Першочерговим завданням при запуску веб-проекту стає вибір хостингу.
Блогінг дійсно є правильним вибором для отримання гідного доходу від роботи в Інтернеті.
Перше враження вкрай важливо не тільки для людини, але і для сайту, інтерфейс якого створюється за допомогою WordPress.
Налаштувати https для 1С-Бітрікс нескладно. На стандартних шаблонах зазвичай використовуються відносні посилання
Сьогодні, коли основна маса комп'ютерів працює через хостинг, використовує різні програми та маскуює вихідні, необхідна додаткова онлайн підтримка.
Замислюючись про створення власного блогу, перед багатьма початківцями блогерами постає питання, а на якій платформі його розмістити.
Перед тим як налаштувати https для OpenCart, необхідно заздалегідь купити підходящий
Останнім часом створення власного сайту стало обов'язковим кроком у розвитку кожної компанії.
На перше враження від будь-якого сайту впливає його дизайн. Саме те, як оформлений сайт, впадає в очі в першу чергу.
Вирішуючи потрібен хмарний хостинг або звичайний, треба зрозуміти, що таке Хостинг і Сервер.
Перед тим як налаштувати https для Drupal, потрібно виконати підготовчі дії: встановити SSL-сертифікат
В епоху інформаційних технологій сайтобудування доступне всім. Щоб створювати власні проекти, зовсім не обов'язково вчитися 5 років на програміста. І навіть відвідувати 2-місячні курси по сайтобудування. Сьогодні вся інформація є в мережі, у відкритому доступі. У тому числі і в блозі про сайтобудування хостинг-компанії CityHost.
Це раніше створення сайту було чимось за гранню фантастики. Тепер же ця задача під силу будь-якому – потрібно лише захотіти. Причому на сьогодні існує 2 способи навчитися створювати сайти самостійно. І кожен може вибрати підходящий для себе варіант.
Перший спосіб – це вивчення мов веб-програмування і верстки. У мережі достатньо книг, курсів, онлайн-семінарів по цій темі. Причому у відкритому доступі, тобто вся інформація повністю безкоштовна. Деякі джерела – платні, але вартість цілком прийнятна.
Так, на навчання сайтобудування знадобиться багато часу і зусиль. Потрібно буде розібратися в теорії, потім застосовувати отримані знання на практиці, напрацьовувати досвід. Але в подальшому перед вами відкриється чудова перспектива займатися сайтобудуванням на професійному рівні. Іншими словами, заробляти на створенні сайтів для клієнтів.
Другий спосіб простіше. Він полягає в ознайомленні з основами створення сайту на конкретній CMS. Наприклад, на популярному нині Wordpress. В даному випадку достатньо розібратися в простих речах:
Тут теж достатньо інформації по темі – наприклад, в мережі легко знайти уроки по сайтобудуванню, присвячені роботі з конкретною CMS. Причому в будь-якому форматі: текстовому або у вигляді відеороликів.
Такий варіант більше підходить тим, хто хоче створити сайт для себе. За часом це набагато швидше, ніж потрібно на вивчення мов програмування. Та й зусиль знадобиться менше. Розібравшись в цьому, можна зробити блог або невеликий інтернет-магазин, а потім отримувати певний прибуток з реклами чи продажу товарів.
Створити сайт самостійно дуже просто. Так, крім цього доведеться ще розбиратися в інших нюансах. Наприклад, як вибрати надійний хостинг сайтів, як робити бекапи, як захистити сайт від вірусів. Але всю цю інформацію ви можете знайти в нашому блозі CityHost, вивчаючи корисні статті по сайтобудуванню.