CityHost.UA
Допомога і підтримка

Сертифікат на домен

Шановні користувачі реєстратора доменних імен CityHost.ua!

Всім клієнтам, які зареєстрували домени в нашій компанії, ми пропонуємо замовити сертифікат на доменне ім’я.

Сертифікат — це документ, який містить інформацію про власника доменного імені і дані про терміни реєстрації домену.

У сертифікаті зазначається реальний власник домену — той, хто вказаний в базі WHOIS у полі REGISTRANT. Це може бути як фізична, так і юридична особа.

Сертифікат друкується на оригінальному фірмовому бланку нашої компанії. Бланк сертифіката ламінується на спеціальному обладнанні і є захищеним від потрапляння пилу, вологи та інших пошкоджень.

Як замовити сертифікат на домен, читайте за посиланням.

  • Замовити сертифікат можна в панелі управління послугами в меню «Мої домени».
  • При замовленні сертифіката слід вказати реального власника домену — дані мають бути ідентичні з даними в базі WHOIS. У разі якщо дані не збігатимуться, заявка на сертифікат буде скасована, а гроші повернуті на ваш баланс.
  • Оберіть поштову адресу доставки сертифіката на домен при його замовленні. Сертифікат буде висланий на цю адресу рекомендованим листом з повідомленням. Після того як надійде повідомлення, вам необхідно буде звернутись у своє поштове відділення для отримання сертифіката.
  • Доменний сертифікат може бути замовлений тільки під доменне ім’я, зареєстроване в нашій компанії. Сертифікати на домени, зареєстровані в інших реєстраторів, не можуть бути видані нашою компанією.
  • Кожен сертифікат на доменне ім’я виготовляється окремо для конкретного клієнта вручну, тому його підготовка потребує часу. Ми гарантуємо відправку замовленого сертифіката протягом 10 днів з моменту його замовлення.
  • Сертифікат автоматично втрачає чинність у разі передачі прав на домен (зміна даних WHOIS) і трансферу домену до іншого реєстратора.
Зразок сертифіката на доменне ім’я

Вартість сертифіката становить 100 грн. Ця сума списується з вашого балансу в процесі замовлення, а співробітникам надсилається заявка на підготовку документа.