Вчіться розпізнавати тексти від ШІ, щоб зберегти авторитетність і якість контенту вашого проєкту.
Масштаб мислення — що це таке, та чому для досягнення цілей і розвитку бізнесу потрібно навчитися мислити широко? Нумо розбиратися!
Несправедлива одиниця на сайті відгуків — це боляче і неприємно, але з цим потрібно працювати. Розповідаємо, як реагувати на негативні відгуки.
Підбірка цікавих подкастів про IT, які допоможуть вчитися, розвиватися і отримати нову професію. Слухайте та опановуйте нові знання.
Читайте про способи заробітку в інтернеті — реселлінг хостингових послуг, домейнінг, створення контенту за допомогою AI та інші ідеї.
Бути замовником — це навичка, якій потрібно вчитися. Читайте розбір типових помилок в роботі з виконавцями та добірку корисних матеріалів.
Айпішка, аптайм, кряк, ребутнути, кулхацкер – це не просто набір слів, а поширені IT-терміни. І усі вони, разом з прикладами, є в статті.
Google Docs мають широкий інструментарій, але більшість юзерів не використовують навіть половину опцій. Розглянемо цікаві та неочевидні функції.
Шукаєте джерела натхнення для сайту? Ми зібрали ТОП-15 Телеграм-каналів, що пропонують ідеї з маркетингу, SEO та технічних аспектів.
За останні три роки ринок праці в IT сильно змінився. На кого вчитися у 2024 та як стати затребуваним фахівцем?
Українських бірж фрілансу небагато, але вони є — у цій статті ми розглянемо наші сервіси та розкажемо про особливості роботи з біржами.
Системний адміністратор — спеціаліст, без якого складно уявити IT. Розповідаємо про тонкощі професії, скільки заробляє сисадмін та як ним стати.