CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен UA

Реєстрація домена ua за 1699.00 грн.

Показувати ціну ua в

Вартість домену ua
Реєстрація 1699.00
Продовження 1999.00
Трансфер 1400.00
Відновлення 3598.00
Особливості ua
IDN
Час реєстрації До 14 днів
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Доменне ім'я UA - це національний домен України верхнього рівня. Його делегування відбулося в 1992 році, а вже в 1995 були створені цільові публічні домени такі як com.ua, org.ua та інші. Мабуть, основною відмінністю зони UA від інших подібних, є вимога про наявність однойменної торгової марки у реєстранта.

Зареєструвати домен UA без торгової марки неможливо. Можна отримати право реєстрації імені та за наявності договору про використання знака, т.н. ліцензійної угоди. У такому випадку власник торгової марки може доручити іншій фізичній або юридичній особі здійснити покупку домена.

Згідно з правилами і регламентами встановлено мінімальні та максимальні терміни реєстрації домену. Так, мінімально його можна купити на 1 рік, втім, як і інші домени, а максимальний період реєстрації складає не більше 10 років. Важливо відзначити, що Свідоцтво на знак для товарів і послуг має бути дійсним в процесі використання домену.

Кому підійде домен UA

Ім'я для сайту домен UA вибирають абсолютно різні компанії або фізичні особи. У мережі можна знайти безліч сайтів, розміщених на цьому домені. Це і інтернет-магазини, засоби масової інформації і блоги. Ніякої прив'язки до виду діяльності немає. Відзначимо, що імена в цій зоні вважаються престижними, зв'язка їх з торговою маркою робить свою справу. Споживачі розуміють, що у власника сайту є ТМ, а значить до своєї справи він підійшов серйозно.

Реєстрація ТМ займає досить багато часу, сил і коштує чимало. «Фірми одноденки» або недбайливі бізнесмени не будуть витрачати на це час. Якщо у вас є торгова марка, і ви перебуваєте в процесі вибору, однозначно варто зареєструвати домен ЮА, адже він простіше запам'ятовується і прямо асоціює діяльність сайту з Україною. Крім того, деякі фахівці з пошукової оптимізації стверджують, що сайти з такими доменами мають перевагу у видачі пошукових систем.

Як зареєструвати домен UA

Технічно, процес реєстрації доменного імені UA практично не відрізняється від інших зон. Єдина відмінність - необхідність вказати номер свідоцтва про реєстрацію торгової марки. Ось перелік дій, які необхідно виконати:

 1. Перевірити домен.
 2. Внести дані про майбутнього власника.
 3. Вибрати період оплати.
 4. Оплатити послугу.

На одному з пунктів зупинимося докладніше, а саме на моменті внесення даних про власника домену. Згідно з правилами, власником домену повинен бути або власник торгової марки або людина (компанія), якій передадуть право зареєструвати домен. Дані потрібно переносити в повній відповідності до Свідоцтва інакше заявку можуть відхилити.

Варто згадати і про те, що торговельна марка може бути зареєстрована не тільки в Україні. Існує міжнародна процедура реєстрації ТМ, по ній теж можна купити домен UA. Умовою в такому випадку є обов'язкове поширення дії охорони знака на території України. Про це необхідно буде отримати або окремий документ в Інституті інтелектуальної власності, або Україна вже буде вписана в документ як країна, на території якої знак охороняється.

Компанія Cityhost є офіційним реєстратором імен в зоні UA з 2005 року. Ми діємо в суворій відповідності з правилами, встановленими Адміністратором зони і опублікованими на сторінці: https://hostmaster.ua/policy/?ua. Наші фахівці з радістю проконсультують з усіх аспектів замовлення домену і допоможуть отримати бажане ім'я.

Переваги реєстрації ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.