Перевірка швидкості сайту за допомогою Google інструментів. Як швидкість сайту впливає на ранжування, які способи прискорити сайт існують.
Перевірка вихідних посилань на сайті - як здійснити пошук зовнішніх посилань. Пропонуємо дізнатися, як шукати вихідні посилання.
Видалити дублі сторінок на сайті без магії просто, якщо слідувати рекомендаціям CityHost. Дізнайтеся, як знайти дублі сторінок, що робити з дублями і як і як від них позбавитися.
Правильна структура сайту - запорука успіху проекту. Як виглядає правильна структура сайту, що слід враховувати при формуванні структури. Детальніше в блозі CityHost
Ніколи не чули про циклічні посилання? Перейдіть по посиланню і дізнайтеся, що таке циклічні посилання, як видалити циклічні посилання.
Що таке карта сайту і як вона впливає на сайт. Яке призначення xml карти сайту. Детальніше в бога хостинг-провайдера CityHost. Перейдіть і дізнайтеся, якою має бути xml карта
Як зробити грамотну перелінковку сайту. Перейдіть за посиланням і дізнайтеся, що таке внутрішня перелінковка сайту, як вона впливає на ранжування і навіщо її робити.
Як прописати правильний description? Перейдіть по посилання і дізнайтеся, що таке description, для чого він потрібен, як description впливає на ранжування, яких вимог потрібно дотримуватися
Навіщо потрібен навігаційний ланцюжок на сайті. Що таке хлібні крихти і як їх використовувати в оптимізації ресурсу. Детальніше в блозі CityHost в статті про хлібні крихти
Чи потрібен фавікон сайту? Хостинг-провайдерCityHost пропонує дізнатися, що таке фавікон, яким повинен бути правильний favicon сайту і обов'я
Що таке дублі сторінок сайту і їх вплив на просування сайту. Є свій сайт? Хочете бачити його в ТОПі? Дізнайтеся, що таке дублі сторінок і чому їх слід побоюватися.
Внутрішня оптимізація сайту – один з ключових етапів просування проекту. Направлена на роботу з самим проектом: починаючи від структури і закінчуючи контентом.
Внутрішня оптимізація в першу чергу виконується для користувачів, які будуть заходити на сайт. Від того, наскільки їм зрозуміла структура веб-ресурсу, наскільки легко вони зможуть знаходити потрібні розділи і оформляти замовлення, безпосередньо залежить прибуток компанії. Адже якщо пошуковики бачать, що інтернет-магазин людям подобається, і вони проводять на ньому багато часу – то підвищують позиції у видачі.
Якщо ж користувачі заходять і швидко виходять – значить, юзабіліті сайту залишає бажати кращого. Такий проект вимагає доопрацювання, а тому не заслуговує місця в ТОП-10.
Внутрішня оптимізація включає в себе роботу над:
Тепер ви знаєте, що таке внутрішня оптимізація, і що вона дає. Навіть перерахованих вище 6 пунктів достатньо, аби потрапити в ТОП пошукових систем. Але їх насправді набагато більше. Працювати з нею доведеться постійно, так як внутрішня оптимізація сайту не закінчується ніколи. Завжди можна щось поліпшити. Що саме – читайте в блозі компанії CityHost.