CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як оптимізувати статтю сайту

 1918
11.03.2020
article

Що ж таке оптимізація статті? Давайте розберемося. Для того, щоб оптимізувати вашу статтю, вам необхідно написати її в такий спосіб, щоб прочитання було легким. При цьому вона повинна відповідати параметрам пошукової системи. Але не все так просто і потрібно врахувати особливий алгоритм дій.

Отже, перерахуємо 5 основних правил, при оптимізації вашої статті

Структура тексту. Ключовий запит краще використовувати в конкретному співвідношенні, не піддаючи збитку смислове навантаження. У тексті немає місця для неприродних фраз, наприклад: купити недорогий хостинг Україна. В даному прикладі необхідно внести корективи, щоб вийшло «купити недорогий хостинг в Україні». Така оптимізація тексту сайту, передбачає виключення можливості втрати потенційного читача, такими некоректними фразами. Так само, ви повинні врахувати довжину пропозиції, яке найбільш оптимальні для пошуку.

Редакція і огляд. Якісний контент зобов'язаний бути змістовним, викладатися виразним мовою, він повинен пропонувати рішення, складені таким способом, щоб від них було важко відмовитися. Складайте тексти для власної цільової аудиторії, в них має бути чітко і ясно написано про те, як ви можете їм допомогти. Якісна стаття не може містити в собі ніяких пунктуаційних, мовних або орфографічних помилок. Будьте педантичні в цій справі і перевірте текст на помилки.

Читайте також: Що таке VPS сервер.

Візуальний контент має значення. Наповнювати статтю необхідно не тільки текстовим змістом, але і візуальним контентом. Додайте на кожну сторінку тексту по одній картинці. Але вона повинна бути не просто взята навмання, а строго відповідати смисловим навантаженням змісту вашого тексту.

Розмір має значення. Для того, щоб ефективно оптимізувати статтю для пошукових сайтів, розмір вашого тексту зобов'язаний перевищувати 3000 знаків (символів). У невеликих текстах досить важко розгорнути зміст теми і розкрити проблему. Так що краще починати свої статті з 3000 символів і вище, застосовуючи в них підзаголовки з ключовими фразами.

H1 заголовок. Даний заголовок зобов'язаний включати в себе головну фразу статті (розміщується в початку заголовка). Він буде головним орієнтиром у статті для читачів. Рекомендується доповнювати заголовок конкретизують фразами, що включають числа. Чудовим прикладом є заголовок даної статті. У заголовку не потрібно ставити крапку, знаки оклику, три крапки. Прийнятний тільки знак питання. H1 може бути будь-якої довжини, але при цьому він вимагає стислості і лаконічності.

Читайте також: Способи посилення соціальних сигналів.

Оформлення метаданих сторінки сайту

Title заголовок. Особливо важливий заголовок для оптимізації статті, саме він виводиться при пошуку, відображає назву сторінки сайту. Він зобов'язаний максимально чітко містити в собі сенс статті. Так само, неприпустимо використовувати точки, знаки оклику. Можливий лише знак питання в кінці заголовка. І його оптимальна довжина приблизно 65 символів (пробіл враховується).

Description. Даний мета-тег виводиться в органічній видачі пошукової системи, тому він повинен містити короткий опис статті. Опис повинен містити ключові фрази. Оптимальна довжина - в два рядки (155 символів без пробілів).

Мета-теги. Напрацювання кількості символів в статті не є закінченням роботи. Наступний крок - аналіз і корекція мета-тегів. В статтю необхідно внести наведені нижче заголовки.


Сподобалася стаття? Розкажіть про неї друзям: