CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен KHMELNITSKIY.UA

Ми не реєструємо русифіковані домени для міст. Натомість пропонуємо зареєструвати домен з правильною українською транслітерацією khmelnytskyi.ua. Детальніше про дерусифікацію доменів ви можете прочитати за цим посиланням.

Показувати ціну khmelnitskiy.ua в

Вартість домену khmelnitskiy.ua
Продовження 199.00
Трансфер 140.00
Відновлення 398.00
Особливості khmelnitskiy.ua
IDN
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Домени KHMELNITSKIY.UA

Домен KHMELNITSKIY.UA фахівці відносять до доменних імен другого рівня в українській зоні UA. Основне його призначення - використання для підприємств або компаній Хмельницької області та міста Чернівці. Втім, в якості альтернативи можна запропонувати також доменні імена в зоні KM.UA.

Користувачі воліють вибирати домен KM.UA, оскільки ці доменні імена прості у використанні, легко запам'ятовуються і зводять до мінімального можливість допустити помилки в адресі сайту.

Заявки обробляються значно швидше, оскільки швидкість передачі даних з використанням протоколу EPP значно збільшилася. Крім того, зайнятість імен у цій доменній зоні досить низька, і за останніми даними зареєстровано тільки близько 1500 імен в доменній зоні KHMELNITSKIY.UA.

При реєстрації адреси сайту не потрібно докладати до заявці які-небудь документи, а доступ до такої послуги мають усі бажаючі як в Україні, так і за її межами. Домен KHMELNITSKIY.UA відмінно підходить для сайтів підприємств або компаній Хмельницької області, а також для місцевих форумах і блогах, або міських порталів.

Домен KHMELNITSKIY.UA реєструється платно, і може бути зареєстрований відразу на строк до 10 років з можливістю продовження послуги.

Переваги реєстрації khmelnitskiy.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації khmelnitskiy.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен khmelnitskiy.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.