CityHost.UA
Допомога і підтримка

SMS Розсилка

SmsService

SMS розсилка

Новий сервіс від cityhost.ua

отримуй від 20 безкоштових sms
щомісяця

Послуга СМС Розсилки дозволить відправляти повідомлення з Вашого сайту на телефон Ваших менеджерів, партнерів або клієнтів. Найбільшою популярністю сервіс СМС розсилок користується серед власників Інтернет-магазинів або компаній, що надають послуги.

За допомогою нашого шлюзу СМС розсилок ви можете повідомляти своїм клієнтам про акційні пропозиції, статусах їх замовлень, надсилати нагадування і різні повідомлення. Свій персонал можна повідомляти про надходження нового замовлення, замовлення зворотного дзвінка або будь-яких інших повідомлень, що потребують швидкого реагування.

Для тих, хто використовує наш СМС-шлюз для повідомлень або масових розсилок СМС, є можливість зареєструвати Альфа-ім'я. Воно з'являється в якості відправника, що означає, що замість звичайного номера телефону може відображатися назва вашої компанії або сервісу. Сервіс СМС розсилки від CityHost - ефективний спосіб привернути клієнтів.

Кількість SMS на місяць Вартість
До 100 шт. 25 коп.
100 і більше шт. 24 коп.

Переваги

 • Загальний аккаунт для всіх послуг.
  Для користування послугою "SMS Сервіс" Вам не потрібно реєструвати окремий акаунт, вона вже включена в клієнтську панель керування і є частиною сервісу.
 • Інтеграція API з движком сайту.
  Ви можете інтегрувати сервіс з Вашим сайтом за допомогою HTTP і SOAP протоколів.
 • Індивідуальне альфа-ім'я.
  Альфанумеричне ім'я - це 11 символів в рядку відправника SMS, в якому вказується ім'я Вашої компанії або бренду. Подати заяву на реєстрацію альфа-імені Ви можете з особистого кабінету.
 • Цілодобова підтримка.
  Наша служба підтримки працює в режимі 24/7 і зможе допомогти Вам у вирішенні будь-якого питання.
 • Безпечна відправка повідомлень.
  Ви можете задати IP-адреси, з яких Ви будете здійснювати відправку СМС, якщо хочете обмежити доступ.