CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як додати Google Analytics на Wordpress?

 14243
03.02.2021
article

Google Analytics є одним з основних маркетингових інструментів, що дозволяє детально проаналізувати сайт. Для використання всіх його можливостей необхідно знати, як створити і як вставити Google Analytics в WordPress. Відповісти на це питання вам допоможе наша інструкція. 

Перший етап додавання Google Analytics на WordPress

Перед тим як додати Google Analytics на WordPress, потрібно зареєструвати відповідний обліковий запис - лише потім з'явиться можливість отримання відстежуючого коду:

 1. Заходимо на офіційний сайт Гугл Аналітикс.
 2. Реєструємося і входимо в акаунт.
 3. Натискаємо «Реєстрація», після чого відкриється розділ, в якому ми вводимо необхідну інформацію про ресурс.
 4. Після заповнення цих даних натискаємо на «Отримати ідентифікатор».Потім з'явиться відслідковуючий код.

 

Способи додавання коду з ідентифікатором відстеження

Існують різні способи, як додати Google Analytics в WordPress: можливе використання плагіна, додавання скрипта в один з файлів або створення нової функції в functions.php. Пропонуємо ознайомитися з кожним з них.

 

Використання плагіна для додавання коду Google Analytics

Один з найшвидших способів, як встановити код відстеження Google Analytics в WordPress, має на увазі використання плагіна. Як приклад візьмемо плагін Metrica. Його встановлення доступно безпосередньо в адмін-панелі сайту. Для цього заходимо на сторінку «Модулі», додаємо новий, вводимо його назву в пошуковий рядок, знаходимо, встановлюємо і активуємо.

Встановивши і активувавши Metrica, переходимо в розділ налаштувань, вибираємо «Метрика». У відповідне поле вставляємо код і зберігаємо зміни. 

 

Додавання коду в header.php

Ще один варіант, як додати Google Analytics в Wordpress, передбачає додавання коду в файл header.php:

 1. В панелі адміністратора Вордпресс натискаємо «Зовнішній вигляд», після чого переходимо в «Редактор».
 2. Відкриваємо header.php.
 3. Вставляємо код перед тегом і оновлюємо файл.

Створюємо нову функцію в файлі functions.php

Щоб успішно скористатися даним методом, необхідно мати базове уявлення про програмування. Перед його виконанням наполегливо рекомендуємо не забути про створення резервної копії файлу functions.php.

 • В панелі управління Wordpress в розділі «Зовнішній вигляд» натискаємо на «Редактор».
 • Справа з'явиться кілька файлів, вибираємо functions.php.
 • За допомогою коду snippet буде створена нова функція, а код Analytics вставлений з ідентифікатором відстеження перед . Даний код вставляємо в кінці файлу functions.php і міняємо ідентифікатор відстеження на свій. 
 • Оновлюємо файл і зберігаємо зміни.

Таким чином, якщо розібратися, як підключити Google Analytics на Wordpress, ви зможете краще взаємодіяти зі своєю аудиторією, а також більш ефективно проводити маркетингові кампанії. Також пропонуємо вашій увазі вигідний і якісний хостинг в Україні


Сподобалася стаття? Розкажіть про неї друзям: