CityHost.UA
Допомога і підтримка

Дзеркальні доменні зони

Дзеркальні доменні зони — це спеціальний перелік доменних зон, реєструючи домен в якому за власником домену закріпляється можливість зареєструвати таке ж ім'я лише у його дзеркальній версії.

 

Для прикладу маючи зареєстрованим домен example.kiev.ua власник може зареєструвати аналогічне ім'я в зоні .kyiv.ua. На перший погляд, різниці й не помітно, але у першому випадку використовується російськомовна версія доменної зони, фактично Kiev → Киев, а в другому україномовна, Kyiv - Київ.

 

Також інколи дзеркальна зона буває коротшою і зручнішою для використання, як, наприклад в домені example.nikolaev.ua, де дзеркалом буде example.nk.ua.

 

Список* дзеркальних доменних зон

cherkassy.ua cherkasy.ua ck.ua
chernigov.ua chernihiv.ua cn.ua
chernovtsy.ua chernivtsi.ua cv.ua
dnepropetrovsk.ua** dnipropetrovsk.ua** dp.ua**
kiev.ua kyiv.ua  
kharkov.ua kharkiv.ua kh.ua
lutsk.ua volyn.ua  
odessa.ua odesa.ua od.ua
nikolaev.ua mk.ua  
rovno.ua rivne.ua rv.ua

* — Список є приблизним, оскільки лише при реєстрації реєстр може повідомити про належність доменної зони до дзеркальної

** — Реєструючи домен у цій доменній зоні Ви додатково отримуєте два дзеркальних варіанти безкоштовно. Дзеркала будуть вказувати на ті ж NS-сервери, що й основний домен, тому для використання дзеркал достатньо додати їх до розділу DNS і направити на хостинг.

 


 

Для реєстрації дзеркального домену перейдіть у розділ Домени у Вашій панелі керування, або скористайтесь цим посиланням.

 

Напроти домену, який підтримує можливість реєстрації його дзеркальної версії відобразиться відповідна кнопка, що виділена на скриншоті

Натиснувши кнопку система запропонує Вам обрати дзеркальний домен та відобразить вартість його реєстрації.

Після реєстрації домену його дзеркальна версія буде додана до загального списку доменів у розділ Домени та DNS, де ви зможете ним повноцінно керувати.

 


 

Дзеркальний домен може працювати в одному з двох режимів:

 

— Як основний домен — вказуючи на той же сайт, для цього потрібно його налаштувати як псевдонім (аліас) до сайту згідно інструкції.

 

— Як окремий сайт — дзеркальний домен буде вказувати на зовсім інший сайт, який відрізняється від основної версії, для цього на хостингу потрібно створити новий сайт згідно інструкції.

 

Якщо Вам потрібна додаткова інформація чи допомога у налаштуванні дзеркального домену, будь ласка, залиште запит до технічної підтримки через свій особистий кабінет за посиланням.


Схожі статті