CityHost.UA
Допомога і підтримка

Реєстрація домену в зоні pp.ua

Важливо! Доменна зона .pp.ua має деякі особливості реєстрації та продовження, а саме необхідність активації домену через введення коду з смс повідомлення на сайті адміністратора доменної зони. Якщо активації після реєстрації/продовження домену не буде здійснено, домен буде деактивовано, а з часом видалено з реєстру.

 

Швидкий перехід до розділу

Специфіка доменної зони .pp.ua

Як зареєструвати домен

Як продовжити існуючий домен

 

Специфіка доменної зони .pp.ua

? Після реєстрації доменну його необхідно активувати шляхом введення коду, який відправляється у вигляді смс повідомлення на номер телефону, який вказується в профілі власника домену.

 

? Якщо з отримання коду на номер телефону виникають складнощі, як альтернативу реєстр пропонує скористатись Telegram ботом для виконання активації — t.me/ppuabot

 

? Після оплати домену він реєструється на 5 днів й очікує активації від його власника. Допоки домен не активовано на нього встановлюється whois статус pendingCreate. Якщо протягом 5 днів активація не виконана, домен підлягає видаленню.

 

? Продовження домену здійснюється не раніше ніж за 4 місяці до закінчення його терміну дії.

 

? Після продовження домену його необхідно додатково активувати. Якщо активацію не виконано, термін дії домену в реєстрі не змінюється, фактично, продовження домену не відбувається.

 

? На один й той самий номер телефону на місяць дозволено отримати не більше 3-х кодів активації, відповідно зареєструвати не більше 3-х доменів.

 

? У разі вказання хибного або не достовірного номера телефону змінити його не можливо доки домен не буде видалено і звільнено для повторної реєстрації.

 

? Під час реєстрації важливо вказувати достовірні дані про власника домену. Реєстр в праві блокувати відображення доменів, в профілі яких зазначено не достовірні дані. Блокування відбувається шляхом встановлення whois статусу serverHold.

 

Як зареєструвати домен

1. Перед тим, як реєструвати домен, необхідно [створити профіль власника домену] заповнений достовірною інформацією про реєстранта.

 

2. Після створення профілю власника домену необхідно знайти та перейти до реєстрації бажаного доменного імені [за посиланням]

 

3. За посилання вище, потрібно вписати бажане ім'я домену, впевнитись, що він вільний для реєстрації, після чого обрати пункт зареєструвати домен. На етапі реєстрації оберіть раніше створений профіль власника домену з випадаючого списку та сплатіть вартість послуги будь-яким зручним методом.

 

4. Після сплати послуги, в особистому кабінеті відобразиться зелене повідомлення, нагадування про необхідність активувати домен.

 

 

5. На номер телефону, зазначений в профілі власника домену, одразу після оплати реєстром надсилається смс повідомлення з кодом верифікації, який необхідно ввести разом з іменем свого домену та номером телефону на сторінці — apu.drs.ua/uk

 

 

6. Якщо все здійснено вірно, на сторінці активації відобразиться повідомлення про успішне підтвердження домену і готовність до роботи.

 

 

Як продовжити існуючий домен

1. Після сплати [продовження терміну дії домену], в особистому кабінеті відобразиться зелене повідомлення, нагадування про необхідність активувати домен.

 

2. На номер телефону, зазначений в профілі власника домену, одразу після оплати реєстром надсилається смс повідомлення з кодом верифікації, який необхідно ввести разом з іменем свого домену та номером телефону на сторінці — apu.drs.ua/uk

 

3. Якщо все здійснено вірно, на сторінці активації відобразиться повідомлення про успішне продовження домену і готовність до роботи.


Схожі статті