CityHost.UA
Допомога і підтримка

Домен UA

Реєстрація домена ua за 999.00 грн.

Показувати ціну ua в

Вартість домену ua
Реєстрація 999.00
Продовження 1387.00
Трансфер 898.00
Відновлення 4700.00
Особливості ua
IDN
Час реєстрації До 14 днів
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

.UA -  українська національна доменна зона верхнього рівня. Призначена для реєстрації імен сайтів, що мають територіальне відношення до України. Веде свою історію з 1 грудня 1992 року. Є складовою частиною міжнародної системи доменних імен, яку адмініструє ”Інтернет корпорація з присвоєння імен і номерів” (ICANN).

Головна і відмінна риса реєстрації домену в цій зоні - це необхідність мати власну торгову марку (ТМ). Торгова марка може бути українською, зареєстрованою в організації Укрпатент, або міжнародного зразка, зареєстрованою за стандартами WIPO (Мадридський протокол). Міжнародна торгова марка повинна мати певне географічне розширення і бути дійсною на території України протягом 12 місяців.

Важливо відзначити, що доменні імена повинні бути точною копією зареєстрованої торгової марки. Тому перше, що потрібно зробити претенденту на доменне ім'я - перевірити наявність вільного імені в цій доменній зоні.

Для кого домен .UA?

Національна доменна зона .UA ідеально підходить для власників зареєстрованої торгової марки на товари та послуги. Власники бізнесу можуть розраховувати на більшу довіру до свого інтернет ресурсу, його престижність і легку асоціацію у користувачів з Україною. Зареєструвати ім'я сайту в даній зоні можуть як фізичні, так і юридичні особи, надавши всі необхідні документи.

Як зареєструвати домен .UA?

Для реєстрації обов'язково потрібні:

 • дійсні права на володіння торговою маркою на товари і послуги, підтверджені українським або міжнародним Свідоцтвом.
 • документи, що засвідчують особу фізичної особи, або реквізити юридичної особи.

Можна не бути власником торгової марки. В такому випадку необхідний договір про передачу права власності на знак з його власником, в якому зазначено, що власник дозволяє вам зареєструвати домен .UA, із зазначенням обраної назви.  Максимальний термін реєстрації  - 2 роки.

За результатами поданих документів буде проведено перевірку прав на саму торговельну марку, перевірка відповідності торгової марки бажаному доменному імені, перевірку терміну дії торгової марки і перевірку прав фізичної або юридичної особи, яка подає заявку.

Якщо торгова марка вам ще не належить, ми рекомендуємо вивчити докладніше про правила реєстрації торгової марки, ціни і терміни отримання ТМ. Тут же ви також зможете подати заявку на реєстрацію ТМ.

Через особливі правила реєстрації, а також транслітерації торгової марки, наприклад, на кирилиці, ми рекомендуємо вам ознайомитись з умовами реєстрації на сайті адміністрації доменної зони за посиланням https://hostmaster.ua/policy/?ua

Трохи з історії домену .UA

Доменна зона з'явилася в 1992 році, коли 1 грудня Джонатан Постел (IANA) делегував її Олегу Волощуку та Ігорю Свиридову. Згодом права переходили з рук в руки.

Через високу вартість реєстрації та обмежень, пов'язаних з необхідністю мати зареєстровану торгову марку, домен верхнього рівня не отримав настільки широкого поширення, як домени другого рівня (com.ua, in.ua, biz.ua і ін.), які є хорошою альтернативою.

Проте, за допомогою досвідчених консультантів по реєстрації торгових марок, і використовуючи зручний механізм підбору, пошуку і реєстрації домена національного реєстратора доменних імен CityHost, можна оперативно купити, зареєструвати, продовжити, перевести на обслуговування або відновити домен .UA за найбільш ефективною і надійною схемою, в найшвидші терміни.

 

Переваги реєстрації ua у реєстратора CityHost

Вибір імені для сайту і покупка домену - важливий етап на старті онлайн-бізнесу. Наше завдання - зробити процес пошуку і покупки максимально зручним, а процес появи сайту в Мережі - швидким і безпечним. CityHost - офіційний реєстратор доменів з 2004 року. У нашому управлінні - десятки тисяч імен в більш ніж 100 доменних зонах.

 Переваги реєстрації ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.8

з 5
на основі 58
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.