CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як перенести домен на обслуговування в нашу компанію?

Процедура трансферу домену являє собою зміну поточного реєстратора домену. Після трансферу домену до нас у Вас буде можливість здійснювати продовження, управління і отримувати якісну технічну підтримку домену в рамках нашої компанії.

Для здійснення трансферу необхідно:

 1. Повідомити Вашого поточного реєстратора про бажання здійснити трансфер в нашу компанію. Реєстратор зобов'язаний надати Вам: AUTH-CODE (код трансферу) для Вашого домену, а також відкрити контактні дані власника домену в реєстрі, або ж надати пароль від контактів власника (реєстранта) домену. Поточний реєстратор може вимагати вказати дані нового реєстратора, в даному випадку Ви можете повідомити наш ідентифікатор реєстратора: UA.CITYHOST-LLC, найменування реєстратора: ТОВ СІТІХОСТ (CityHost LLC).

  Зверніть увагу, що для здійснення трансферу блокування трансферу домену на стороні  попереднього реєстратора повинна бути знята.

   

 2. Перейдіть в свій особистий кабінет:
  [cp.cityhost.ua -- Домени -- Перенести домен в CityHost] або за посиланням на сторінку трансфера https://cp.cityhost.ua/domain_transfer_request/?


  Якщо домен не доданий, тоді справа вгорі знаходимо напис "Замовити або перенести домен":
 3. В меню, що відкрилося, необхідно вказати ім'я свого домену (без http: //), а також вказати код-трансферу (AUTH-CODE), який Вам повинен надати Ваш попередній реєстратор:
 4. Особливості виконання трансферу для міжнародних доменів (com, net, org, info, in, biz і т.д): Вашим поточним реєстратором повинен бути дозволений трансфер домена. Для того, щоб перевірити це, перегляньте інформацію в домена по базі WHOIS. В поле «Status» має стояти «Ок». З моменту реєстрації самого доменного імені має пройти більше 60 днів, в разі якщо домен зареєстрований менш ніж 60 днів тому - трансфер домен не є можливим згідно правил доменної зони.

 

 • Для подачі заявки на трансфер Ваш рахунок необхідно поповнити на вартість самого трансферу. Ознайомитися з цінами на трансфер доменів можна в розділі: https://cityhost.ua/uk/domains/. У вартість трансферу включено продовження доменного імені на один рік, тому після здійснення процедури передачі домен буде продовжений автоматично.
 • Для здійснення трансферу контактні дані власника повинні бути відкриті. У разі, якщо дані будуть закриті, наші спеціалісти відправлять на Ваш реєстраційний email лист з проханням надати пароль від контактів власника домену.
 • Власник домену повинен збігатися з власником аккаунта в CityHost, або ж для власника домену повинен бути створений відповідний профіль. Якщо дані не збігаються - трансфер буде відхилений.
 • Трансфер триває 5-7 днів.
 •  Після успішного трансферу доменного імені, домен буде додано до Вашої панель управління, а на контактний e-mail прийде повідомлення про успішний трансфер домену.

 


Схожі статті