Що таке карта сайту і як вона впливає на сайт. Яке призначення xml карти сайту. Детальніше в бога хостинг-провайдера CityHost. Перейдіть і дізнайтеся, якою має бути xml карта
Як зробити грамотну перелінковку сайту. Перейдіть за посиланням і дізнайтеся, що таке внутрішня перелінковка сайту, як вона впливає на ранжування і навіщо її робити.
Як прописати правильний description? Перейдіть по посилання і дізнайтеся, що таке description, для чого він потрібен, як description впливає на ранжування, яких вимог потрібно дотримуватися
Помилка 403 забороняє доступ до ресурсів сайту. Дізнайтеся про її причини та способи вирішення.
Чи потрібен фавікон сайту? Хостинг-провайдерCityHost пропонує дізнатися, що таке фавікон, яким повинен бути правильний favicon сайту і обов'я
Що таке дублі сторінок сайту і їх вплив на просування сайту. Є свій сайт? Хочете бачити його в ТОПі? Дізнайтеся, що таке дублі сторінок і чому їх слід побоюватися.
Як правильно підібрати ключові слова \ фрази для свого сайту. Які інструменти для цього існують.
Видалити дублі сторінок на сайті без магії просто, якщо слідувати рекомендаціям CityHost. Дізнайтеся, як знайти дублі сторінок, що робити з дублями і як і як від них позбавитися.
Правильна структура сайту - запорука успіху проекту. Як виглядає правильна структура сайту, що слід враховувати при формуванні структури. Детальніше в блозі CityHost
robots.txt — файл, що регулює, які сторінки сайту сканують пошукові роботи, допомагаючи уникнути дублювання контенту та захистити дані.
Внутрішня оптимізація сайту – один з ключових етапів просування проекту. Направлена на роботу з самим проектом: починаючи від структури і закінчуючи контентом.
Внутрішня оптимізація в першу чергу виконується для користувачів, які будуть заходити на сайт. Від того, наскільки їм зрозуміла структура веб-ресурсу, наскільки легко вони зможуть знаходити потрібні розділи і оформляти замовлення, безпосередньо залежить прибуток компанії. Адже якщо пошуковики бачать, що інтернет-магазин людям подобається, і вони проводять на ньому багато часу – то підвищують позиції у видачі.
Якщо ж користувачі заходять і швидко виходять – значить, юзабіліті сайту залишає бажати кращого. Такий проект вимагає доопрацювання, а тому не заслуговує місця в ТОП-10.
Внутрішня оптимізація включає в себе роботу над:
Тепер ви знаєте, що таке внутрішня оптимізація, і що вона дає. Навіть перерахованих вище 6 пунктів достатньо, аби потрапити в ТОП пошукових систем. Але їх насправді набагато більше. Працювати з нею доведеться постійно, так як внутрішня оптимізація сайту не закінчується ніколи. Завжди можна щось поліпшити. Що саме – читайте в блозі компанії CityHost.