CityHost.UA
Допомога і підтримка

Сертифікат на домен

Шановні користувачі реєстратора доменних імен CityHost.ua!

Всім клієнтам, які зареєстрували домени в нашій компанії, ми пропонуємо замовити електронний сертифікат на доменне ім’я.

Сертифікат — це документ, який містить інформацію про власника доменного імені і дані про терміни реєстрації домену.

У сертифікаті зазначається реальний власник домену — той, хто вказаний в базі WHOIS у полі REGISTRANT. Це може бути як фізична, так і юридична особа.

Сертифікат видається у PDF-форматі та надсилається на реєстраційний email клієнта. Також документ можна побачити на панелі керування в розділі Підтримка.

Як замовити сертифікат на домен, читайте за посиланням.

  • Замовити сертифікат можна в панелі управління послугами в меню «Мої домени».
  • При замовленні сертифіката слід вказати реального власника домену — дані мають бути ідентичні з даними в базі WHOIS. У разі якщо дані не збігатимуться, заявка на сертифікат буде скасована, а гроші повернуті на ваш баланс.
  • Вкажіть ПІБ власника домену в полі оформлення сертифіката. Після перевірки даних на реєстраційну пошту прийде електронний PDF-документ, який можна завантажити і роздрукувати самостійно.
  • Доменний сертифікат може бути замовлений тільки під доменне ім’я, зареєстроване в нашій компанії. Сертифікати на домени, зареєстровані в інших реєстраторів, не можуть бути видані нашою компанією.
  • Сертифікат автоматично втрачає чинність у разі передачі прав на домен (зміна даних WHOIS) і трансферу домену до іншого реєстратора.
Зразок сертифіката на доменне ім’я

Вартість сертифіката становить 100 грн. Ця сума списується з вашого балансу в процесі замовлення, а співробітникам надсилається заявка на підготовку документа.