CityHost.UA
Допомога і підтримка

Оренда виділених серверів

 

Розміщення

Відображати вартість у

Сервери

Процесор Пам’ять Диски Період замовлення Вартість
4 GB 2 x 500GB HDD 799.00
16 GB 2 x 240GB SSD 1449.00
16 GB 2 x 1000GB HDD 1449.00
48 GB HWRAID 2 x 1000GB HDD 3299.00
48 GB HWRAID 2 x 480GB SSD 3299.00

Загальна вартість:0.00

Додаткові можливості:

Україна Німеччина
Установка сервера FREE FREE
Український і зарубіжний трафік
Місце під резервне копіювання

Україна

50 ГБ

Німеччина

50 ГБ
IP-KVM
Кількість IP

Україна

2

Німеччина

1
ISPManager 5 Lite 99.00 99.00
Windows Server Standart 449.00 449.00
Flexibility

Гнучкість

Якщо вам потрібна конфігурація, якої немає серед запропонованих - зверніться в наш консультаційний відділ. Ми підготуємо для вас індивідуальне рішення.

IP-KVM

IP-KVM

За запитом ви можете отримати IP-KVM для віддаленого доступу. Це дозволить змінювати налаштування BIOS і програмного забезпечення так, як ніби ви працюєте безпосередньо за консоллю.

Backup

Безкоштовне місце під бекапи

Для всіх клієнтів VPS і dedicated надається додатково 50 Гб дискового простору для резервного копіювання на окремому сервері.

Support

Базова підтримка — БЕЗКОШТОВНО!

Ми допоможемо вам у первинній установці програмного забезпечення, а також сприятимемо при перенесенні сайтів і налаштуванні специфічних функцій. Є і розширена платна підтримка — вирішення нестандартних завдань або повне адміністрування замість вас.

Що таке виділений сервер і для чого він потрібен

 

Виділений сервер (dedicated server) - особливий вид хостингу, при якому ви отримуєте в розпорядження окрему фізичну машину з встановленою операційною системою і віддаленим керуванням. Окремий сервер дозволяє отримати гарантовані ресурси, не хвилюючись через те, що вони можуть знадобитися іншим орендарям. Оренда серверів вигідно відрізняється від покупки економією коштів на придбання і апгрейд обладнання, забезпечення необхідних умов для його функціонування, підбір кваліфікованого персоналу.

Дана послуга затребувана веб-студіями і бізнесом, який запускає проекти з великим споживанням ресурсів. Тут ви можете використовувати додатки, які потребують особливих умов віртуалізації і мають специфічні вимоги до конфігурації. Виділені сервери дають набагато більше можливостей користувачеві, ніж віртуальний хостинг - немає обмежень по кількості сайтів і доменів, можна встановити необхідне програмне забезпечення, налаштувати його під свій проект.

 • Дата-центр рівня Tier III
 • Брендове обладнання Intel, Supermicro, Dell, HP, CISCO та ін.
 • Додаткове місце під бекапи
 • Повний ROOT-доступ
 • Безкоштовна установка
 • Безкоштовне первинне налаштування 
 • Встановлення базового програмного забезпечення
 • Інтелектуальна система захисту DDoS
 • Моніторинг доступності
 • Безкоштовна базова підтримка
 • Встановимо потрібне вам програмне забезпечення
 • Платне адміністрування за бажанням
 • Розміщення в Україні або Німеччині

Аренда сервера в CityHost

Ми подбали про те, щоб орендувати сервер у нас можна було при оптимальному співвідношенні ціни і якості. Вам не потрібно окремо платити за установку dedicated і ОС з пакетом необхідних додатків. Ми зробимо безкоштовне початкове встановлення і налаштування, а такоеж встановимо необхідне базове програмне забезпечення. Якщо є необхідність у встановленні додаткового ПЗ - ви можете скористатися нашою послугою адміністрування. Також вам передається повний root-доступ, за допомогою якого тільки ви контролюєте працездатність операційної системи, актуалізуєте версійність ПО, оновлюєте компоненти операційної системи і т.д. На вибір дистрибутиви Linux (безкоштовно) і Windows (449 грн.). Для резервного копіювання даних надається безкоштовно 50 Гб на окремому сервері. Додатково ви можете замовити IP-KVM для настройки ПО і BIOS.

Вибираючи SSD диск, ви можете розраховувати на більш високу швидкість роботи, ніж з HDD. У той же час HDD відрізняється більш низькою ціною при більшому обсязі пам'яті. Також можлива оренда виділеного сервера з дисками різних типів і використання SSD дисків як кешуючих, це дозволить заощадити гроші і не втратити швидкість роботи. При необхідності ми встановлюємо додаткові диски будь-якої конфігурації за вашим запитом. Якщо ви використовуєте 4 і більше дисків - є можливість орендувати у нас RAID контролер. Це дозволяє домогтися більшої швидкості паралельної обробки операцій введення-виведення.

Вибираючи сервер в Німеччині ви можете скористатися зручним фільтром для підбору наступних параметрів - обсяг оперативної пам'яті, ціна оренди за 1 місяць, наявність SSD диска і апаратного RAID контролера.

Ми використовуємо тільки брендове обладнання Dell, Intel, HP, Cisco, яке розміщене в сучасних дата-центрах України ("Воля") і Німеччині ("Hetzner"). Кожна машина має по два блоки живлення і підключена до різних точок введення електроенергії. Якщо у вас є сумніви в підборі необхідного тарифу - наші фахівці проконсультують вас і допоможуть вибрати сервер з необхідними параметрами.