Системний адміністратор — спеціаліст, без якого складно уявити IT. Розповідаємо про тонкощі професії, скільки заробляє сисадмін та як ним стати.
VPS сервер — оптимальний варіант для ресурсомістких сайтів. Які параметри вибрати та як завантажити файли на сервер — читайте у статті.
У доменів є цикл, через який вони проходять у разі несплати за послугу. На фінальній стадії домен видаляється та знову виходить у вільний продаж.
У роботі з доменами іноді доводиться взаємодіяти з таким поняттям як DNS-записи. Розповідаємо, для чого вони потрібні та як їх створювати.
Техпідтримка — це обличчя бізнесу, адже саме після комунікації з її фахівцями клієнти отримують враження про роботу сервісу.
VPS — ефективний інструмент для роботи з бухгалтерським обліком. Розповідаємо, як вибрати сервер для ведення бухгалтерії та на що звернути увагу.
VPN та проксі-сервер мають схоже призначення, але багато в чому і відрізняються. В чому полягає ця різниця та який із сервісів потрібен вам?
Під час аналізу швидкості сайту сервіси показують цілу низку параметрів завантаження. Розберемося, що вони означають та як їх покращити.
Провайдери бувають різні, і надають вони різні послуги. Інтернет, хостинг і мобільний зв’язок — три кита, які тримають інформаційний світ.
Виділений сервер можна використовувати для багатьох цілей, і серед них — організація відеоспостереження на підприємстві чи в магазині.
Про що потрібно знати, якщо ви орендуєте сервер? Читайте поради від нашої техпідтримки щодо правильної експлуатації серверів.
Стабільна робота наших послуг залежить від електроживлення устаткування в дата-центрах. Ми дізналися, як ДЦ вирішують проблему вимкнення світла.