CityHost.UA
Допомога і підтримка

Безанкорні та анкорні посилання

 1800
10.10.2019
article

Перш ніж починати нарощування посилальної маси, необхідно розуміти, що таке анкорні та безанкорні посилання. У даній статті ми розглянемо, чим вони відрізняються, як впливають на просування сайту, і в якому співвідношенні їх краще використовувати.

Що таке анкорні посилання?

Анкорні посилання складаються з URL-адреси та анкору – тексту, що відповідає суті цієї сторінки. Користувачі бачать анкор (зазвичай – ключовий запит), а URL захований під ним. По тексту вони розуміють, куди веде посилання, що виключає ймовірність випадкових переходів.

Виглядають анкорні лінки приблизно так:

< a href="https://cityhost.ua"> Анкор < /a >
< a href="https://cityhost.ua"> CityHost < /a >

Головна вимога – анкор повинен бути написаний без помилок. Інакше пошуковики приймуть його за спам.

Що таке безанкорні посилання?

Безанкорні посилання теж мають анкор. Але це вже не ключовий запит, а довільні слова, які не вказують на суть сторінки. Наприклад:

  • тут;
  • по цьому посиланню;
  • детальніше і т.п.

Безанкорне посилання просто вказує, що дізнатися докладніше або прочитати про щось можна за цим посиланням. Виглядає воно приблизно так:

Кращий хостинг з безкоштовним конструктором сайтів
< a href = "https://cityhost.ua"> докладніше тут </ a>

У якості анкору може використовуватися і URL-адреса. Тобто, посилання розміщується в природному вигляді. А зрозуміти про вміст сторінки, куди воно веде, можна по тексту, розташованому поруч:

Замовити хостинг і VDS сервер можна на сайті
<A href = "https://cityhost.ua" > https://cityhost.ua < / a>

Для простих користувачів воно виглядає так:

надійний хостинг з безкоштовним конструктором сайтів https://cityhost.ua

Дізнайтеся також: Як створити сайт за допомогою безкоштовного конструктора сайтів.

Як анкерні та безанкорні посилання впливають на просування?

Будь-які посилання певним чином впливають на вагу сторінок, куди вони ведуть:

  1. Зовнішні лінки відповідають за динамічну вагу. Вона відрізняється в залежності від використовуваного анкора. Ранжирування посилань сторінок пошуковики виконують саме з урахуванням даної ваги.
  2. Внутрішні лінки відповідають за передачу статичної ваги. Застосовуються при перелинковці в межах конкретного сайту.

Найефективнішими для просування вважаються безанкорні посилання. Вони виглядають найбільш природно, та й можуть проставлятися всюди: в блогах, соціальних мережах, на форумах. Звісер, для їх розміщення доведеться витратити час, але результат того вартий.

Анкорні посилання в останній час являються малоефективними, адже пошукові системи часто вважають їх покупними. Тому вони проставляються в невеликій кількості.

Зрозуміло, використовувати лише безанкорні чи анкорні лінки не можна. Ідеальної формули не існує, але посилальний профіль повинен містити приблизно:

  • 60% безанкорних посилань;
  • 10% анкорних;
  • 30% змішаних.

Добиватися зазначених цифр зовсім не обов'язково. Але співвідношення анкорних та безанкорних посилань повинно бути приблизно таким.

Підсумки

Тепер ви знаєте, що таке безанкорні посилання, і чим вони відрізняються від анкорних. Аби зовнішня оптимізація сайту дала потрібний результат, намагайтеся проставляти більше лінків без анкорів. Подібні посилання являются максимально природними, і навіть якщо вони куплені – пошуковикам буде складно це зрозуміти. Плюс в половині випадків їх можна проставляти безкоштовно (на форумах та інших авторитетних площадках у вигляді коментарів чи відгуків).

А щоб не викликати підозр у пошуковиків, намагайтеся урізноманітнити посилальний профіль. Проставляйте лінки на різних площадках(в блогах, новинних ЗМІ, соціальних мережах), використовуйте різні анкори – словом, проявіть фантазію. І тоді результат не змусить себе довго чекати.

Публікація була пізнавальною? Тоді поділіться нею в соціальних мережах і додавайтеся в наш Telegram канал. Нагадаємо, що купити хостинг України ви можете у хостинг-компанії CityHost. З технічних питань звертайтесь до онлайн чат або скористайтеся одним з номером телефону ☎️ 0 800 219 220.


Сподобалася стаття? Розкажіть про неї друзям: