CityHost.UA
Допомога і підтримка

Що робити, якщо донор зворотнього посилання під АГС

 700
11.11.2019
article

Потрапити під АГС пошукової системи нескладно. Навіть якщо посилальна маса сайту нарощується з використанням популярних бірж. Ризик, що сайт-донор потрапить під АГС, є завжди. Яндекс недолюблює посилальне просування і нещадно блокує площадки за найменше порушення.

Зрозуміло, що якщо сайт-донор потрапив під фільтр, то посилання з нього ефекту не дають. Навпаки – ускладнюють просування веб-ресурсу і навіть можуть негативно вплинути на поточний результат. Чи є причини для паніки? Чи потрібно видаляти подібні посилання? Спробуємо розібратися.

Чи можна виправити ситуацію без видалення посилань?

Припустимо, точно відомо, що донор зворотного посилання під АГС. Як вчинити? Не панікувати і не приймати активних дій. Пам'ятайте, що крім Яндекса є другий пошуковик – Google. І він може враховувати беклінки з донорів, які потрапили під АГС. Якщо ж почати масово їх видаляти, то посилальний профіль порідшає. І позиції просядуть не тільки в Яндексі, а й у Гуглі.

Найбільш ефективний спосіб вирішення даної проблеми – закупівля нових посилань. Але тільки якісних, з авторитетних сайтів. Коли їх кількість зрівняється з кількістю поганих беклінків – це компенсує втрачену вагу, і позиції в Яндексі відновляться.

Читайте також: Що таке хостинг.

Видаляти чи не видаляти?

Паніка власників сайтів на руку SEOшникам. Їхній заробіток виростає в рази, адже посилання ж купувати небезпечно…. Так, ймовірність, що сайт-донор потрапить під санкції, є завжди. Особливо, якщо просуватися не «білими» методами. А покупка посилань на біржах до таких і відноситься. Але досвідчені SEOошники не знімають беклінки з поганих сайтів, що знаходяться під санкціями. Чому?

По-перше, мінімізувати ризики можна шляхом ретельного відбору донорів. Перше враження формується вже по дизайну сайту. Також є безліч параметрів, за якими нескладно оцінити авторитетність майданчика. Нарешті, можна пройтися по сайту, подивитися приклади розміщення посилань, перевірити наявність або відсутність спаму.

По-друге, альтернативних «білих» методів для ефективного просування посиланнями не існує. Так, є крауд-маркетинг, але це довгий процес. Плюс немає гарантій, що посилання не видалять за порушення правил форуму чи іншої площадки. І коли потрібно швидко проставити посилання на авторитетних майданчиках – даний варіант не підходить.

У більшості випадків видаляти беклінки з сайтів, які потрапили під АГС, не доведеться. Причина проста: якщо донор зворотнього посилання під санкціями, він «автоматом» вилітає з біржі. Для вирішення проблеми йому доводиться видаляти багато беклінків, в тому числі і ваші. Інакше з-під АГС просто не вийти.

Словом, не потрібно ламати голову, як видалити зворотні посилання з поганого сайту. Зазвичай вони зникають самі, і посилальний профіль очищається без прямого втручання.

Підсумки

Наявність в посилальному профілі поганих беклінків з сайтів, що потрапили під АГС – не вирок. І зовсім не привід для паніки. У більшості випадків подібні посилання зникнуть самі, адже власникам сайтів-донорів доведеться їх видаляти. Плюс ситуацію можна поліпшити самостійно: просто докупивши порцію якісних лінків.

Але якщо точно впевнені, що погані посилання погіршують позиції і в Яндексі, і в Google – від них потрібно позбавлятися. А для запобігання подібних ситуацій в майбутньому треба відповідально підходити до роботи над зовнішньою оптимізацією сайту і розміщувати лінки на авторитетних площадках.

Публікація була пізнавальною? Тоді поділіться нею в соціальних мережах і додавайтеся в наш Telegram канал. Нагадаємо, що купити хостинг України ви можете у хостинг-компанії CityHost. З технічних питань звертайтесь до онлайн чат або скористайтеся одним з номером телефону ☎️ 0 800 219 220.


Сподобалася стаття? Розкажіть про неї друзям: