У грудні ми побували на SEO-конференції від Collaborator, дізналися багато цікавого. Яким буде просування сайтів у 2023 році: поради від лекторів
Представляємо вам огляд різних способів установки модуля пошуку інформації на сайті: платні та безкоштовні сервіси, готові рішення для CMS.
На сьогоднішній день абсолютно всі сайти заповнені текстовим контентом.
Під час аналізу швидкості сайту сервіси показують цілу низку параметрів завантаження. Розберемося, що вони означають та як їх покращити.
Чи впливає хостинг на просування сайту? Ми знаємо відповідь! А ще підготували огляд сервісів для визначення швидкості завантаження сайту.
Корпоративний блог - це не просто новинна стрічка компанії. Сама суть блогу має на увазі діалог між компанією і читачами.
Якщо не користуватися веб-аналітикою, то сайт просувається наосліп. Аналітика допомагає дізнатися все про сайт, який просувається і його користувачів.
Що таке биті посилання і який їхній вплив на сайт? Докладніше про те, за допомогою яких сервісів шукати биті посилання і чому вони такі шкідливі.
Люди з порушеннями зору активно користуються інтернетом. Як адаптувати дизайн та розмітку сайту, щоб зробити їхню роботу більш комфортною?
Для просування сайту важливо використовувати масу інструментів, в тому числі і короткі посилання.
Щоб ефективно просувати сайт процес необхідно провести збір семантики, це не просто, але абсолютно необхідно.
Внутрішня оптимізація сайту – один з ключових етапів просування проекту. Направлена на роботу з самим проектом: починаючи від структури і закінчуючи контентом.
Внутрішня оптимізація в першу чергу виконується для користувачів, які будуть заходити на сайт. Від того, наскільки їм зрозуміла структура веб-ресурсу, наскільки легко вони зможуть знаходити потрібні розділи і оформляти замовлення, безпосередньо залежить прибуток компанії. Адже якщо пошуковики бачать, що інтернет-магазин людям подобається, і вони проводять на ньому багато часу – то підвищують позиції у видачі.
Якщо ж користувачі заходять і швидко виходять – значить, юзабіліті сайту залишає бажати кращого. Такий проект вимагає доопрацювання, а тому не заслуговує місця в ТОП-10.
Внутрішня оптимізація включає в себе роботу над:
Тепер ви знаєте, що таке внутрішня оптимізація, і що вона дає. Навіть перерахованих вище 6 пунктів достатньо, аби потрапити в ТОП пошукових систем. Але їх насправді набагато більше. Працювати з нею доведеться постійно, так як внутрішня оптимізація сайту не закінчується ніколи. Завжди можна щось поліпшити. Що саме – читайте в блозі компанії CityHost.