Оптимальна кількість посилань на сторінці сайту, яке воно? Яка максимальна кількість зовнішніх посилань може бути на одній сторінці
Почему адаптивность сайта так важна для продвижение. CityHost предлагает узнать, что такое адаптивность сайта, как адаптивность сайта влияет на позиции сайта
Ніколи не чули про циклічні посилання? Перейдіть по посиланню і дізнайтеся, що таке циклічні посилання, як видалити циклічні посилання.
Що таке сніпет та як він впливає на просування сайту. Перейдіть за посиланням та дізнайтесь про критерії та вимоги досніпету сайту.
Чи впливає дизайн сайту на його просування в ТОП видачі? На які чинники впливає дизайн сайту і чому слід дбати не тільки про юзабіліті.
Що таке валідація сайту. Перейдіть в блог CityHost і дізнайтеся, як перевірити валідність сайту, чому валідація важлива для просування сайту.
Навіщо потрібен навігаційний ланцюжок на сайті. Що таке хлібні крихти і як їх використовувати в оптимізації ресурсу. Детальніше в блозі CityHost в статті про хлібні крихти
Різниця між 301-м і 302-м перенаправленням. Що таке 301 редирект і чим він відрізняється від 302-го.
Що таке юзабіліті сайту. Хостинг-провайдет CityHost пропонує дізнатися, як юзабіліті впливає на ранжування і користувачів сайту компанії, чому слід дбати про юзабіліті.
Перевірка швидкості сайту за допомогою Google інструментів. Як швидкість сайту впливає на ранжування, які способи прискорити сайт існують.
Перевірка вихідних посилань на сайті - як здійснити пошук зовнішніх посилань. Пропонуємо дізнатися, як шукати вихідні посилання.
Внутрішня оптимізація сайту – один з ключових етапів просування проекту. Направлена на роботу з самим проектом: починаючи від структури і закінчуючи контентом.
Внутрішня оптимізація в першу чергу виконується для користувачів, які будуть заходити на сайт. Від того, наскільки їм зрозуміла структура веб-ресурсу, наскільки легко вони зможуть знаходити потрібні розділи і оформляти замовлення, безпосередньо залежить прибуток компанії. Адже якщо пошуковики бачать, що інтернет-магазин людям подобається, і вони проводять на ньому багато часу – то підвищують позиції у видачі.
Якщо ж користувачі заходять і швидко виходять – значить, юзабіліті сайту залишає бажати кращого. Такий проект вимагає доопрацювання, а тому не заслуговує місця в ТОП-10.
Внутрішня оптимізація включає в себе роботу над:
Тепер ви знаєте, що таке внутрішня оптимізація, і що вона дає. Навіть перерахованих вище 6 пунктів достатньо, аби потрапити в ТОП пошукових систем. Але їх насправді набагато більше. Працювати з нею доведеться постійно, так як внутрішня оптимізація сайту не закінчується ніколи. Завжди можна щось поліпшити. Що саме – читайте в блозі компанії CityHost.