CityHost.UA
Допомога і підтримка

Реєстрація торгової марки

Для того, щоб зареєструвати доменне ім'я в зоні .ua, Вам необхідна торгівельна марка - відмітний знак Вашого бренду чи компанії.

Торгівельна марка є індивідуальною відмінністю Вашого товару від аналогічного продкуту чи послуги. За діючими стандартами торгівельная марка може позначатися буквами, цифрами, символами чи зображеннями, а також їх комбінаціями.

Для реєстрації рогівельної марки достатньо ознайомитись з цінами, обрати відповідну процедуру реєстрації (стандартну чи пришвидшену) і заповнити форму заявки нижче.

за 7-8 міс. (прискорена процедура) від 14 170
за 22-24 міс. (стандартна процедура) від 6 350

Заявка на реєстрацію ТМ

ПІБ або Назва організації *
E-mail *
Телефон *
Адреса (юридична / прописки)
Вид торгової марки: *
Для яких товарів і послуг буде використовуватися ТМ:
Найменування торгової марки: *
Зображення торгової марки (якщо є, * .jpg 2 MB):
Який домен .UA Ви хочете отримати:

Фактори, що впливають на вартість реєстрації торгової марки

Вартість реєстрації товарного знака залежить від безлічі факторів. Можна виділити декілька з них:

  • Строки виконання (звичайна або прискорена реєстрація торгової марки).
  • Наявність зображень, кольорових елементів.
  • Різновид.
  • Територіальна приналежність компанії (зарубіжна, місцева).
  • Відношення до певного класу.

Терміновість

Що стосується тривалості процедури, то зазвичай вона займає 1-2 роки, але якщо ви готові платити за швидкість, то існує можливість скоротити реєстрацію ТМ до 7-9 місяців (так звана "Прискорена реєстрація торгової марки").

Процедура реєстрації ТМ

На сьогоднішній день основне завдання перед виконавцями полягає в тому, що вони повинні перевірити наявність подібності з іншими ТМ. Іноді клієнт може отримати відмову в реєстрації торгової марки, так як міжнародна номенклатура настільки величезна, що подібності знаходяться досить часто. Тому перед розробкою власного товарного знака потрібно відповідально і креативно підійти до створення ескізу, якщо ТМ є зображенням.

Після того як клієнт отримує схвалення, його просять заповнити анкету. Потрібно вказати інформацію щодо своєї особи, компанії та умови роботи. Далі підписується договір на проведення реєстрації торговельного знака. Подальші процедури займають близько 1-2 років. Це пов'язано з тим, що потрібно провести чимало роботи з міжнародними системами і базами даних.

Навіщо захищати ТМ

Кожен власник торговельної марки має найрізноманітніші цілі. Існує три основні пункти:

  1. Компанії потрібно провести реєстрацію товарного знаку для того, щоб завести і одержати домен UA.
  2. Реєстрація ТМ дозволяє захистити товар і послуги від дій конкурентів. Якщо у вас успішна компанія, але ви не встигли провести всі роботи по реєстрації, то будь-який підприємець може заволодіти вашим брендом. Потім необхідно буде доводити належність марки в суді.
  3. Для виходу на міжнародний рівень також потрібна зареєстрована ТМ. В іншому випадку ви не зможете працювати в інших державах.

Що захищає ТМ

Торговельна марка захищає вашу продукцію або послуги від конкурентів. Ви отримуєте оптимальний сертифікат, який підтверджує, що тільки ви можете використовувати дану торгову марку. В даний час існують певні норми, які внесені в чинне законодавство будь-якої держави, вони обмежують вибір тих чи інших типів абревіатур. В даний час заборонено використовувати державну символіку, назви департаментів влади та інші деталі, які можуть завдати шкоди репутації країни. Також забороняється використовувати торгові марки, які вже використовуються або тільки перебувають на стадії реєстрації. Будь-який елемент або частину торгової марки, яка має схожі характеристики, має бути замінено, так як у вас не приймуть документи на розгляд.

Від кого захищає ТМ

Захист дозволяє повністю убеспечити себе від конкурентів і заборонити їм випускати товари під вашим брендом. Якщо ви виявите, що десь виробляють товари під вашим товарним знаком, ви можете подати до суду і виграти його без особливих проблем. В даний час існує міжнародний класифікатор, який включає 45 видів різноманітних товарних марок. Кожен клас відображає певний напрям промисловості, виробництва, послуг і так далі.