Торговельна марка - зареєстроване в установленому порядку фірмове позначення компанії або фізичної особи.
Реєстрація ТМ захистить вас від неправомірного використання знака, недобросовісної конкуренції, дасть вам виняткові права і дозволить зареєструвати доменне ім'я в зоні UA.
Щоб подати заявку заповніть, будь ласка, форму нижче:
за 22-24 міс. (стандартна процедура) | від 6 350 |
Реєстрація торговельної марки дозволить отримати не тільки законодавчий захист вашого позначення, а й зареєструвати один з найпопулярніших і престижних доменних імен - ua. Найчастіше, в якості торговельної марки реєструють: логотип компанії, її назву або їх комбінацію.
Виходячи з цього, розрізняють кілька видів ТМ:
Існують і інші види торговельних марок, які менш поширені. Наприклад, в якості торговельної марки можна зареєструвати колір або навіть запах.
Зареєструвати торговельну марку в Україні можна самостійно подавши документи до Українського інституту інтелектуальної власності або звернувшись до фахівців - патентних повірених. Самостійна реєстрація ТМ загрожує втратою часу на вивчення всіх тонкощів питання, і відмовою в реєстрації.
Кожна торговельна марка повинна бути унікальна в своєму класі. Патентний повірений може провести професійний пошук ТМ ще на стадії подачі заявки та виявити схожі позначення. Завдяки такому пошуку можна буде внести зміни в знак або зовсім відмовитися від реєстрації конкретного позначення і розробити нову марку. Пошук по базі зареєстрованих торговельних марок - обов'язкова умова для успішної реєстрації.
Кожен товарний знак (торговельна марка) реєструється в певному класі. Всього, на сьогоднішній день існує 45 класів для товарів і послуг. Кожен з них має свій перелік. Захист позначення буде поширюватися тільки на обрані товари або послуги з переліку. Марка може бути зареєстрована як для одного, так і для декількох класів. З кількістю класів МКТП (міжнародний класифікатор товарів і послуг) слід визначитися на момент подання заявки, адже внести зміни до зареєстрованої марки можливості немає. Якщо в процесі використання знака, вам потрібно розширити асортимент товарів або послуг, необхідно буде подати нову заявку з потрібними класами.
Для реєстрації торговельної марки в Україні існує всього одна процедура:
Як зрозуміло з назви, єдина відмінність в них - це швидкість реєстрації. Стандартна процедура займає приблизно 22-24 місяці. За цей час компетентні служби повинні провести ряд процедур і експертиз, кінцевим етапом яких буде видача свідоцтва на знак для товарів і послуг (торговельної марки).
Вартість реєстрації торговельної марки залежить від ряду важливих факторів:
Говорячи про вид торговельної марки, ми маємо на увазі її тип: словесна, зображувальна або комбінована. Крім цього на вартість також впливає і те, чи буде знак кольоровим або чорно-білим. Перший обійдеться трохи дорожче.
Від того наскільки швидко вам необхідна торговельна марка залежить її вартість. Одним з основних факторів ціни є кількість класів. За кожен окремий клас стягується додаткове державне мито, а значить - чим більше класів, тим дорожча торговельна марка. Позначення можна зареєструвати на одного або декількох власників. Ви можете розділити торговельну марку серед власників бізнесу, наприклад, або серед акціонерів. Чим більше заявників, тим дорожча реєстрація. І останній момент - це громадянство заявників або країна реєстрації компанії заявника. Для іноземців або закордонних компаній вартість реєстрації торговельної марки відрізняється в більшу сторону.
Хостинг-провайдер і реєстратор доменних імен Cityhost працює тільки з надійними патентними повіреними, які офіційно акредитовані і мають право займатися цією діяльністю. Це особливо важливо при реєстрації марки для домену UA. Для отримання потрібного імені, важливо зареєструвати потрібну ТМ. За правилами доменної зони, ім'я має повністю відповідати зареєстрованому позначенню. Наші фахівці з радістю проконсультують з усіх аспектів і правилах реєстрації.