CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як оптимізувати сайт за допомогою метаінформації?

Конструктор сайтів дозволяє налаштувати всі функції, які допоможуть вашому сайту бути максимально дружнім для пошукових систем.

 

Метаінформація

Перейдіть у розділ Налаштування (розташований у верхньому меню конструктора), а потім перейдіть до пункта Сторінки і виберіть розділ SEO.

 

 

В цьому меню можна вказати:

  1. Заголовок (відображається як назва вкладки браузера для кожної сторінки). Це вкрай важливо для пошукових систем.
  2. Опис спрямований на підказку пошуковій системі, що саме міститься на кожній сторінці.

Приклад видачі сайту. Як саме виглядає заголовок та опис до сайту:

 

   3. Ключові слова все ще використовуються деякими пошуковими системами, але Google їх ігнорує. Ви можете вказати їх, розділяючи комами або крапками з комами; пробіли між словами не важливі.

   4. Зручна URL-адреса - не обов'язкове поле, призначене для настроювання URL-шляху до сторінки. Значення за замовчуванням береться з назви сторінки, що вказана в меню.

Для кожної сторінки, крім домашньої, можна вказати псевдонім. Домашня сторінка не має жодного псевдоніма. Слова в псевдонімі розділяються дефісом. Зручні URL-адреси автоматично інтегруються в електронну комерцію! Вони використовуються для створення відповідних URL-адрес для полегшення навігації. Ця функція активна за замовчуванням.

 


 

 

HTML мета-теги

 

Щоб додати спеціальну метаінформацію на свій веб-сайт, вам потрібно: Перейти в Налаштування далі на вкладку Метатеги; Додайте власні метатеги та натисніть Застосувати.

 

 

Детальніше про те, як самостійно налаштувати роботу сайту для просування можна почитати в у статті нашого блогу SEO на мінімалках.

 


Схожі статті