CityHost.UA
Допомога і підтримка

Домен UA

Реєстрація домена ua за 1263.00 грн.

Показувати ціну ua в

Вартість домену ua
Реєстрація 1263.00
Продовження 1263.00
Трансфер 1011.00
Відновлення 4700.00
Особливості ua
IDN
Час реєстрації До 14 днів
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

.UA - національна доменна зона верхнього рівня України. Призначена для реєстрації доменних імен, що мають територіальне відношення до України. Веде свою історію з 1 грудня 1992 року. Є складовою частиною міжнародної системи доменних імен, яку адмініструє ”Інтернет корпорація з присвоєння імен і номерів” (ICANN).

Головна і відмінна риса реєстрації домену в цій доменній зоні - це необхідність мати власну торгову марку (ТМ). Торгова марка може бути українською, зареєстрованою в організації Укрпатент, або міжнародного зразка, зареєстрованою за стандартами WIPO (Мадридський протокол). Міжнародна торгова марка повинна мати певне географічне розширення і бути дійсною на території України, протягом 12 місяців.

Важливо відзначити, що доменні імена повинні бути точною копією зареєстрованої торгової марки. Тому перше, що потрібно зробити претенденту на доменне ім'я, - це перевірити наявність вільного доменного імені в цій доменній зоні.

Через особливі правила реєстрації, а також транслітерації торгової марки, наприклад, на кирилиці, ми рекомендуємо вам ознайомитись з умовами реєстрації домену .UA на сайті адміністрації доменної зони за посиланням https://hostmaster.ua/policy/?ua

Для кого домен .UA?

Існує думка, що чим коротше назва вашого сайту, тим воно гарніше і престижніше. Суттєві обмеження, такі як обов'язкова наявність зареєстрованої торгової марки на товари і послуги лише додає престижності власнику доменного імені в доменній зоні .UA. Крім того, це найдорожча доменна зона з територіальних зон, призначених для України. Якщо географія вашого бізнесу переважно пов'язана з Україною, і вам важливо мати домен в національній доменній зоні верхнього рівня, - домен .UA для вас.

Даний домен підходить для реєстрації як фізичними, так і юридичними особами.

Як зареєструвати домен .UA?

 • Головна умова - наявність дійсних прав на володіння торговою маркою на товари і послуги, підтверджене українським або міжнародним Свідоцтвом.
 • Документи, що засвідчують особу фізичної особи, або реквізити юридичної особи.
 • Можна не бути власником торгової марки. В такому випадку необхідний договір про передачу права власності на знак з його власником, в якому зазначено, що власник дозволяє вам зареєструвати домен .UA, із зазначенням доменного імені і на підставі Свідоцтва.

За результатами поданих документів буде проведено перевірку прав на саму торговельну марку, перевірка відповідності торгової марки бажаному доменному імені, перевірку терміну дії торгової марки і перевірку прав фізичної або юридичної особи, яка подає заявку.

Якщо торгова марка вам ще не належить, ми рекомендуємо вивчити докладніше про правила реєстрації торгової марки, ціни і терміни отримання ТМ. Тут же ви також зможете подати заявку на реєстрацію ТМ.

Трохи з історії домену .UA

Домен .UA, як доменна зона, з'явився в 1992 році, коли 1 грудня Джонатан Постел (IANA) делегує домен першого рівня .UA Олегу Волощуку та Ігорю Свиридову. Згодом права на доменну зону переходили з рук в руки. Важливо відзначити, що роботу технічного адміністрування домену .UA виконує сьогодні ТОВ "Хостмастер".

Через високу вартість реєстрації та обмежень, пов'язаних з необхідністю мати зареєстровану торгову марку, домен верхнього рівня не отримав настільки широкого поширення, як домени другого рівня (com.ua, in.ua, biz.ua і ін.), які є хорошою альтернативою доменної зони .UA.

Проте, за допомогою досвідчених консультантів по реєстрації торгових марок, і використовуючи зручний механізм підбору, пошуку і реєстрації домена національного реєстратора доменних імен CityHost, можна оперативно купити, зареєструвати, продовжити, перевести на обслуговування або відновити домен .UA за найбільш ефективною і надійною схемою, в найшвидші терміни. Максимальний термін реєстрації домену - 2 роки.

Слідкуйте за новинами та акційними пропозиціями на реєстрацію доменів, які передбачають як знижки на домени, так і особливі умови на інші послуги, як, наприклад, безкоштовний хостинг при покупці домена.

Переваги реєстрації ua у реєстратора CityHost

Вибір імені для сайту і покупка домену - важливий етап на старті онлайн-бізнесу. Наше завдання - зробити процес пошуку і покупки максимально зручним, а процес появи сайту в Мережі - швидким і безпечним. CityHost - офіційний реєстратор доменів з 2004 року. У нашому управлінні - десятки тисяч імен в більш ніж 100 доменних зонах.

 Переваги реєстрації ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 47
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.

* Пропозиція дійсна при реєстрації нового доменного імені і поширюється на нових клієнтів CityHost і клієнтів, які на момент участі в даній пропозиції користувалися послугами CityHost більше 60 днів тому.