CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен KM.UA

Реєстрація домена km.ua за 269.00 грн.

Показувати ціну km.ua в

Вартість домену km.ua
Реєстрація 269.00
Продовження 269.00
Трансфер 185.00
Відновлення 538.00
Особливості km.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

KM.UA - це публічний домен другого рівня. Призначений для сайтів, орієнтованих на обласний центр місто Хмельницький і Хмельницьку область.

Станом на 2018 рік доступна реєстрація доменних імен на латиниці і кирилиці, тобто в зоні KM.UA допускається створення адрес англійською, російською та українською мовами.

Щоб купити адресу в доменній зоні KM.UA, досить перевірити доступні імена і приступити до реєстрації, яка доступна всім бажаючим. Також українським вебмайстрам пропонується купити домен KHMELNYTSKYI.UA, в якому відображено правильне україномовне написання назви міста Хмельницький.

Для кого KM.UA?

Спочатку, доменна зона KM.UA була делегована виключно для тих, хто очікував побачити відвідувачами своїх інтернет-ресурсів хмельничан та жителів області. Згодом, доменна зона KM.UA придбала популярність серед інших жителів країни, чия діяльність поширюється на декілька регіонів України.

Домени затребувані бізнесом, звичайними людьми, а також адміністративними структурами.

Реєстрація адреси в доменній зоні KM.UA приваблива через такі характеристики:

 • Ефективність просування. Пошукові системи знають, що доменна зона KM.UA орієнтована на конкретний регіон. А клієнт, який вирішив купити адресу в KM.UA, розраховує на пошуковий трафік в основному із зазначеного регіону.

 • Красиві і звучні імена. Доменна зона KM.UA відносно вільна і дозволяє отримати імена українською, російською та англійською мовами. Кожен може підібрати і купити відповідне ім'я.

 • Легкість реєстрації і покупки. Купити ім'я в доменній зоні KM.UA просто. Відсутні додаткові перевірки. Домен в KM.UA реєструється на рік. Потім можна продовжити ще на рік.

Трохи з історії KM.UA

Незважаючи на те, що спочатку регіональна доменна зона KM.UA відносилась суто до міста, до якого вона була фактично прив'язана. Досить швидко серед доменів KM.UA стали з'являтися сайти, орієнтовані на загальноукраїнську аудиторію.

Потім KM.UA стала надавати імена на кирилиці (так звана підтримка IDN), і кількість представлених ресурсів багаторазово зросла. Сьогодні KM.UA продовжує залишатися таким сегментом українського Інтернету, який швидко розвивається, і пропонує клієнтам купити звучні та легкі у просуванні домени.

Щоб отримати в своє розпорядження відповідне ім'я в KM.UA, досить звернутися до офіційного реєстратора доменних імен CityHost. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, швидку реєстрацію та можливість продовження доменів, а також послуги хостингу, оренди виділених та віртуальних серверів.

Переваги реєстрації km.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації km.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен km.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.