Навколо хостингу та роботи серверів існують міфи, які збивають з пантелику користувачів та ускладнюють їхнє життя. Нумо розвінчувати їх!
Ця стаття допоможе розібратися в SEO-оптимізації зображень для сайту, основних методах оптимізації та поширених помилках.
З цієї статті ви дізнаєтеся про найбільші досягнення і помилки штучного інтелекту, а також про його правове регулювання у різних країнах.
Розробляєте сайт прямо на хостингу? Тоді вам потрібно знати, як приховати його від зайвих очей та ботів — і ось перелік працюючих методів.
Підбірка цікавих подкастів про IT, які допоможуть вчитися, розвиватися і отримати нову професію. Слухайте та опановуйте нові знання.
Як зібрати в одному місці посилання на всі свої соцмережі та сайт? Мультипосилання — міні-лендинг, який допоможе організувати всі лінки в один.
Створюєте стратегію побудови посилань і вирішуєте, чи потрібні вам nofollow? Прочитайте статтю, щоб дізнатися про їхній вплив на ранжування сайту
Покрокова інструкція з реєстрації правильного дзеркального доменного імені та підключення його до сайту без втрати трафіку
Заголовки та підзаголовки — важлива частина структури статті. Як їх складати, щоб покращити SEO-показники та зробити статтю цікавою для читача?
Google Docs мають широкий інструментарій, але більшість юзерів не використовують навіть половину опцій. Розглянемо цікаві та неочевидні функції.
Якщо на вашому сайті є особисті кабінети для користувачів, важливо знайти надійний спосіб верифікації, щоб зберегти в безпеці їхні дані.
Системний адміністратор — спеціаліст, без якого складно уявити IT. Розповідаємо про тонкощі професії, скільки заробляє сисадмін та як ним стати.