заявлений позначений показник, тим стабільніша робота і тим більше операцій буде виконуватися в одну одиницю часу, і тим вище вартість сервера.
 • Обсяг і тип жорсткого диска, а також характеристики заліза. Так, SSD-диски швидше, їх швидкість становить близько 500 МБ / сек. Для порівняння, аналогічний показник для HDD не перевищує 128 МБ/сек.
 • Обсяг оперативної пам'яті на ОЗУ. Чи плануєте використовувати хостинг для розміщення декількох ресурсів? Тоді в першу чергу дивіться на цей показник, він стає пріоритетним. Грубо кажучи, обсяг оперативної пам'яті впливає на обсяг оброблюваних запитів.