CityHost.UA
Допомога і підтримка

Оренда виділених серверів

Виділений сервер - оптимальне рішення для високонавантажених інтернет-проектів з особливими вимогами до продуктивності і безпеки

Головна перевага оренди виділеного сервера - можливість самостійно вибрати конфігурацію і програмне середовище, в якій буде розвиватися сайт.

Купуючи дедікейтед сервер, будьте впевнені в тому, що зможете використовувати 100% його ресурсів - ніяких «сусідів» по серверного обладнання у вас не буде.

 

Розміщення

Відображати вартість у

Сервери

Процесор Пам’ять Диски Період замовлення Вартість
16 GB 2 x 240GB SSD 1449.00
16 GB 2 x 1000GB HDD 1449.00
16 GB 2 x 480GB SSD 2399.00
48 GB HWRAID 2 x 1000GB HDD 3299.00
48 GB HWRAID 2 x 480GB SSD 3299.00

Загальна вартість:0.00

Додаткові можливості:

Україна Німеччина
Установка сервера FREE FREE
Український і зарубіжний трафік
Місце під резервне копіювання

Україна

50 ГБ

Німеччина

50 ГБ
IP-KVM
Кількість IP

Україна

2

Німеччина

1
ISPManager 5 Lite 99.00 99.00
Windows Server Standart 449.00 449.00
Flexibility

Гнучкість

Якщо вам потрібна конфігурація, якої немає серед запропонованих - зверніться в наш консультаційний відділ. Ми підготуємо для вас індивідуальне рішення.

IP-KVM

IP-KVM

За запитом ви можете отримати IP-KVM для віддаленого доступу. Це дозволить змінювати налаштування BIOS і програмного забезпечення так, як ніби ви працюєте безпосередньо за консоллю.

Backup

Безкоштовне місце під бекапи

Для всіх клієнтів VPS і dedicated надається додатково 50 Гб дискового простору для резервного копіювання на окремому сервері.

Support

Базова підтримка — БЕЗКОШТОВНО!

Ми допоможемо вам у первинній установці програмного забезпечення, а також сприятимемо при перенесенні сайтів і налаштуванні специфічних функцій. Є і розширена платна підтримка — вирішення нестандартних завдань або повне адміністрування замість вас.

Що таке виділений сервер і які його переваги

При оренді виділеного сервера ви отримуєте в повне розпорядження окремий серверний комп'ютер з правом віддаленого встановлення операційних систем і програмного забезпечення. На відміну від віртуального хостингу і VPS / VDS, орендуючи dedicated server, ви не ділите його потужностей ні з ким, навіть якщо використовуєте лише їх частину. Швидкість завантаження сторінок веб-проектів, розміщених на такому типі хостингу, не падає в години пікових навантажень при одночасному заході великої кількості відвідувачів. При оренді сервера в Києві у компанії CityHost ви отримуєте безлімітний український і зарубіжний трафік в кожному з тарифів.

Відсутність обмежень на кількість створених сайтів, піддоменів, баз даних, поштових акаунтів - ще одна особливість дедікейтед сервера. Це робить його оптимальним варіантом для великих веб-агентств і конгломератів компаній. Ціни на виділений сервер в Україні та Києві нижче сумарних витрат на організацію власної серверної. Крім економії грошей, ви зберігаєте час. Наші консультанти 24 години на добу і 7 днів на тиждень готові швидко відповісти на питання про хостинг. Навіть на ті, на які немає відповідей в Гуглі.

 • Дата-центр рівня Tier III
 • Брендове обладнання Intel, Supermicro, Dell, HP, CISCO та ін.
 • Додаткове місце під бекапи
 • Повний ROOT-доступ
 • Безкоштовна установка
 • Безкоштовне первинне налаштування 
 • Встановлення базового програмного забезпечення
 • Інтелектуальна система захисту DDoS
 • Моніторинг доступності
 • Безкоштовна базова підтримка
 • Встановимо потрібне вам програмне забезпечення
 • Платне адміністрування за бажанням
 • Розміщення в Україні або Німеччині

Для яких сайтів потрібен сервер

Великі інтернет-магазини, маркетплейси. Проведене в 2018 році дослідження показало, що, якщо сторінки сайту Amazon.com почнуть завантажуватися на одну секунду повільніше, компанія втратить за рік 1.6 мільярда доларів. Навіть якщо ви поки ще не доросли до Амазону за кількістю клієнтів і прибутку, все одно задумайтеся про те, щоб ваш інтернет-магазин або маркетплейс завантажувався швидше, ніж у конкурентів. Сайти, розміщені на виділених серверах, більш швидкі порівняно з сайтами на VPS / VDS або віртуальним хостингом. А невисока вартість сервера в оренду робить такий спосіб розширення онлайн-бізнесу одним з найдоступніших в нашій країні.

Новинні і розважальні портали з високою відвідуваністю. Влітку 2018 року Google оголосив про те, що швидкість завантаження сайтів в мобільному пошуку офіційно стає фактором ранжування. А число користувачів, які читають новини, статті та дивляться відео зі смартфонів продовжує стрімко зростати. Якщо ви розвиваєте контентний сайт, на який щомісяця заходить більше 100 тис. чоловік, то оренда сервера за доступною ціною - це великий крок до зростання позицій в пошуковій видачі, що спричинить за собою зростання відвідувань і збільшення прибутку.

Сайти корпорацій і великих компаній. Виділений сервер - найнадійніше середовище зберігання даних. Ви не ділите його ресурси з «сусідами» і тим самим зводите до мінімуму ризики отримання файлів і баз даних хакерами. Саме тому все більше корпорацій вирішують купити виділений сервер і використовувати його в якості поштового сервера і місця, де зберігається інформація про клієнтів, угоди і т. д.

Digital агентства і веб-студії. Виділений сервер, який можна замовити у нас, краще за інших видів хостингу підходить для таких компаній - на ньому можна зберігати величезну кількість сайтів, створити Git-сервер, встановити баг-трекер, ПО для управління взаємовідносинами з клієнтами.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ, ВИРІШИВШИ ОРЕНДУВАТИ СЕРВЕР В CITYHOST

 • Один або два виділених IP-адреси при замовленні сервера в Німеччині або Україні, відповідно.
 • Безкоштовна установка, первісна настройка сервера - витратьте заощаджений час на розвиток бізнесу, а не на вивчення питань про тонкощі установки операційної системи або програмного забезпечення.
 • Ціна виділеного сервера для сайту, який можна купити у нас, доступна кожному підприємцю з успішно розвивається.
 • 50 ГБ для бекапів на окремому сервері. Навіть якщо на основному сервері щось піде не так, файли і бази даних вашого сайту залишаться в цілості.
 • «Розумна» захист від DDoS-атак - не дамо зловмисникам «покласти» ваш сайт!
 • Панель управління власної розробки з величезним набором функцій і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом - включення брандмауера і інші настройки - все в одному місці.
 • Оригінальна залізо Dell, Supermicro, HP, Intel, Cisco в серверних СітіХост - ваші сайти будуть працювати на самому бессбойную обладнанні в світі.
 • Безкоштовні серверні Linux-дистрибутиви CentOS, Debian, Ubuntu, Fedora, Elastix або платна ОС Windows на вибір.
 • Автоматичне резервне копіювання - налаштуйте послугу один раз і перестаньте турбуватися про збереження файлів і баз даних сайтів в разі форс-мажорних ситуацій. Доступні ціни на сервера роблять такий спосіб створення резервних копій найоптимальнішим для будь-якого бізнесу.
 • Включений cron - автоматизуйте процеси на сайті, встановивши запуск скриптів за розкладом.
 • Включений аккаунт root. Купіть dedicated server і візьміть його під повний контроль - встановлюйте нове ПЗ, доповнення, виконуйте тонке налаштування системи самостійно.
 • Кілька панелей управління веб-хостингом - тільки вам вирішувати, чи буде це безкоштовна Vesta, недорогий ISPmanager Lite, вартістю 99 грн, або, можливо, свій варіант панелі.

Розглядаючи різні варіанти збільшення потужності онлайн-бізнесу, ніколи не забувайте про такий простий спосіб, як оренда виділеного сервера. Дешево, безпечно, безперебійно, якісно і просто - все це про роботу з таким видом хостингу.

Види виділених серверів (Windows, Linux)

Виділений сервер – це вид хостингу, який дозволяє використовувати ОС Windows або серверні Linux-дистрибутиви. І у першій, і у другій операційної системи є плюси і мінуси:

Зверніть увагу: незалежно від обраної операційної системи, тільки ви вирішуєте, де буде розташований виділений сервер. Україна чи Німеччина – дві країни, в яких розміщені серверні СітіХост.

 • Безпека. Незважаючи на те, що Лінукс має відкритий вихідний код, він не менш безпечний, ніж ОС від Microsoft. Більш того, вірусів, написаних для Ubuntu, Debian, Fedora, openSUSE, centOS і інших серверних дистрибутивів, значно менше, ніж Windows-зловредів.
 • Зручність користування. Операційна система від Microsoft завжди славилася простотою використання – вона має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і доступні для розуміння функції. Linux більш складний в роботі для новачків. При цьому, завдяки простому синтаксису команд, на його вивчення йде мінімум часу.
 • Ціна. Windows Server – операційна система, яку неможливо використовувати без покупки ліцензії. Її вартість залежить від кількості процесорів і ядер & ndash; чим їх більше, тим дорожче обійдеться ОС. Серверні Linux-based дистрибутиви безкоштовні.
Перевага оренди виділеного сервера над хостингом сайтів

Оренда виділеного сервера – відмінний варіант для високовідвідуваних сайтів з великим числом одночасно виконуваних процесів. Від віртуального хостингу такий тип розміщення інтернет-магазинів і веб-порталів відрізняється рядом переваг:

 • Dedicated server – окрема машина, яку можна використовувати тільки ви. Орендуючи віртуальний хостинг, доведеться ділити його ресурси з « сусідами » – в моменти пікових навантажень на їх сайти, швидкість завантаження сторінок вашого онлайн-ресурсу знизиться.
 • Яка операційна система і ПО будуть встановлені на серверному залозі – вибирати вам. У shared-хостингу рішення про попередньо встановленою ОС і програмному забезпеченні приймає хостер.
 • Якщо безпеку сайту для вас в пріоритеті & ndash; замовляйте виділений сервер. Оскільки «сусідів» у вас не буде, ризики зараження вірусами або злому знижуються.
 • Більшість тарифів віртуального хостингу мають обмеження на кількість розміщуваних сайтів, створених поштових скриньок і баз даних. Незалежно від того, в якій країні розміщений хостинг (Україна, Німеччина) або яке ПЗ встановлено, подібних обмежень на ньому немає.
Перевага оренди виділеного сервера над орендою віртуального сервера

Зробити вибір між dedicated server і VPS – непросте завдання – ці два види хостингу сайтів мають багато чого спільного. При цьому, у оренди окремого серверного комп'ютера все-таки є ряд переваг перед VDS:

 • Розміщуючи на виділеному сервері мультимедійні файли, розміри яких обчислюються гігабайтами, ви не відчуєте зниження завантаження веб-сторінок. Віртуальний сервер в таких ситуаціях може зіткнутися з погіршенням продуктивності.
 • Частий запуск важких скриптів або внутрішніх додатків на виділеній серверної машині не зробить ваш сайт більш повільним. А ось на роботі онлайн-ресурсів, розміщених на VPS, такі дії відобразяться не найкращим чином.
 • Швидкість завантаження сторінок інтернет-магазинів і веб-порталів, які хостятся на окремому серверному комп'ютері, не зміниться, навіть якщо його одночасно відвідає пару сотень користувачів. VDS не завжди витримає таке навантаження.
 • Якщо жоден з варіантів серверного заліза, які пропонує компанія CityHost, вам не підійшов, напишіть нашим консультантам і отримаєте індивідуальну пропозицію. У випадку з VPS, ви можете вибрати тільки одну зі створених нами конфігурацій.

Ціна оренди виділеного сервера

Ціни на виділені сервери залежать від наступних факторів:

 • Тактова частота (ТЧ) процесора, кількість ядер. Чим вище ці показники – тим більше число операцій буде виконуватися за секунду і тим стабільніше буде працювати сайт або веб-додаток.
 • Тип жорсткого диска (HDD або SSD), його обсяг. SSD-диски більш надійні і швидкі – середня швидкість читання і запису становить 500 МБ / сек проти 128 МБ / сек на HDD.
 • Об'єм оперативної пам'яті. Від показника цієї характеристики залежить, який обсяг інформації, що надходить від запитів до бази даних, обробить серверний комп'ютер. Приділіть особливу увагу обсягом ОЗУ, якщо збираєтеся розміщувати на хостингу кілька сайтів.

Оренда виділеного сервера CityHost коштує від 799 грн / міс. За цю суму ви отримаєте в повне розпорядження серверний комп'ютер з 2-ядерним процесором (ТЧ = 1.8 ГГц), 4 ГБ оперативної пам'яті і двома HDD-носіями, обсяг кожного з яких дорівнює 500 ГБ. Максимальна ціна такого типу хостингу сайтів становить 3299 грн / міс. Характеристики заліза, яке ми пропонуємо за цю вартість:

 • два 6-ядерні процесори Intel Xeon з ТЧ 3.06 ГГц;
 • 48 ГБ ОЗУ;
 • два SSD-накопичувача по 480 ГБ кожен, об'єднані в масив Hardware RAID-контролером.