CityHost.UA
Допомога і підтримка

Технічні питання

blog 489 Що таке життєвий цикл домена

У доменів є цикл, через який вони проходять у разі несплати за послугу. На фінальній стадії домен видаляється та знову виходить у вільний продаж.

blog 479 Типи DNS-записів домена: NS, A, AAAA, CNAME, TXT, ALIAS, SRV

У роботі з доменами іноді доводиться взаємодіяти з таким поняттям як DNS-записи. Розповідаємо, для чого вони потрібні та як їх створювати.

blog 456 Накопичувачі на сервері — HDD або SSD, NVMe або SATA? Що означають ці терміни та який обрати під час оренди сервера

Вибираючи сервер в оренду, клієнт може розгубитися — що означає HDD, SSD та інші назви? Розказуємо про основні види накопичувачів інформації.

blog 418 Що таке SSH та основні способи роботи з ним: Web SSH, Midnight Commander, PuTTy, термінал

Досліджуємо можливості SSH-протоколу та різні способи підключення – Web SSH, PuTTY, термінали операційних систем.

blog 488 Чим VPN відрізняється від проксі-сервера

VPN та проксі-сервер мають схоже призначення, але багато в чому і відрізняються. В чому полягає ця різниця та який із сервісів потрібен вам?

blog 466 Основні метрики швидкості завантаження сайту: TTFB, FCP, LCP та інші

Під час аналізу швидкості сайту сервіси показують цілу низку параметрів завантаження. Розберемося, що вони означають та як їх покращити.

blog 450 Історія розвитку цифрових носіїв інформації — від перфокарти до хмарних сховищ

Носії інформації пройшли довгий шлях розвитку від перфокарти до сучасних твердотільних накопичувачів та хмарних сховищ. Дізнайтеся їхню історію.

blog 417 Як хостинг впливає на ранжування та просування сайту

Чи впливає хостинг на просування сайту? Ми знаємо відповідь! А ще підготували огляд сервісів для визначення швидкості завантаження сайту.

blog 483 Моніторинг стану сервера, резервне копіювання та безпека даних — що потрібно знати клієнтам хостинг-провайдерів

Про що потрібно знати, якщо ви орендуєте сервер? Читайте поради від нашої техпідтримки щодо правильної експлуатації серверів.

blog 462 Як дата-центри працюють «без світла» та в умовах постійних обстрілів енергетичної системи України

Стабільна робота наших послуг залежить від електроживлення устаткування в дата-центрах. Ми дізналися, як ДЦ вирішують проблему вимкнення світла.

blog 420 Що таке трафік сайту, як його дізнатися та навіщо контролювати

Що таке трафік сайту та як побачити навантаження на ваш хостинг? Читайте у статті, щоб дізнатися, коли час переходити на новий тариф.

blog 390 Сервіси кешування для сайтів: Memcached, OPCache, Redis

Сьогодні розповімо вам про три сучасних сервіси кешування і принципи роботи Memcached, OPCache і Redis.