CityHost.UA
Допомога і підтримка

SMS Розсилка

SmsService

SMS розсилка

Корисний сервіс від CityHost

Послуга СМС Розсилки дозволяє відправляти повідомлення з вашого сайту на телефон ваших менеджерів, партнерів або клієнтів. Найбільшою популярністю сервіс масової відправки СМС  користується серед власників інтернет-магазинів або компаній, що надають послуги.

За допомогою нашого шлюзу СМС розсилок ви можете повідомляти своїм клієнтам про акційні пропозиції, статуси їх замовлень, надсилати нагадування і різні повідомлення. Свій персонал можна сповіщати про надходження нового замовлення, замовлення зворотного дзвінка або надсилати будь-які інші повідомлення, що потребують швидкого реагування.

Для тих, хто використовує наш СМС-шлюз для повідомлень або масових розсилок СМС, є можливість зареєструвати Альфа-ім'я. Воно з'являється в якості відправника, що означає, що замість звичайного номера телефону буде відображатися назва вашої компанії або сервісу. Сервіс СМС розсилки від CityHost - ефективний спосіб залучити клієнтів.

Кількість SMS Вартість
1 повідомлення 0.78 грн
Переваги
 • Загальний аккаунт для всіх послуг.
  Для користування послугою SMS Сервіс вам не потрібно реєструвати окремий акаунт, вона вже включена в клієнтську панель керування і є частиною сервісу.
 • Інтеграція API з движком сайту.
  Ви можете інтегрувати сервіс з вашим сайтом за допомогою HTTP і SOAP протоколів.
 • Індивідуальне альфа-ім'я.
  Альфанумеричне ім'я - це 11 символів в рядку відправника SMS, в якому вказується ім'я вашої компанії або бренду. Подати заявку на реєстрацію альфа-імені ви можете з особистого кабінету.
 • Цілодобова підтримка.
  Наша служба підтримки працює в режимі 24/7 і зможе допомогти вам у вирішенні будь-якого питання.
 • Безпечна відправка повідомлень.
  Ви можете задати IP-адреси, з яких ви будете здійснювати відправку СМС, якщо хочете обмежити доступ.