CityHost.UA
Допомога і підтримка

Блог компанії CityHost

blog 499 Як опанувати делегування і перестати все робити самому

Як не потонути у термінових справах, упорядкувати робочий час та побороти бажання все зробити самому. Відповідь — делегуйте.

blog 496 ChatGPT-4 доступний у Bing — як безкоштовно використовувати штучний інтелект для бізнесу

Як використовувати ChatGPT-4 безкоштовно для бізнесу? За допомогою пошукової системи Bing, адже вона працює на базі цієї нейромережі.

blog 493 ТОП-11 цікавих українських сайтів та блогів про IT-галузь

Якщо ви навчаєтеся чи працюєте у галузі IT — блоги та сайти, присвячені технологіям стануть найкращим джерелом професійної інформації.

blog 490 Як дізнатися CMS сайту: огляд методів аналізу

Трапляється, що потрібно дізнатися CMS сайту, але немає можливості спитати у власника. Про методи визначення движка дізнавайтеся зі статті.

blog 498 Як вибрати VPS-сервер для сайту: оптимальні параметри та інструкція із розміщення веб-ресурсу

VPS сервер — оптимальний варіант для ресурсомістких сайтів. Які параметри вибрати та як завантажити файли на сервер — читайте у статті.

blog 495 Як додати компанію на Google Maps у 2023 році

Карти Google знову відкривають доступ до позначення об’єктів в Україні. Якщо ви досі не додали свій бізнес на карту — саме час це зробити.

blog 492 VDS для ведення бухгалтерського обліку

VPS — ефективний інструмент для роботи з бухгалтерським обліком. Розповідаємо, як вибрати сервер для ведення бухгалтерії та на що звернути увагу.

blog 489 Що таке життєвий цикл домена

У доменів є цикл, через який вони проходять у разі несплати за послугу. На фінальній стадії домен видаляється та знову виходить у вільний продаж.

blog 497 Як захистити сайт на WordPress і не стати жертвою вразливостей відкритого коду
 2735

Безпека сайту Wordpress може опинитися під загрозою через вразливості у темах і плагінах. Як захистити WordPress від злому — читайте у статті.

blog 494 Що таке tone of voice — яким тоном бренду говорити зі своєю аудиторією
 3117

Жартувати чи бути стриманим? У кожного бізнесу своя аудиторія, до якої важливо знайти підхід і вибрати вдалий тон для меседжів — tone of voice.

blog 491 Як запустити систему відеоспостереження на сервері

Виділений сервер можна використовувати для багатьох цілей, і серед них — організація відеоспостереження на підприємстві чи в магазині.

blog 488 Чим VPN відрізняється від проксі-сервера

VPN та проксі-сервер мають схоже призначення, але багато в чому і відрізняються. В чому полягає ця різниця та який із сервісів потрібен вам?