CityHost.UA
Допомога і підтримка

Який хостинг потрібен для Блогу?

Отже, Ви придбали доменне ім'я, яке послужить назвою для Вашого блогу. Далі слід вибрати хостинг-провайдера, на сервері якого будуть зберігатися файли. Звичайно, можна спробувати одну з безкоштовних платформ, однак на цьому шляху Вас чекає дуже багато розчарувань. Отримати для такого блогу трафік природним шляхом (завдяки індексації в пошукових системах) Ви не зможете. Крім того, технічна підтримка у таких платформ практично нульова - і не дивно, сервіс-то безкоштовний.

 

Перший критерій, за яким варто шукати хостинг для блогу, - це надійність. Також перевірте доступність техпідтримки, особливо якщо у Вас поки мало досвіду в роботі з веб-сайтами. Після цього оціните передбачувана кількість ресурсів, яке Вам знадобиться. Ваш блог може стати аналогом Twitter-а, тобто Ви будете постити короткі статуси на різні теми. В такому випадку мінімального тарифного плану повинно вистачити. Або ж Ви плануєте заробляти собі на життя за допомогою блогу - тобто і кількість матеріалів, і кількість відвідувачів буде постійно зростати. Якщо це Ваш план, то заздалегідь замовляйте тарифний план хостингу потужніший, з великим об'ємом дискового простору і допустимим лімітом навантаження на сервер.

 

Кілька рекомендацій як швидко запустити сайт для блогу:

 

  1. Вибрати платформу на якій буде створено блог. Відмінно підійдуть CMS Wordpress і Joomla, тому що вони спеціально створені для блогингу.
  2. Встановити потрібну CMS на сайт, тим більше у нас вже є інструкція як це зробити.
  3. Не забути підключити SSL, тому що безпека понад усе.
  4. А якщо у Вас вже десь лежить сайт, то замовити безкоштовний перенесення до нас.

 

 

 

 

Приємної роботи!