CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як зареєструвати домен в зоні .UA і що для цього потрібно?

Для реєстрації домену в зоні .ua Вам необхідно мати діючу зареєстровану Торгову Марку.

Торгова марка - це будь-яке позначення або система позначень фірми або її товарів і послуг, виконаних в певному графічному стилі. З її допомогою можна відокремлювати товари і послуги, вироблені однією особою від товарів і послуг, вироблених іншими особами.

У разі, якщо Торгової Марки немає, але Ви бажаєте її зареєструвати, Ви можете подати заявку на її реєстрацію через форму на нашому сайті: https://cityhost.ua/torgmarka/

Як зареєструвати домен UA, якщо є Торгова Марка

 

Якщо Торгова Марка у Вас є, то процедура реєстрації доменного імені в цілому нічим не відрізняється від стандратної:

- прописуєте бажане ім'я домену на сторінці реєстрації і якщо воно вільно натискаєте "Реєструвати". У разі якщо Ви не впевнені в правильності написання домену згідно зареєстрованої ТМ, просимо звернутися в техпідтримку для додаткової перевірки.

- оплачуєте обраний домен і переходите до заповнення даних про торгову марку - "Номер свідоцтва про ТМ" (див. скріншот нижче).

При реєстрації домену в зоні .ua необхідно обов'язково дотримуватися таких умов:

  1. профіль власника домену повинен збігатися з власником ТМ (детальніше в правилах зони);
  2. в назві домену повинні бути присутні абсолютно всі символи, які відображені на логотипі ТМ;
  3. в назві домену повинні міститися тільки латинські символи, для перекладу кирилічних символів в латинські використовуйте інструмент транслітерації: https://hostmaster.ua/?translit.
          

ПРИМІТКА: процедура реєстрації домену може тривати до 14 днів протягом якого реєстр перевіряє відповідність замовленого домену і ТМ. В цей час запис про домен вже існує у whois, а на час перевірки встановлено статус pendingCreate.

У разі відновлення домену з redemptionPeriod реєстр виконує повторну перевірку домену і ТМ на предмет актуальності й відповідності даних. Перевірка може тривати до 14 днів, в цей час whois відображатиме статус pendingUpdate, домен буде не активним до моменту завершення перевірки.

Рекомендуємо не допускати протермінування домену і переходу в redemption, завчасно продовжуючи його, оскільки при завчасному продовженні домену перевірка відповідності даних не здійснюється.

 


Схожі статті