CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як не потрапити під фільтр Google і Яндекс

 2563
22.10.2019
article

Що таке санкції пошукових систем пояснювати не потрібно. Потрапити під них нескладно – особливо за неправильну зовнішню оптимізацію. А щоб зняти їх – доведеться витратити чимало зусиль і чекати 3-6 місяців.

Тому простіше не давати приводу пошуковикам накладати фільтри на сайт. Як? Достатньо слідувати простим рекомендаціям.

1. Нарощуйте кількість посилань поступово

Не можна швидко проставляти посилання на сайт. Особливо на новий. При активній закупівлі посилань ви неминуче потрапите під фільтр пошукових систем. Строго стежить за цим Яндекс, який карає за найменшу помилку. Google більш лояльний, але теж накладе фільтр за різке збільшення посилальної маси.

2. Нарощуйте кількість посилань безперервно

В ідеалі потрібно щомісяця виділяти однаковий бюджет на посилання. Якщо закупівля нових лінків різко припиниться – це послужить сигналом для Google з Яндексом, що посилальний профіль накручений. І підуть санкції пошукових систем.

Щоб цього уникнути, розплануйте план закупівлі посилань на кілька місяців вперед. Складіть контент-план і виділіть потрібний бюджет. Якщо коштів не вистачає – можна закуповувати посилання в меншій кількості. Головне – щоб вони щомісяця з'являлися в однаковому обсязі, і перерв не було.

Читайте також: Що таке хостинг.

3. Купуйте якісні посилання

Створити природний посилальний профіль можна навіть, якщо посилання закуповуються через біржі, а не вручну. Як? По-перше, працювати з перевіреними біржами з нормальною репутацією. По-друге, відбирати якісні, а головне – тематичні сайти.

4. Не користуйтеся автопрогоном по каталогам

Раніше це працювало, тепер – ні. Зараз автопрогон по каталогам – найпростіший спосіб заробити фільтр від пошукових систем. Так, можливість швидко отримати об'ємну кількість посилань спокушає. Але посилання будуть неякісними, з'являться різко і у величезній кількості, а потім закуп і зовсім припиниться (автопрогон – разова послуга).

Так ви порушите 3 вищеописаних пункта і зловите санкції від обох пошукових систем. Тому забудьте про автопрогон – це вчорашній день.

5. Слідкуйте за кількістю посилань з однаковим анкором

Щоб посилальний профіль був природним, потрібно дотримуватися оптимального процентного співвідношення анкорних посилань. Всі анкори повинні використовуватися приблизно в однаковій кількості. Не можна допускати, щоб частка одного конкретного ключового слова становила умовно 40%, а інших – 5-10%. Пошуковики миттєво це побачать і накладуть санкції.

Це ж стосується і внутрішньої оптимізації. Тут теж треба стежити за процентним співвідношенням використовуваних анкорів.

6. Не продавайте посилання на вашому сайті

Щоб не потрапити під АГС пошукових систем – ніколи не займайтеся продажею посилань. Подібні проекти довго не живуть, і після візиту робота відразу потрапляють в «чорний список».

Звичайно ж, можна проставляти посилання на сторонні ресурси (платно або безкоштовно). Адже іноді доводиться рекомендувати певні сайти. Якщо робити це періодично, а не масово – фільтрів не буде.

7. Не купуйте посилання з adult-сайтів

Будь-яке посилання з таких сайтів автоматично вважається неякісною. По-перше, подібні ресурси знаходяться в чорному списку. По-друге, вони вважаються спамними. По-третє, їх тематика ніяк не пов'язана з вашою, а це порушення стандартних правил пошукових систем.

Так, посилання з adult-сайтів дешеві, але на цьому їх плюси закінчуються. Ніякого результату крім фільтрів ви з таких площадок не отримаєте.

Підсумки

Зрозуміти, що сайт під санкціями пошукових систем нескладно. Це добре видно по просіданню позицій і втраті трафіку. А ось визначити причину накладення санкцій і усунути її – проблематично. Тому дотримуйтеся простих порад – і уникнете непотрібних санкцій.

Публікація була пізнавальною? Тоді поділіться нею в соціальних мережах і додавайтеся в наш Telegram канал. Нагадаємо, що купити хостинг України ви можете у хостинг-компанії CityHost. З технічних питань звертайтесь до онлайн чату або по телефону ☎️ 0 800 219 220.


Сподобалася стаття? Розкажіть про неї друзям: