CityHost.UA
Допомога і підтримка

Правила користування послугами

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ CITYHOST

Послуги, що надаються компанією CityHost, мають використовуватися Замовником тільки в легальних цілях і не суперечити чинному законодавству України та міжнародним законодавчим актам.

Інформація, викладена нижче, є правилами користувань послугами сайтів https://cityhost.ua/ і https://citydomain.com.ua/

Фактом прийняття умов даного договору є реєстрація облікового запису в системі.

1. АКАУНТ ЗАМОВНИКА

1.1 При реєстрації Замовник зобов'язаний надати повні, правдиві, достовірні, коректні та точні дані про себе, а також контактні дані у кількості, яка потрібна для надання послуг Виконавцем.

1.2. При реєстрації облікового запису забороняється використання віртуальних телефонних сервісів, а також сервісів розсилки та отримання SMS-повідомлень.

1.3. Виконавець залишає за собою право у будь-який момент перевірити достовірність зазначених Замовником даних шляхом запиту завірених копій необхідних для цього документів: копії паспорта, посвідчення водія, інших документів здатних підтвердити достовірність даних Замовника.

1.4. У разі ненадання необхідних для ідентифікації документів або невиконання необхідних для ідентифікації дій, Виконавець залишає за собою право тимчасово або повністю призупинити надання послуг без повернення сплачених коштів.

2. СПИСОК МАТЕРІАЛІВ, ЗАБОРОНЕНИХ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ

2.1. Послуги, які надаються Замовнику, мають використовуватися тільки в легальних цілях і не порушувати чинне законодавство України, а також міжнародні законодавчі акти.

2.2. При використанні послуг Виконавця забороняється:

- публікувати інформацію з порушенням авторських прав третіх осіб,

- використовувати хостинг-акаунти як сховище для резервних копій сайтів і (або) баз даних.

- використовувати сервери Виконавця як proxy або анонімайзери.

2.3. Неприпустимі для розміщення матеріали:

- фінансові піраміди, онлайн-казино, сайти присвячені "МММ" та рекламі фінансових пірамід, сайти букмекерської тематики, лотереї, сайти з азартними іграми;

- піратські архіви фільмів, музики, книг, телевізійних і комп'ютерних програм, ігор (навіть якщо файли фізично розташувані на інших серверах);

- torrent-трекери, ресурси по розповсюдженню crack, warez;

- матеріали і товари, що заохочують незаконну діяльність або продаж інформації, яка була отримана незаконним шляхом, а також матеріали, що підбурюють інших до участі в незаконній діяльності;

- сайти, що поширюють курильні суміші, тютюнові вироби, наркотичні речовини та насіння марихуани, або сайти з рекламою подібної діяльності;

- матеріали для агітації політичних партій або політичної пропаганди;

- порнографія, контент сексуальної спрямованості, webcam сайти, сайти ескорт сервісів;

- сайти ігрової тематики, ігрові сервери незалежно від жанрів і типів ігрової діяльності;

- фішингові сайти;

- сервіси або скрипти для розсилки спаму;

- сервіси або скрипти для мережевих сканів;

- сервіси для розповсюдження шкідливого програмного забезпечення, шкідливих shell-ів або різних скриптів, які виконують дії без відома користувача;

- сервіси або скрипти підбору паролів, парсери, індексери і кравлери (для сканування і отримання інформації з інших сайтів). 

2.4. Виконавець залишає за собою право призупинити або повністю відмовити у наданні послуг у разі наявності підозри про використання замовником послуги у неправомірній діяльності або такій, що порушує законодавство України або інших держав.

2.5. Виконавець залишає за собою право призупинити або повністю відмовити у наданні послуг у разі отримання обґрунтованих скарг від інших користувачів мережі та у разі відсутності реакції (усунення причин скарг) з боку замовника.

2.6. Виконавець залишає за собою право призупинити або повністю відмовити у наданні послуг з повним видаленням розміщених Замовником даних у разі отримання скарг від одного або кількох вищих провайдерів: Hetzner Online GmbH, Serverius, COSMONOVA | NET, ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» або інших партнерів компанії, задіяних у наданні послуги Виконавцем.

3. ШКІДЛИВІ СКРИПТИ І ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

3.1. Забороняється розміщувати або допускати розміщення вірусів і шкідливих скриптів.

3.2. У разі їх виявлення Виконавець повідомляє про це Замовника та надає перелік заражених файлів для очищення аккаунта. Якщо Замовник протягом наданого часу не приймає відповідних заходів, Виконавець має право повністю або частково обмежити надання послуг.

3.3. Замовник несе повну відповідальність за дії, вчинені в його акаунті, включаючи випадки зараження шкідливими скриптами і небезпечним ПО.

 

4. ВИКОРИСТАННЯ EMAIL СЕРВІСІВ

4.1. Заборонена масова розсилка незапрошуваних листів (спаму). У разі виявлення розсилки спаму аккаунт Замовника блокується.

4.2. У разі, якщо з вини Замовника, IP адреса, що належить Виконавцю, потрапляє в чорний список, аккаунт Замовника негайно блокується.

4.3. У разі масових розсилок на неіснуючі адреси аккаунт Замовника може бути тимчасово обмежений, або повністю заблокований.

5. ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ ФАЙЛОВОЇ СИСТЕМИ

5.1. Місце, що надається для хостингу в рамках тарифного плану, призначене тільки для зберігання файлів сайту і системних файлів, які створюються при створенні хостинг-аккаунта. Використання місця на сервері в якості сховища даних заборонено. Даний пункт включає в себе неможливість зберігання:

- архівів резервних копій сайтів і резервних копій в цілому, більше одного тижня;

- фото, відео та аудіофайлів, які не належать до файлів сайту і не використовуються в якості контенту для сайту;

- невалідних файлів закешованих об'єктів, створених скриптами сайту, що автоматично не очищуються скриптами сайту;

- баз даних, які не використовуються сайтами, і зберігаються на сервері тільки для віддаленого управління або підключення.

5.2. Закешовані сторінки, згенеровані скриптами сайту, не мають перевищувати більше 3 ГБ дискового простору, а також понад 10 000 inodes.

5.3. Медіаконтент (приклад: avi, bmp, bz2, css, doc, docx, eot, fla, flv, gif, gz, htm, html, ico, jpeg, jpg, js, mkv, mov, mp3, mp4, mpeg, mpg, odf, odp, ods, odt, ogg, otf, pdf, png, ppt, pptx, rar, rtf, svg, swf, tar, tgz, ttf, txt, wav, wbmp, webp, wml, wmlc, wmls, wmlsc, woff, woff2, xls, xlsx, zip та інші), що розміщується в межах тарифів Unlim хостингу, не повинен перевищувати обмеження дискового простору для кожного окремого сайту. Згідно з цим правилом, в рамках одного акаунта Unlim хостингу можна розміщувати необмежену кількість сайтів, проте кожен з них повинен дотримуватися обмеження щодо зберігання свого медіаконтенту. Інформація про обмеження наведена в таблиці Unlim хостингу на головній сторінці.

5.4. Для кожного тарифу діють обмеження по кількості inode (файлів), що дозволено розміщувати в хостинг-акаунті. Інформація про обмеження наведена в таблиці на головній сторінці. Для тарифу Smart обмеження складає – 75000 inode;

5.5. У разі надмірного перевищення лімітів, Виконавець відправляє повідомлення Замовнику з проханням зменшити кількість споживаних ресурсів протягом 48 годин. Якщо Замовник не зменшить кількість споживаних ресурсів протягом 48 годин з моменту отримання повідомлення, Виконавець залишає за собою право призупинити надання послуг.

6. ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ БАЗ ДАНИХ MySQL

6.1. Максимально допустимий час виконання sql-запитів - 30 секунд.

6.2. Максимально допустимий обсяг для однієї бази даних - 2 ГБ і кількість таблиць - 1000.

6.3. Сумарний обсяг баз даних в акаунті не має перевищувати 4 ГБ.

6.4. Не допускається віддалене використання створених на серверах cityhost.ua баз даних для скриптів, які запускаються поза серверами cityhost.ua.

6.5. Обсяг баз даних враховуються в загальну квоту дисвкого простору хостинг-аккаунта.

6.6. У разі порушення пунктів 6.1. і 6.2. Виконавець залишає за собою право тимчасово або на постійній основі призупинити надання послуг.

6.7. У разі порушення пунктів 6.2. і 6.3. Виконавець залишає за собою право тимчасово або на постійній основі обмежити доступ до виконання запитів (INSERT, UPDATE, CREATE) до виправлення ситуації.

7. ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ ПРОЦЕСОРНОГО ЧАСУ ТА ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ'ЯТІ (CPU і RAM)

7.1. Для кожного хостинг-аккаунту в системі виділяється 2 ядра ​​і 2 GB оперативної пам'яті. Відсоток навантаження на CPU включає в себе сумарне споживання процесорного часу від виділений ядер. Якщо, наприклад, добовий показник становить 8%, це означає, що за 24 години аккаунт сумарно спожив 8% від загальної потужності виділених ядер на сервері.

7.2. Для кожного тарифу діють обмеження щодо використання процесорного часу. Інформація про обмеження міститься в таблиці на головній сторінці. Для тарифу Smart обмеження становить – 3%. Добовий ліміт включає в себе середнє значення споживання ресурсів протягом 24 годин. Цей параметр показує реальне процентне споживання процесора хостинг-аккаунтом. Добовий ліміт може коливатися в діапазоні + 20% від встановленого ліміту. Це означає, що для тарифного плану Penthouse, наприклад, коливання до 18% є нормою (15 * 0.2 + 15 = 18).

7.3. Допускається використання 100% від виділеного аккаунту процессорного навантаження, не більше п'яти хвилин.

7.4. Допускається використання 100% від виділеної аккаунту оперативної пам'яті, не більше п'яти хвилин.

7.5. Середнє значення добового споживання оперативної пам'яті не має перевищувати 256 МБ.

7.6. У випадку перевищення вищевказаних лімітів протягом 5 календарних днів, Виконавець повідомляє Замовника на email-адресу про необхідність виправити ситуацію з перевищенням споживання зазначених ресурсів протягом 72 годин. Якщо Виконавець не виправляє ситуацію з перевищенням споживання ресурсів протягом наданого часу, Виконавець залишає за собою право автоматично змінити тарифний план Замовника з перерахунком коштів за період, що залишився на користь тарифного плану, який вміщує в себе ресурси, що споживаються Замовником. У разі надмірного або систематичного перевищення лімітів протягом 5 календарних днів, які не вміщуються ні в один з тарифних планів, Виконавець залишає за собою право призупинити надання послуг.