CityHost.UA
Допомога і підтримка

Сервіси та служби

blog 441 Чек-лист: як відкрити інтернет-магазин на 1000 товарів

Бажаєте відкрити свій перший інтернет-магазин, але не маєте знань та капіталу — читайте, як це зробити за допомогою конструктора сайтів Weblium.

blog 435 Як прибрати російські сайти з пошуку Google

Набридли російські сайти, які переважають у пошуковій видачі? Розказуємо, як змінити алгоритми Google, щоб він став українським.

blog 429 Клієнти з Upwork — шлях від 0 до 50K

Мрієте почати працювати на Upwork і швидко вийти на достойний рівень оплати? Ми підготували для вас статтю на основі вебінару від Collaborator.

blog 426 Огляд закордонних бірж фрілансу: Upwork, Freelancer, Fiverr

Якщо ви фрілансер та шукаєте нові можливості для роботи за кордоном, ми підготували для вас огляд трьох найпопулярніших західних фріланс-бірж.

blog 440 З’явився український аналог Pikabu — Картопелька. Які проблеми розважальних сайтів існують в Україні?

Вже можете не читати російський Pikabu, адже для українців створено новий аналог. Це початок витіснення росіян із ніші розважальних сайтів.

blog 434 Як перейти на електронний документообіг в Україні

Електронний документообіг — це швидкий та надійний спосіб підписувати ділові документи. Ділимося з вами оглядом кращих сервісів ЕДО в Україні.

blog 428 ТОП-4 онлайн-чата для сайту: LiveChat, HelpCrunch, Tawk.to, KwizBot

Онлайн-чат — важливий інструмент для залучення нових клієнтів до продуктів бізнесу. Розказуємо про сервіси для України, які мають живий чат.

blog 424 Відмовляємося від російського напрямку: як переорієнтувати бізнес на захід

Після початку вторгнення розпочався вихід українського бізнесу із російського ринку. Які потрібні кроки для переорієнтації на захід?

blog 437 ТОП-11 художніх фільмів про цифрові технології та програмування

У цій добірці ми зібрали 11 дуже різних фільмів, присвячених цифровим технологіям і програмуванню — інтернету, хакінгу та штучному інтелекту.

blog 433 Топ-6 кращих конструкторів сайтів у 2022 році

Вже давно не потрібно бути програмістом, щоб запустити власний сайт. Пропонуємо розглянути найпопулярніші конструктори сайтів у 2022 році.

blog 427 Свобода цінніша за гроші — які українські IT-компанії відмовляються від співпраці з росіянами

Українські IT-компанії масово відмовляються від співпраці з росіянами, незважаючи на збитки. Ми підготували для вас перелік таких сервісів.

blog 422 Прайс-агрегатори – як збільшити продажі за рахунок інших

У вас є інтернет-магазин і ви хочете збільшити потік клієнтів? Читайте у статті, як це можна зробити за допомогою прайс-агрегаторів.