CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як зареєструвати домен?


Для реєстрації домену необхідно перейти на сторінку: https://cityhost.ua/domain/ і в рядку пошуку ввести необхідний для Вас домен, як показано на скріншоті, та натиснути на кнопку "Проверить":

Далі необхідно встановити галочку навпроти потрібної Вам доменної зони і внизу сторінки натиснути кнопку "Регистрировать":


 


У разі, якщо Ви не зареєстровані, Вам необхідно пройти процедуру реєстрації, заповнивши актуальні дані в реєстраційну форму:

Зверніть увагу, що за умови подачі заявки на швидку реєстрацію та купівлю домену, власником домену буде фактичний власник облікового запису, дані якого вказані при реєстрації. Для нього буде створено окремий профіль в системі.

 У разі, якщо у Ви вже зареєстровані в нашій панелі управління, Вам необхідно заповнити свої дані для авторизації і натиснути на кнопку ВОЙТИ :

"С учетом средств на балансе" — рахунок буде сформований на суму різниці вартості поточної послуги та внутрішнього балансу Вашого білінг рахунку.
"Регистрировать на существующий профиль" — дає можливість вибрати власника ("Реєстранта") доменного імені. У списку Ви зможете вибрати потрібний профіль, якщо він був створений раніше.


Після підтвердження замовлення Ви можете оплатити послугу зручним для Вас способом оплати.


Після реєстрації доменного імені в міжнародній доменній зоні, на Вашу електронну адресу, вказану в профілі власника домену, прийде лист з темою "IMMEDIATE VERIFICATION required for domain". У цьому листі буде посилання, по якому потрібно перейти один раз для підтвердження коректності даних власника.

 


Схожі статті