А ви знали, що домени .tv та .bar насправді належать країні Тувалу та місту Бар? Несподівані факти про національні зони — у цій статті.
Вже можете не читати російський Pikabu, адже для українців створено новий аналог. Це початок витіснення росіян із ніші розважальних сайтів.
Носії інформації пройшли довгий шлях розвитку від перфокарти до сучасних твердотільних накопичувачів та хмарних сховищ. Дізнайтеся їхню історію.
Чи замислювалися ви, як сильно інтернет змінив наше життя і як багато речей навколо нас існують саме завдяки йому? Давайте згадаємо про них.
Українці долучилися до створення багатьох технологій, без яких IT-галузь була б немислима. І навіть засади роботи Інтернету розробив українець.
У цій добірці ми зібрали 11 дуже різних фільмів, присвячених цифровим технологіям і програмуванню — інтернету, хакінгу та штучному інтелекту.
Інтернет-технології з’явилися у другій половині XX століття і мають доволі молодий вік, але вже насичені багатьма цікавими подіями та фактами. Знайомство з розвитком пристроїв, протоколів та мов програмування, незвичайними та чудернацькими вивертами історії, іменами винахідників та іншими цікавими даними — це не просто читання для розваги. Ці статті допомагають глибше розуміти філософію комп'ютерних технологій та бачити їх не лише у процесі роботи просто тут і зараз, а і вбудовувати в загальну картину розвитку людства.
Немає жодних сумнівів, що цифровий прорив суттєво змінив цивілізацію, вплинувши на всіх нас разом і на кожного окремо.
Тут ми розповідаємо про небанальні факти, дивимося на галузь IT під іншим кутом зору та стараємося зробити для наших читачів занурення в технології більш яскравим та небуденним.
Також у цьому розділі ви знайдете описи цікавих сервісів, які одночасно допомагають навчатися, отримувати нову інформацію та цікаво проводити вільний час.