CityHost.UA
Допомога і підтримка

Cайтобудування

blog 79 OKAY: CMS для інтернет магазину. Як встановити. Які переваги.

Основні переваги OKAY CMS і пошагова інструкція встановлення

blog 63 Як правильно перенести сайт на інший домен

Як грамотно перенести сайт з одного домену на інший без втрат трафіку і позицій в пошуковій видачі.

blog 29 Різновид шаблонів для сайтів

Шаблони для сайтів бувають дуже різними. Хостинг-провайдер CityHost пропонує ознайомитися з різновидом шаблонів для сайту.

blog 22 Як встановити WordPress на хостинг

Покрокове керівництво по встановленню Wordpress за допомогою автоінсталятора та через FTP

blog 71 Як обрати движок (CMS) для блогу

Активний розвиток блогосфери призвів до того, що тепер створити і вести блог може будь-хто.

blog 59 Що таке ssl сертифікат

Що таке SSL сертифікат, як його отримати і для чого вона потрібна. Всі подробиці про SSL сертифікат в блозі CityHost.

blog 28 Які сайти створюють на WordPress

Перелік типів сайтів, для яких ідеально підходить движок Wordpress і які плагіни потрібно використовувати для кожного з типів.

blog 20 Як дізнатися власника домену

Способи дізнатися кому належить доменне ім'я сайту, інформацію про власника, а також терміни реєстрації домену

blog 70 Вибираємо CMS для інтернет-магазину

Движків для сайтів налічується кілька сотень. Кожен з них має свої особливості і призначений для конкретних видів сайтів.

blog 58 Недоліки та переваги домену кирилицею

Реєстрація домену кирилицею практикується вже давно, але чи є недоліки такого доменного імені?

blog 27 Як встановити CMS OpenCart

Як просто і швидко встановити CMS OpenCart з допомогою і FTP та автоустановщіка від CityHost

blog 17 Як вибрати домен для свого сайту

Основні принципи вибору імені сайту, яку доменну зону вибрати і які види доменів бувають.

В епоху інформаційних технологій сайтобудування доступне всім. Щоб створювати власні проекти, зовсім не обов'язково вчитися 5 років на програміста. І навіть відвідувати 2-місячні курси по сайтобудування. Сьогодні вся інформація є в мережі, у відкритому доступі. У тому числі і в блозі про сайтобудування хостинг-компанії CityHost.

Чи складно створювати сайти і вивчати тонкощі сайтобудування?

Це раніше створення сайту було чимось за гранню фантастики. Тепер же ця задача під силу будь-якому – потрібно лише захотіти. Причому на сьогодні існує 2 способи навчитися створювати сайти самостійно. І кожен може вибрати підходящий для себе варіант.

Перший спосіб – це вивчення мов веб-програмування і верстки. У мережі достатньо книг, курсів, онлайн-семінарів по цій темі. Причому у відкритому доступі, тобто вся інформація повністю безкоштовна. Деякі джерела – платні, але вартість цілком прийнятна.

Так, на навчання сайтобудування знадобиться багато часу і зусиль. Потрібно буде розібратися в теорії, потім застосовувати отримані знання на практиці, напрацьовувати досвід. Але в подальшому перед вами відкриється чудова перспектива займатися сайтобудуванням на професійному рівні. Іншими словами, заробляти на створенні сайтів для клієнтів.

Другий спосіб простіше. Він полягає в ознайомленні з основами створення сайту на конкретній CMS. Наприклад, на популярному нині Wordpress. В даному випадку достатньо розібратися в простих речах:

Тут теж достатньо інформації по темі – наприклад, в мережі легко знайти уроки по сайтобудуванню, присвячені роботі з конкретною CMS. Причому в будь-якому форматі: текстовому або у вигляді відеороликів.

Такий варіант більше підходить тим, хто хоче створити сайт для себе. За часом це набагато швидше, ніж потрібно на вивчення мов програмування. Та й зусиль знадобиться менше. Розібравшись в цьому, можна зробити блог або невеликий інтернет-магазин, а потім отримувати певний прибуток з реклами чи продажу товарів.

Головне – бажання!

Створити сайт самостійно дуже просто. Так, крім цього доведеться ще розбиратися в інших нюансах. Наприклад, як вибрати надійний хостинг сайтів, як робити бекапи, як захистити сайт від вірусів. Але всю цю інформацію ви можете знайти в нашому блозі CityHost, вивчаючи корисні статті по сайтобудуванню.