CityHost.UA
Допомога і підтримка

Реєстрація домену в зоні pp.ua

Важливо! Доменна зона .pp.ua має деякі особливості реєстрації та продовження, а саме необхідність активації домену через введення коду з смс повідомлення на сайті адміністратора доменної зони. Якщо активації після реєстрації/продовження домену не буде здійснено, домен буде деактивовано, а з часом видалено з реєстру.

 

Швидкий перехід до розділу

Специфіка доменної зони .pp.ua

Як зареєструвати домен

Як продовжити існуючий домен

 

Специфіка доменної зони .pp.ua

Після реєстрації доменну його необхідно активувати шляхом введення коду, який відправляє реєстратор доменної зони pp.ua у вигляді смс  повідомлення на номер телефону, який вказується в профілі власника домену.

 

Якщо з отримання коду на номер телефону виникають складнощі, як альтернативу реєстр пропонує скористатись Telegram ботом для виконання активації — t.me/ppuabot

 

Після оплати домену він реєструється на 5 днів й очікує активації від його власника. Допоки домен не активовано на нього встановлюється whois статус pendingCreate. Якщо протягом 5 днів активація не виконана, домен підлягає видаленню.

 

Продовження домену здійснюється не раніше ніж за 4 місяці до закінчення його терміну дії.

 

Після продовження домену його необхідно додатково активувати. Якщо активацію не виконано, термін дії домену в реєстрі не змінюється, фактично, продовження домену не відбувається.

 

На один й той самий номер телефону на місяць дозволено отримати не більше 3-х кодів активації, відповідно зареєструвати не більше 3-х доменів.

 

У разі вказання хибного або не достовірного номера телефону змінити його не можливо доки домен не буде видалено і звільнено для повторної реєстрації.

 

Під час реєстрації важливо вказувати достовірні дані про власника домену. Реєстр в праві блокувати відображення доменів, в профілі яких зазначено не достовірні дані. Блокування відбувається шляхом встановлення whois статусу serverHold.

 

Як зареєструвати домен

1. Перед тим, як реєструвати домен, необхідно [створити профіль власника домену] заповнений достовірною інформацією про реєстранта.

 

2. Після створення профілю власника домену необхідно знайти та перейти до реєстрації бажаного доменного імені [за посиланням]

 

3. За посилання вище, потрібно вписати бажане ім'я домену, впевнитись, що він вільний для реєстрації, після чого обрати пункт зареєструвати домен. На етапі реєстрації оберіть раніше створений профіль власника домену з випадаючого списку та сплатіть вартість послуги будь-яким зручним методом.

 

4. Після сплати послуги, в особистому кабінеті відобразиться зелене повідомлення, нагадування про необхідність активувати домен.

 

 

5. На номер телефону, зазначений в профілі власника домену, одразу після оплати реєстром надсилається смс повідомлення з кодом верифікації, який необхідно ввести разом з іменем свого домену та номером телефону на сторінці — apu.drs.ua/uk

 

 

6. Якщо все здійснено вірно, на сторінці активації відобразиться повідомлення про успішне підтвердження домену і готовність до роботи.

 

 

Як продовжити існуючий домен

1. Після сплати [продовження терміну дії домену], в особистому кабінеті відобразиться зелене повідомлення, нагадування про необхідність активувати домен.

 

2. На номер телефону, зазначений в профілі власника домену, одразу після оплати реєстром надсилається смс повідомлення з кодом верифікації, який необхідно ввести разом з іменем свого домену та номером телефону на сторінці — apu.drs.ua/uk

 

3. Якщо все здійснено вірно, на сторінці активації відобразиться повідомлення про успішне продовження домену і готовність до роботи.


Схожі статті